Her Cuma 1 Gece Konaklamalı 2 Günlük Romanya Bükreş - Transilvanya Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA Her Cuma 2 Günlük Romanya Bükreş Transilvanya Turu Kişi Başı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
209,00 TL
 
Fırsat
Her Cuma 2 Günlük Romanya Bükreş Transilvanya Turu Kişi Başı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
259,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • ROMANYA BÜKREŞ - TRANSİLVANYA TURU

  Bükreş (1) -  Braşov ( 1) – Bran    Yeşil pasaporta vizesiz

  Kont Drakula nın gerçekten Vampir olup olmadığını öğrenmek istemez misiniz ?

  Tarih: 23.03 – 30.09.2018 Arasında Her Cuma Hareket / 1 Gece 2 Gün Konaklama

  SINIRLI SAYIDA Her Cuma 2 Günlük Romanya Bükreş Transilvanya Turu Kişi Başı 209 TL

  Her Cuma 2 Günlük Romanya Bükreş Transilvanya Turu Kişi Başı 259 TL

  *Turu satın alan misafirlerimiz   sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  50 €  acenteye ödemekle yükümlüdür. Bu ücret tura katılmadan 1 hafta önce şirket banka hesabına gönderilmesi zorunludur 

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN Hola Telefon : 0 212 225 69 66 / 225 69 36 

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım. * Yol boyunca Araç İçi İkramlar

  * Bükreş Grand Rin,Minerva Otel  veya benzeri Otel’de 1 Gece oda kahvaltı konaklama

  * Mesleki Sorumluluk  Seyahat Sigortası 

  * Tur Programında yazan şehir turları ve çevre gezileri * Rehberlik Hizmetleri 

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Sınır Geçiş Masrafı - Konaklama Vergileri , Peles ve Braşov Şato turu :  40 €  ( zorunludur )

  * Seyahat  Sağlık Sigortası 10 €  ,65 yaş üstü misafirlerimizden 20 €   alınmaktadır. ( İsteğe Bağlı )

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Öğle  ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Schengen Vizesi ve  hizmet bedeli    :  Nakit  120  €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  TUR PROGRAMI

  1.Gün   Cuma               İstanbul –  Bükreş   - Braşov  - Sinaia

  Saat 20:00  Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı / Saat 20:45  Mecidiyeköy Trumps Avm Önü  / Saat 21:15  Bakırköy Ömür Plaza Saat 21.30 Bahçeşehir Tır Parkı Önünden hareket ile misafirlerimizle buluştuktan sonra Hamzabeyli kara hudut kapısına doğru hareket ediyoruz. Burada gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Romanya’ya giriş yapacağımız Rusçuk / Giurgiu kara hudut kapısına ulaşıyoruz ve pasaport, gümrük işlemlerinin ardından  yolculuğumuza devam ediyoruz.

  2.Gün                             Peles Şatosu - Bran-Drakula Şatosu - Braşov     

  Sabah  vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından  zevkli bir yolculuk sonrasında  Romanyanın Transilvanya bölgesine ulaşıyoruz.Bölgeye varıldıktan sonra  Sinaia – Bran – Braşov turumuza katılabilirsiniz.Bu turumuzda İlk olarak Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peles  şatosunu geziyoruz.Bu gezimizin ardından “Vampir Avcıları” nın akınına uğrayan Bran Kalesi (Drakula Şatosu) ziyaretinizde işkence aletlerinin gölgesinde ve tarihi doku içinde enteresan bir gün geçirme şansı bulacaksınız.Drakula şato gezimizin ardından Transilvanya bölgesinin en çok bilinen ve ilgi çeken merkezi olan Nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın şehri Braşov’a hareket.Sfatului Meydanını çevreleyen Barok stili binaları izlerken bir taraftanda şirin kafelerde çinko kaplarda pişirilen enfes kahvelerin tadına doyamayacaksınız. Gezi sonrası Bükreş’e dönüş ve geç saatlerde otelimize varış ve konaklama                                  (Peles - Bran & Drakula Şatosu giriş ücretleri hariç kişibaşı 25 € olup katılım zorunludur ) Şato Giriş Ücretleri 15 € tutmaktadır.

  3.Gün                             Bükreş – İstanbul   

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile  Balkanların  Paris’i Bükreş’i yakından tanıma fırsatı bulacağımız turumuza başlıyoruz; İhtilal Meydanı, Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro ve Çavuşesku tarafından yaptırılan “Halk Evi (dünyadaki 2. büyük binadır ve bittiğinde 10 milyar dolara mal olmuştur) ,Atatürk Büstü , görülecek yerler arasındadır.Vereceğimiz kısa serbest zamanın ardından dileyen misafirlerimiz bu esnada extra düzenlecek olan Köy Evi Müzesi turuna katılabilirler.Serbest zamanımızın ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor.Romanya Sınır kapısında işlemlerimizi tamamladıktan sonra  Bulgaristan Rusçuk otobüs ile panaromik gezimizin ardından  Hamzabey sınır kapısınına yolculuğumuz başlıyor. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası  Edirne  - Çorlu karayolu takip edilerek  İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  ÖNEMLİ

  Turu satın alan misafirlerimiz   sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  50  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

  Tek kişi farkı  25  €  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  160  tl  + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri  15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.Resmi ve Özel Tatillerde geçerli değildir.

  Turlarda kullanılacak olan araçlarımız ;

  29 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir

  20 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

  14 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır. • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

 • 0212 225 69 36 / 66