Her Cuma Kesin Hareketli Dedeman Park Otel Konaklamalı 2 Günlük Pamukkale Eskişehir Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Her Cuma 2 Günlük Pamukkale Eskişehir Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
199,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Eskişehir, değişik kültürleri bünyesinde barındıran, renkli, farklı, genç ve dinamik bir şehir…

   Türkiye’nin en önemli kültür, sanat, turizm ve sanayi merkezlerinden biri olan Eskişehir’de hem güzel şehir manzaraları hem de tarihi miras sizi büyüleyecek.

  Her Cuma 2 Günlük Pamukkale Eskişehir Turu 199 TL

  *Millipark, ören yeri,müze giriş ücretleri,otopark ücretleri için ( Eskişehir deki giriş ücretleri için 30 TL olup acenta rehberi tarafından araç içinde toplanacaktır bu ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur. Müze kart geçerli değildir.)

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

  *Denizli Dedeman Park otel de iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah&akşam yemeği,

  *Rehberlik hizmetleri

  *Rehberlik

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Millipark, ören yeri,müze giriş ücretleri,otopark ücretleri için ( Eskişehir deki giriş ücretleri için 30 TL olup

  acenta rehberi tarafından araç içinde toplanacaktır bu ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli

  olup zorunludur. Müze kart geçerli değildir.)

  *Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün alınan kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *Hiarapolis antik kent girişi (müze kart geçerlidir.)

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCRETLERİ

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 50 TL fark ödemelidir.

  0-5 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir .Koltuk talep edildiği takdirde 100 TL dir. 6-12 yaş çocuk ücreti iki büyük

  yanında konaklanması halinde 149,00 TL olarak acenteye ödenir .Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.


   TUR PROGRAMI

  1.GÜN: İSTANBUL-DENİZLİ

  21.00 İncirli Doğtaş mobilya önü, 21.45 Mecidiyeköy Teknosa önü, 22.30 Kadıköy evlendirme dairesi önü, 22.45 Kartal hareket ile rehberimizin anlatımları ve araç içi ikramlar ile birlikte yolculuğumuz başlıyor.Kutahya Afyon güzergahı üzerinden Denizliye uluşıyoruz.

  2.GÜN:BULDAN-PAMUKKALE-HİERAPOLİS ANTİK KENTİ

  Sabah saatlerinde dünyaca bezi, havlusu ve bornozları ile ünlü Buldan Kasabası yakınlarında vereceğimiz ekstra kahvaltı molası sonrası, Buldan bezi alışverişimizi yapıp yaklaşık 40 dakikalık sürecek yolculuk sonrası Tarih boyu şifalı suları, hamamları ile ünlenmiş olan bembeyaz travertenleri insanı büyüleyen Pamukkale ye ulaşıyoruz. Travertenleri gezdikten sonra ,Hiarepolis Antik kent (Nekropol, Sütünlu cadde,Domition kapası, Karbondioksit Havuzu ,Tiyatro) geziyoruz. Gezimizin tamamlanması sonrası otelimize hareket otele yerleşme ve akşam yemeğimizi otelde alıyoruz.

  3.GÜN:PAMUKKALE-AFYON-KÜTAHYA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL

  Sabah erken saatte otelde alacağımız kahvaltı sonrası 07:45 gibi otelden ayrılıyoruz. Yaklaşık 3,5 saat saat sürecek yolculuk sonrası Eskişehir’e ulaşıyoruz. Vereceğimiz Ekstra öğle yemeği molası sonrası balmumu müzesi,devrim arabaları,lületaşı müzesi, cam müzesi geziceğimiz yerler arasında. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan porsuk cayı tekne turuna katılabilirler. Vereceğimiz serbest zaman sonrası İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. İstanbul’a varış ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakılması,

   

   


 • REZERVASYON DETAYLAR

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 - 736 26 26 / 0543 735 3250 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde

  oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON İPTALİ , DEĞİŞİKLİK VE TUR PROGRAMININ UYGULANMASI

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7- gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve

  kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 - 736 26 26 / 05422948925