FIRSAT TÜKENDİ

Her Cuma Dedeman Otel Konaklamalı Safranbolu Amasra Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 5*Dedeman Otel  Konaklamalı  Batı Karadeniz Kültür Turu

  Her Cuma kesin kalkıslı

   Safranbolu- Yörük Köyü, Amasra, Ereğli, Maşukiye

    Ücretsiz Kapalı Yüzme Havuzu,sauna hamam ve fitness kullanımı 

  30 MART 2019 TARİHİNE KADAR GECERLİDİR

   

  SINIRLI SAYIDA Her Cuma Kesin Kalkışlı Batı Karadeniz Kültür Turu 139 TL!

  Şubat Ayı Her Cuma Kesin Kalkışlı Batı Karadeniz Kültür Turu 159 TL!

  Mart Ayı Her Cuma Kesin Kalkışlı Batı Karadeniz Kültür Turu 199 TL!

   

  Millipark, ören yeri,  ücretleri,ara transfer ücretleri ,otoban,otopark ücretleri için 50 TL kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir. bu  ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.zorunlu ücretler tur programı ile bir bütündür.

  *26-17 ekim / sömestre dönemi19-26 ocak / 2 subat hareket tarihini seçen misafirler 30 TL özel dönem farkı acentaya ödemekle yükümlüdür.

   

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.(otobüs içi ikram sadece su servisi olarak yapılır)

  *5* Dedeman otel de iki kişilik odalar da 1 gece oda kahvaltı konaklama (otelde alınan kahvaltı), Otel dahilinde ücretsiz kapalı havuz , hamam , sauna ve fitness kullanımı)

  *Rehberlik hizmetleri 

   

  Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

  *Millipark, ören yeri,  ücretleri,ara transfer ücretleri ,otoban,otopark ücretleri için 50 TL kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir. bu  ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.zorunlu ücretler tur programı ile bir bütündür.

  *Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün alınan  kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *Programda yer alan tüm müze giriş ücretleri

  *26-17 ekim / sömestre dönemi19-26 ocak / 2 subat hareket tarihini seçen misafirler 30 TL özel dönem farkı acentaya ödemekle yükümlüdür.

   

   TUR PROGRAMI

   

  1.Gün Cuma              İstanbul-Safranbolu-Amasra Bartın 

  24:00 İncirli Ömür Plaza Önü 24:30 Mecidiyeköy Meydan,01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,01.15 Kartal Köprüsü Altı

  02.15 İzmit Halkevi Önü hareket ile  seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  6-7  saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Safranbolu. 

   

  2.Gün Cumartesi       Cam Teras-Safranbolu-Amasra-Zonguldak

  Sabah saatlerinde  Yörük Köyüne varış ve extra alınacak kahvaltıyı takiben tarihi  çamaşırhanenin gezilmesi. Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz .Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ,bir müze ev olan Kaymakamlar Evi,  Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası , Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet’in “Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)  dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz.Daha sonra Karadeniz’in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman .Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi,Boztepe,Kaleiçi,Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır.Gezimiz sonrası  konaklama yapılacak Zonguldak 5*  Dedeman otele varış odalara yerleşme  ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz ücretsiz olarak Kapalı Yüzme havuzu , hamam , sauna,fitness gibi aktivitelerden  faydalanabilir ve günün yorgunluğunu atabilirler. 

   

  3.Gün Pazar     Zonguldak –Ereğli -Maşukiye – İstanbul

  Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket.Panaromik Ereğli Turumuz  sonrası Müze haline getirilmiş ALEMDAR gemisini ziyaret  ediyoruz.Sonrasında bir damlataş mağrası olan Cehennem ağzı magrası gezisi sonrası Maşukıyeye doğru  hareket ediyoruz.İki saatlik yolculuk sonrası Maşukiyede öğlen yemeği için e serbest zaman.Rehberimizin belirlediği saat de  İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

   

   Fiyatlar bayram, YILBAŞI  ve özel dönemlerde geçerli değildir.

   

  EKSTRA HARCAMALAR;

  *İlk gün kahvaltı (25 TL) serpme kahvaltı olarak servis edilmektedir,

  *Amasra balık menü(35 TL) 3 cesıt mevsim balığı—sınırsız  + Amasra salatası+içecek+helva olarak servis edilir.

  *Maşukiyede öğle yemeği; 35 TL (Kiremitte alabalık&köfte&tavuk yanında salata+içecek olarak servis edilir)

   

  Tek kişi ve çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 75 TL fark ödemelidir. 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk   almadığı takdirde ücretsizdir .Koltuk  talep edildiği takdirde 130 TL dir. 6-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 139,00 TL olarak  acenteye ödenir .Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 08502239565 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  08502239565

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN