FIRSAT TÜKENDİ

Her Cuma Hareket ile 1 Gece 2 Günlük Halkidiki & Kavala Thassos Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Halkidiki’nin En Gözde Tatil Beldesini Keşfetmeye Hazır mısınız?

  Her Cuma Hareket ile Yunanistan’ın Maldivi Halkidiki & Kavala Thassos Turu

  Halkidiki–Selanik –Kavala Thassos / 1 Gece 2 Gün / Yeşil Pasaporta Vizesiz

  HAREKET TARİHİ:  26.05–30.09 Arası

  Her Cuma Hareket ile 2 Günlük Halkidiki & Kavala Thassos Turu 279 TL!

  Thassos Adası Feribot Ücreti, Sınır Geçiş Masrafı, Konaklama Vergileri Kişibaşı : 20 € ( Zorunlu )

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN Hola Telefon : 0 212 225 69 66 / 225 69 36 

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Otobüsler  ile gidiş dönüş ulaşım.

  * Selanik Vergina Otel,Abc Otel veya benzeri otelde  1 gece oda kahvaltı konaklama.

  * Tur Programında Belirtilen tüm çevre ve Şehir turları

  * Mesleki Sorumluluk  Seyahat  Sigortası  ,65 yaş üstü 10 € fark alınmaktadır.

  * Profesyonel Türkçe Rehberlik ücreti     

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl

  * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Thassos adası feribot ücreti ,Sınır Geçiş Masrafı,Konaklama Vergileri kişibaşı : 20 € ( zorunlu )

  * Öğle ve akşam yemekleri   ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli     :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente  ve acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde,konaklanacak otellerde  değişiklik yapabilir.Resmi ve Özel tatil günlerinde geçerli değildir.


  TUR PROGRAMI

  1.Gün  Cuma                                   İstanbul – Halkidiki                                       

  Saat  21:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önü , Saat 21.30  Mecidiyeköy Trumps Avm  Önü ,Saat 22.00 Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Halkidiki’ye yolculuk.

  2.Gün  Cumartesi                            Halkidiki – Kassandra - Kallithea – Afytos Bölgesi                       

  Sabah erken saatlerde Kavala’ya varış ve extra kahvaltı molamızın ardından 3,5 saatlik yolculuk ile Halkidiki’ye varış. Halkidiki Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, derin ve pitoresk körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir.Halkidiki bölgesinin turizm merkezi olarak , kumsalları , plajları ile en işlek bölgesi Kallitheadaki  anlaşmalı olduğumuz , hem ege mutfağının yemeklerini yiyebileceğiniz hemde mükemmel denizinden faydalanabileceğiniz plajımıza geliyoruz.Burada vereceğimiz serbest zaman ve yüzme molamız rehberimizin belirleyeceği saate kadar devam edecektir.( Hareket 16.00-17.00 arası ) Yüzme molamızın ardından taverna ve deniz restaurantları ile ünlü olan şirin kasaba Afytos gezimizi yapıyoruz.Burada serbest zaman molamızı verdikten sonra  konaklama yapacağımız Selanik’deki otelimize doğru yolumuza devam ediyoruz.Selanik panaromik şehir turumuzu tamamladıktan sonra otelimize varış ve konaklama.

  Halkidiki Kalithea :  Kassandra Yarımadası'nın doğu kıyısında modern bir sahil kasabasıdır. Gece kulüpleri şık barları , Taverna ve Otantik Yunan mutfağının sergilendiği büyüleyici bir kasabadır.  Afytos köyün eski dünya cazibesi sadece 5 dakika mesafededir.Beyaz Kumsalı  mavi bayraklı plajlara ev sahipliği yapmaktadır.

  3.Gün  Pazar                                    Thassos - İstanbul

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile  Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına varıyoruz ve 40 dakikalık zevkli bir yolculuk  sonrası Thassos adasına varıyoruz.THASSOS adasının leziz balları, nefis şarapları, konukseverliği ve temiz sahilleriyle ünü çok uzaklara ulaşmıştır. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi ve onun çevrelediği tüm ada boyunca sıralanan sıradışı kaldırımlı yollar adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Sayısız yan yollar size çoğu beyaz mermer kayalıkları, yüksek dağlar ve çam ağaçlarıyla çevrelenen hoş dağ köylerine rehberlik yapacaktır. Adanın etrafı 90 km ile sınırlı olup , otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.Limana yakın Prinos bölgesinde bulunan anlaşmalı olduğumuz La Scala Beach ‘de denizin ve güzelliğin tadını çıkarıyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saate kadar vereceğimiz deniz molasının ardından Akşam feribotu ile Limana doğru hareket ediyoruz.Limanda feribot beklerken dileyen misafirlerimiz bal alışverişi yapabilirler.Feribot ile geçtiğimiz Keramoti limanından 40 dk’lık yolculuk sonrası Dedeağaç karayolu takip edilerek  İpsala sınır kapısına yolculuğumuza devam ediyoruz.Sınır Kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk.Tekirdağ’da  vereceğimiz köfte molası sonrası gece saatlerinde İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  HALKİDİKİ

  Yunanistan’ın en çok tercih edilen tatil yerlerinden olan Halkidiki’de, Ege Denizi’nin en güzel plajları ve koyları bulunuyor. Coğrafi şeklinden dolayı Yunan Tanrısı Zeus’un elinde tuttuğu asaya benzetilen yarımada Kassandra, Sithonia, Ayranoz (Athos) ve Kuzey Halkidiki olmak üzere 4 idari bölümden oluşmaktadır. Ayronoz( Athos) Tepesi, 20 manastırın bulunduğu ve 2.500 Ortodoks rahibin yaşadığı özerk bir yönetim. Bu bölge Dünya’nın ve Yunanistan’ın tek kadınsız bölgesi olmasıyla ilginç bir yerleşim yeridir. Sadece erkek turistlerin girmesine izin verilen Athos Tepesi’ndeki manastırları görmek isterseniz Korsan Gemisi turlarına katılabilir ve manzarayı denizden seyredebilirsiniz.

  MUTLAKA DENEYİN

  Bir çeşit Uzo olan Tsipouro’yu deneyin.
  Adadaki köylerde üretilen doğal kekik balını tadın.
  Yöresel tatlardan Moussaka, Soutzoukakia ve Kakavia Çorbası’nı tadın.
  Yunan tavernalarındaki Sirtaki Gecesi programlarına katılın.
  Dev korsan gemisi ile Athos Körfezi turu yapın.
  Galaktoboureka adı verilen tatlıdan yiyin.
  Athos Bölgesi’nde üretilen şarapları tadın.

   


 • Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.