Her Cuma Hareketli Ayvalık Cunda Adası, Assos, Kaz Dağları,Doğa ve Terapi Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA Ekim & Kasım Ayı Hareketli Kişi Başı
Satış Adedi
TÜKENDİ
Fırsat Fiyatı
119,90 TL
 
Fırsat
Ekim & Kasım Ayı Hareketli Kişi Başı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
129,90 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  Ayvalık Cunda Adası, Assos, Kaz Dağları, Doğa ve Terapi Turu

  15 Eylül – 12 Kasım 2017 arası her Cuma Hareket

  SINIRLI SAYIDA Ekim & Kasım Ayı Hareketli Kişi Başı 119,90 TL  

  Ekim & Kasım Ayı Hareketli Kişi Başı 129,90 TL

  Eylül Ayı Hareketli Kişi Bşı Tur Bedeli 139.90  TL

  *Gezi sırasındaAra transfer,feribot ve köprü ücretleri için kayıt ile birlikte 40  TL nakit olarak acenteye ödenmelidir.

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  TUR PROGRAMI

  1.gün CUMA  İSTANBUL – AYVALIK
  SAAT 22.00  İNCİRLİ DOĞTAŞ MOBİLYA ÖNÜ , SAAT 22.30  MECİDİYEKÖY MADO ÖNÜ

  SAAT 23.00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI ,SAAT 23.20 KARTAL KÖPRÜSÜ ALTI
  SAAT 23.45 ÇAYIORVA MC DONALD’S ÖNÜ  hareket ile  Yalova-Bursa karayolunu takiben  Ayvalık’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz

  2.Gün Cumartesi AYVALIK - ŞEYTAN SOFRASI – CUNDA ADASI

  Sabah erken saatlerde alacağımız 40 çeşit serpme köy kahvaltımızın ( extra )ardından  Ayvalık gezimize başlıyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip,Kapıları,alınlıklar,kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini görüp,çarşı içinde vakit geçiriyoruz.Daha sonra Şeytan Sofrası, Cennet Tepesi, Çınarlı Camisi,( eski Aghia Yorgi Kilisesi), Taksiyarhis Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır.Şeytan Sofrası : Çamlık Orman Kampının yukarısındadır. Eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak bir sofraya benzer,demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi vardır. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasından manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz.Molamızın ardından eski bir Rum köyü olan Cunda adasına hareket ediyoruz , burada Öğlen yemeği  için vereceğimiz molamızda Cunda adasının meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri , mezeleri ve zeytinyağlı yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Öğlen Yemeği sonrası  vereceğimiz serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otele hareket ediyoruz,akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  3.Gün Pazar ASSOS – KAZ DAĞLARI ( Adatepe Köyü&Zeus Altarı&Küçükkuyu)

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Kaz dağlarına hareket ediyoruz. İlk olarak,Türkiye’de bir ilk ve özel olan  Zeytinyağı Fabrika Müzesini gezip içeride özel anlatımları ile zeytin’in nasıl işlendiğini ve yağ üretimini keyifle dinliyoruz.Burada dileyen misafirlerimiz  müze dükkanından taze zeytin,zeytinyağı,doğal sabun ve özgün olarak tasarlanmış çeşitli mutfak aksesuarları ve kitaplar alabilir , Adatepe Mutfak’ta çay ve kahve çeşitleri,soğuk ve taze meyva sularını tadabilirler.Serbest öğlen yemeği molamız sonrasında Kazdağları bölgesinde  Eski bir Yunan köyü olan Adatepe köyünü görüp Zeus Altarını ziyaret ediyoruz.Edremit Körfezi ve Küçükkuyu’yu en iyi görebileceğimiz yerler arasında olan Zeus Altarın’da manzaranın tadını doya doya cıkarıp fotoğraf çekebilirisiniz.Zeus altarı gezimiz sonrası  2700 yıllık tarihe sahip, taş evleri ve Athena tapınağı ile Türkiye'nin cazibe merkezlerinden biri olan Assos'a varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz.Burada dileyen misafirlerimiz Antik liman’a inebilirler , arzu eden misafirlerimizde Tapınağa çıkabilirler. Serbest zamanımızın ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve Çanakkale-Tekirdağ  güzergahından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor, Tekirdağ’da vereceğimiz meşhur köfte molamızın ardından siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile Bakırköy,Mecidiyeköy,Kadıköy kalkış noktalarımıza bırakıyoruz.

  Tek kişi ve çocuk ücertleri

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 30 TL fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde 95 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 109,90 TL +zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

  Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

  *Otobüs ile Gidiş Dönüş Ulaşım.

  *Belirtilen otellerde 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah Ve akşam yemeği).

  *Konaklama Ergin,Mare otel veya dengi otellerde yapılacaktır.

  Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

  *Gezi sırasındaAra transfer,feribot ve köprü ücretleri için kayıt ile birlikte 40  TL nakden acenteye ödenecektir. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunludur.

  *Öğlen yemekleri,otelde extra harcamalar,ilk gün kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *Müze ,ören,antik kent ve kilise gibi  girişler isteğe bağlı olup , ücretleri  katılımcılara aittir • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected]leggotur.com  veya 0212 234 32 11 /12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 28 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da ise İptal ve değişiklik  işlemi yapılmamaktadır.. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

 • 0212 234 32 11 /12