FIRSAT TÜKENDİ

Her Cuma Kesin Hareketli 2 Günlük Selanik & Kavala & İskeçe & Gümilcine Turu

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Hafta sonu n’apıyorsun?” sorusuna keyifle cevap verebileceğin ve heyecanla bekleyeceğin muhteşem bir yurt dışı turu… Cuma gecesi hareketle Pazar dönüşle Yunanistan’ın en güzel köşelerinde olmaya ne dersin?

  Dünya tarihinin büyüleyici ülkesi Yunanistan, sıcakkanlı insanları, görkemli mimarisi, damak tadımıza uygun lezzetleri, eğlencesi ve kültürü ile mutlaka keşfedilmesi gereken Avrupa kentlerinin başında yer alıyor. Hem de yanı başımızda… İndirimli rezervasyon fırsatı kaçırma!

  Tur Tarihi: 15 Eylül 2017 – 31 Mart 2018 Tarihleri arasında Her Cuma Hareket

  SINIRLI SAYIDA Tur bedeli: 149 TL (TÜKENDİ)

  31 Mart 2018’e Kadar Tüm Dönem Seçeneklerinden Dilediğin Birinde Geçerli Tur “kişi başı”   179.00TL

  ◦ Zorunlu Seyahat Sigortası: 10 Euro olup rezervasyon esnasında  acentaya ödenmesi gerekmektedir.

  * Geçiş ücretleri, İskeçe, Gümülcine şehir turları için kişi başı 20 € (Ayakbastı, şehir konaklama vergileri otoban vb) acentaya ödenir  Bu ücret, 0-3 yaş grubu çocuklar hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur 

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  Fırsat, kuponu alınan dönem kategorisinde 31 Mart 2018’e kadar (yılbaşı, özel günler ve bayramlar dahil ) her Cuma hareket edecek turlardan rezerve edilen biri için geçerlidir.

  TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER:

  ◦ Selanik Perinthos veya Kornillios Otelde (Şehir dışı - merkeze 10-12 km) 1 Gece Oda Kahvaltılı Konaklama

  ◦Gidiş –Dönüş Ulaşım

  ◦Selanik Panoromik Şehir Turları

  ◦ Tüm Seyahat Süresince Türkçe Rehberlik Hizmetleri

  ◦ Tatil Selfie Güvencesi

  ◦ Tatil Selfie Otobüsü İçerisindeki İkramlar

  ◦Mesleki Sorumluluk  sigortası

  TUR ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  ◦ Vize ücreti (İstanbul başvuruları için): 130 €

  ◦ Yurt dışı çıkış harç pulu: 15 TL

  ◦ Taverna turu 40 Euro (Tavernaya katılmayan misafirlerin Transferi için  10 Euro şehir gidiş - dönüş transfer ücreti olarak ücretlendirilir.

  ◦ Geçiş ücretleri, İskeçe, Gümülcine şehir turları için kişi başı 20 € (Ayakbastı, şehir konaklama vergileri otoban vb) acentaya rezervasyon esnasında ödenir  

  (Bu ücret, 0-3 yaş grubu çocuklar hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.)

  ◦ Öğle ve akşam yemekleri

  ◦ Ekstra belirtilen tüm turlar

  ◦ Kişisel harcamalar

  ◦ Zorunlu Seyahat Sigortası: 10 Euro olup rezervasyon esnasında  acentaya ödenmesi gerekmektedir.  


   TUR PROGRAMI

  1. GÜN: İSTANBUL- SELANİK

  Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü: 22.00

  Mecidiyeköy Migros Önü:22.30 (Eski Ali Samiyen Stadı Karşısı)

  İncirli Ömür Plaza Önü: 23.00

  Hareket noktalarında buluşmamızdan sonra Silivri-Keşan güzergâhını takiben İpsala sınır kapısına varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç – Gümülcine – İskeçe üzerinden Selanik’e ulaşıyoruz.

  2. GÜN: SELANİK TURU

  Sabah saatlerinde Selanik’e varıyoruz. Ardından şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında ilk durağımız Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey Camii, E. Venezelo – P.Konstantin heykelleri, Vardar, Aristoteles, Elefterios Meydanı’nı panoramik olarak görüyor ve Ulu Önder Atatürk’ün evini ziyaret ediyor ve öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam saatlerinde dileyen misafirlerimiz, taverna turumuza (ekstra) katılabilirler

