Her Cuma Drakula Şatosu, Peleş Sarayı, Bran, Sınai, Braşov Dahil Transilvanya & Bükreş Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Mart,Nisan,Mayıs 2018 Transilvanya & Bükreş Turu Kişi Başı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
229,90 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  Erken Al 2017 Sonbahar Ve 2018 Kış Kullan Karlı Çık !!

  Transilvanya & Bükreş Turu ( Drakula Şatosu,Peleş sarayı,Bran,Sınai,Braşov)

  15 Eylül – 17 Aralık tarihleri arasında Cuma Hareketli

  Hareket Tarihleri Eylül ve Ekim Aylarında Her Cuma, 10,17,24 Kasım Ve 08 Aralık

  09-16-30 Mart / 14- 21- 28 Nisan / 04,11,18,25 Mayıs 2018

  Sınırlı sayıda Transilvanya & Bükreş Turu Kişi Başı 199 TL

  Transilvanya & Bükreş Turu Kişi Başı 219,90 TL 

  Mart,Nisan,Mayıs 2018 Transilvanya & Bükreş Turu Kişi Başı  229,90 TL

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  TUR PROGRAMI

  1.Gün  Cuma Akşamı         İstanbul – Transilvanya

  Siz Konuklarımızı  18:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, 19.15 Mecidiyeköy Migros Önü( eski ali Samiyen karşısı), 20.00 Bakırköy Ömür Plaza’dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Çorlu Edirne Karayolu üzerinden  Kapıkule Kara Hudut Kapısına Doğru Hareket Ediyoruz. Burada Gümrük Ve Pasaport İşlemlerinin Ardından Bulgaristan’a Giriş Yapıyoruz. Gece Yolculuğumuzun Ardından Sabah Saatlerinde Romanya’ya Giriş Yapacağımız Rusçuk/Giurgiu Kara Hudut Kapısına Ulaşıyoruz, Pasaport & Gümrük İşlemlerinin Ardından  Romanya geçiyoruz.

  2.Gün  Cumartesi               Transilvanya & Şatolar

  Bulgaristan geçilerek yaklaşık  10 saatlik yolculuğumuzdan sonra Sabah saatlerinde sınır kapılarındaki işlemlerimizin ardından yol üzerinde bulunan tesisimizde kahvaltı molası veriyoruz ve kahvaltının ardından Romanya’nın Transilvanya bölgesine hareket ediyoruz. Bölgeye varışımızın ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Romanya’nın en can alıcı noktası ve şatoları ile hafızalara kazanan ‘’TRANSİLVANYA&ŞATOLAR’’ turumuza başlıyoruz. Müthiş doğa ve tarihi güzellikleri içinde barındıran turumuza ilk olarak Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peleş Sarayı ziyareti ile başlıyoruz. Burayı ziyaret ettikten sonra Bran şehrine hareket ediyoruz ve burada Osmanlı tarihinde Kazıklı Voyvoda olarak bilinen III.Vlad'ın Kont Drakula filmlerine konu olmuş ve vampir efsanesinin doğduğu gizemli Drakula Şatosunu ziyaret ediyoruz. Misafirlerimiz burada meşhur isli peynirin (Kaşkaval) tadına bakabilirler ve hediyelik eşya alışverişlerini yapabilirler. Sonrasında tarihi güzellikleri ve kafeleri ile ünlü Braşov şehrine hareket ediyoruz. Ortaçağ Alman Rokoko üslubunda inşa edilmiş tarihi yapıların yer aldığı bu güzel şehirde Kara Kilise, Şehir surları, korunmuş dar sokakları  başlıca göreceğimiz yerler arasındadır.Tur programımızın ardından gecelemeyi yapacağımız Transilvanya Bölgesinin doğası en iyi şekilde korunmuş Sinaia Şehrine geçiş yapıyoruz. Geceleme otelimizde.Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Romen gecesi turumuza katılabilirler

  3.Gün  Pazar                    Bükreş & İstanbul   

  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Doğunun Paris’i olarak hafızalara kazınan Bükreş’e hareket ediyoruz ve şehir turumuza başlıyoruz. Doğu'nun Paris'i Bükreş’de  İhtilal Meydanı, Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro. Çavuşesku tarafından yaptırılan “Halk Evi” ,ATATÜRK heykeli , Garnizon binası , panoramik olarak görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Romanya’nın her bir bölgesinden getirilmiş köy evlerinin sergilendiği Köy Müzesi turumuza katılabilirler.  (15 €).Rehberimizin belirleyeceği saat de İstanbul’a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde Kapıkule Kara Hudut kapısına ulaşıyoruz. Burada, gümrük ve pasaport işlemleri ardından Türkiye’ye giriş yapıyoruz gerekli molalar verilerek İstanbul’a varışımızın ardından misafirlerimizi alındıkları noktalara bırakıyoruz. Bir daha ki organizasyonunda görüşmek üzere 

  Tek kişi , ve çocuk ücretleri

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz fırsat koduna ilaveten acenteye 20 € fark  ödemelidir.03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 169,90 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamalarda iki adet fırsat kodu satın alınmalıdır.

  Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

  *Otobüs ile Ulaşım.

  *Üç veya Dört Yıldız otellerde oda kahvaltı konaklama

  *Rehberlik hizmetleri

  *Mesleki sorumluluk sigortası ( 65 yaş üzeri misafirler 10 € fark öderler)

  Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

  *TümSınır geçiş, ayakbastı & konaklama vergileri için kişi başı 10 € zorunludur ve kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenecektir.

  *Transilvanya Şatolar turu için 30 € kayıt ile birlikte nakden acenteye ödenecek olup zorunludur ( müze ücretleri dahil değildir).

  *TümMüze,Saray,Şato  ve ören yeri giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılar tarafından ödenecektir.

  *Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.

  *Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

  *Schengen vize ve hizmet bedeli 130 € dur

  Not: Fiyatlarımız Yılbaşı haftası için geçerli değilidir

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • 0212 234 32 11 / 12