  3. GÜN: SELANİK-KAVALA- İSKEÇE-GÜMÜLCİNE- DEDEAĞAÇ

  Otelimizde aldığımız Sabah kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket ediyoruz ve yaklaşık olarak 2 saat sürecek yolculuk sonrası Kavala’ya varış ve 45 dakikalık şehir turu içerisinde yer alan; su kemerleri, liman, kale, 19.yy neoklasik yapılar, Pangia, Eski & Yeni Şehir, Acropolis, DenizFeneri, Ag. Nicholas & Teodoro Kimissi Kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa imarethanesi, ev & heykelinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz. Yemeğimiz sonrası İskeçe’ye doğru yol alıyoruz burada da 45 dakikalık şehir turu ardından Gümülcine’ye doğru hareket ediyoruz Gümülcine’de 45 dakikalık şehir turumuzu gerçekleştirdikten sonra Dedeağaç otoyol üzerinden İpsala sınır kapısına varıyor, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası aynı güzergâh üzerinden İstanbul’a dönüş yoluna geçiyoruz. Varışımızla birlikte yolcularımızı aldığımız yerlere servis ediyor ve bir başka Tatil Selfie organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize iyi tatiller…

   


 • • Tatilselfie’den GRUPFONİ’ye  özel indirimleriyle: Selanik & Kavala &İskeçe & Batı Trakya  Turu:

  • Fırsat, kuponu alınan dönem kategorisinde 30 Mart 2018’e kadar (yılbaşı, özel günler ve bayramlar dahil) her Cuma hareket edecek turlardan rezerve edilen biri için geçerlidir.

  • ***Geçiş ücretleri, İskeçe, Gümülcine şehir turları için kişi başı 20 € (Ayakbastı, şehir konaklama vergileri otoban vb) acentaya rezervasyon esnasında ödenir  

  (Bu ücret, 0-3 yaş grubu çocuklar hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.).***

  • Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri:

  • Belirtilen fiyatlar, 2 ya da 3 kişilik odalarda kişi başı için  fiyatlardır. Tek kişi konaklayacak misafirler, kişi başı 70 TL tek kişi konaklama farkı öderler. 0-3 yaş çocuk için koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 125 TL olarak ücretlendirilir. 4-12 yaş grubu çocuklar için 139 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. (Çocuk indirimi  için 2 büyük yanında konaklaması halinde 0-12  yaş arası için geçerlidir )

  • Ulaşım: Otobüs

  • Tur fiyatına dâhil olan ve olmayan hizmetler ve tur programı, fırsat detayında belirtilmiştir.

  • REZERVASYON DETAYLARI:

  • a- Bilgi almak için 0850 736 26 26 veya 0542 294 89 25  no'l telefınu arayarak bilgi alabilirsiniz .Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie e-mail adresine rezervasyon İndirimm kupon kodu İsim Soyad Gitmek istediğiniz tarihi belirterek mail göndermeniz gerekmektedir. Tur Kayıt Formu sana ulaştıktan sonra çıktısını alarak info@tatilselfie.com mail adresine imzalanarak gönderilmek zorundadır. Acentadan bilgilendirme 48 saat kala mail ile misafirlerimize iletilir.

  • b- Sana gönderilen Tur Kayıt Formunun çıktısını tur esnasında yanda bulundurman zorunludur.

  • c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Bu bilgiler, acenteye eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie sorumlu tutulamaz.

  • d-Rezervasyon esnasında T.C. Kimlik numarası, doğum tarihi (gün ay ve yıl olarak) belirtilmelidir.

  •Yılbaşı ve  İskeçe Festivali sezon dönem farkı kişi başı 25 Euro olup rezervasyon esnasında acentaya ödenir.

  •Yılbaşı Taverna 75 Euro olup isteğe bağlı olup katılım zorunlu değildir. Katılmak isteyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında acentaya ödenir

  • Rezervasyon İptali, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması:

  • ***Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal ve iade yapılamaz. Misafirler, Tarih  ve isim değişiklik taleplerini 10 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.***

  • Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergâhta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Acente, konaklamalı turlarda hareket tarihinden önce 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  • Acente ve acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergâhında, konaklama yapılacak otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler, kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

  • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan acente sorumlu değildir.

  • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

  • VİZE: Bu tur, T.C. vatandaşları için vize gerektirmektedir. Bir ülkeye vize alınmış olması, o ülkeye kesin giriş yapılabileceğini garanti etmez, pasaport polisinin kişiyi, ülkeye sokmama hakkı vardır. Bu tip sorunlarda tur ücreti iade edilmez ve acentenin sorumluluğu olmaz. (Yeşil Pasaport Sahipleri için Vizeye Gerek Yoktur.)

  • Pasaportlarında KKTC damgası olan kişiler, Yunanistan’a kabul edilmemektedir.

  • Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup, tereyağı, reçel, kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp, münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

  • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar, minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acente sorumlu tutulamaz.

  • Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

  • Turu satın alan misafirler, kendileri ve refakatçileri adına bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

  • Dilediğin kadar kupon satın alabilir, hediye edebilirsin.

  • Satın aldığın kupon adedini ve kullanım durumunu yakala.co *Hesabım* menüsünden takip edebilirsin.

  • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  • Acenteden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutma.