FIRSAT TÜKENDİ

Her Cuma Sapanca Kartepe Maşukiye Mudurnu Göynük Taraklı Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Keşfedilmeyi bekleyen muhteşem doğa ve tarihi birbirinden güzel renk ve dokularıyla dolu Sapanca'da rüya gibi 2 gün geçirin!

  1 gece Konaklamalı 2 günlük Sapanca - Kartepe - Maşukiye - Mudurnu - Göynük Taraklı Turu 199  TL!

  TUR TARİHLER: 15 EYLÜL -31 MART ARASI

  NOT : Ara transferler, otoyol, otopark ücretleri, Milli Park girişleri için kişi başı 50 TL acenteye kayıt ile birlikte nakden ödenmelidir.Ya da otobüste rehber ödenmelidir. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için ödenmesi zorunludur.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  * Gidiş Dönüş Ulaşım

  * Araç içi ikramlar

  * Rehberlik hizmetleri

  * Otel de alınacak açık büfe sabah kahvaltısı

  * Otelde alınacak açık büfe ya da set menü akşam yemeği

  * Hampton by Hilton Kocaeli , Ramada Plaza Kocaeli ve benzeri otellerde 1 gece konaklama

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Cumartesi Ve Pazar günü öğle yemeği,otelde extra harcamalar,ilk gün kahvaltısı

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar

  * Müze, konak ve benzeri yerler giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.

  * Ara transferler, otoyol, otopark ücretleri, Milli Park girişleri için kişi başı 50 TL acenteye kayıt ile birlikte nakden ödenmelidir.Ya da otobüste rehber ödenmelidir. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için ödenmesi zorunludur.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün Cumartesi Sapanca / Maşukiye / Kartepe

  06:30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

  07:00Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü

  07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,

  07: 45 Kartal Köprüsü Altı

  08 : 30 İzmit Halkevi Önü hareket ile seyahatimize başlıyoruz.

  Belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarıda 1,5 saat sürecek yolculuğumuz sonrasında ilk gezi noktamız olan Sapanca’ya ulaşıyoruz. Sapanca Gölü Kocaeli sınırına yakın bölgede, Sapanca ilçesinde yer alan bir göldür. Kaynağını dağlardan gelen kar suları ile Derbent Deresi'nden alır. Sapanca gölü doğanın eşsiz güzelliğini görebileceğimiz nadide yerlerden biridir. Burada rehberinizin size yapacağı anlatımların ardından sizlere serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz deniz bisikletine de binerek göl ile daha da iç içe olabilirler. ( mevsime göre ) Sapanca Göl gezisinin ardından Kartepe’ye doğru tırmanışa geçiyoruz. Kartepe eski adıyla bilinen Keltepe, Kocaeli’nin güney doğusunda Samanlı Dağları'nın en yüksek noktasıdır.1606 metre ile yüksekliği ile Marmara Bölgesi'nin en yüksek üçüncü dağıdır. Zirvesinde 5 yıldızlı bir tesis ve Marmara Bölgesi'nin en modern kayak tesisleri bulunmaktadır. Burada dileyen misafirlerimiz telesiyejlerden yararlanabilir dileyenler ATV kiralayarak heyecanlı anlar yaşayabilirler. Kartepe gezisinin tamamlanması ile beraber doğanın tüm güzelliklerini bir arada yansıtan Maşukiye'de yeşil ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu attıktan sonra turumuzu sonlandırarak akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

  Sabah Kahvaltısı: Sapanca ‘da ekstra olarak alınacaktır  

  Öğle Yemeği: Kartepe’ de ekstra olarak anılacaktır

  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Konaklama: Ramada Plaza Otel , Hampton By Hilton Otel vb oteller

  2.GÜN PAZAR : Taraklı – Göynük – Mudurnu

  Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ile Osmanlı döneminden kalma eserleri ve tarihi dokusu ile dikkat çeken Taraklı ( herkesin bildiği Mümkünlü ) kasabasına varıyoruz . Burada Mimar Sinan’ın ilk çıraklık eseri olan Kurşunlu Camii ( Yunus Paşa Camii ) ve kültür evi gezimizi yapıyoruz. Ardından rehberimizin vereceği serbest zamanda Uğud reçelinin tadına bakmayı unutmayınız. Taraklı gezimizi sonlandırarak başka bir Osmanlı harikası olan Akşemsettin Diyarı Göynük ‘ e hareket ediyoruz. Burada Akşemssettin Türbesi , Zafer Kulesi  gezilerimizin ardından serbest zaman ve öğlen yemeği. Yemek sonrasında tavukçiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan YıldırımBeyazıt Camii , Naili Pertev Boratav Kültür evini geziyoruz ve Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından,Bolu Dağı’nıneteklerinde bulunan Abant Gölü’nü görerek İstanbul’a doğrudönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu .

  Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği:Serbest Zaman Olarak verilecektir ( ekstra )

  TEK KİŞİ FARKI 50 TL DİR ACENTEYA KAYIT ESNASINDA NAKDEN ÖDENİR

  0-6 YAŞ ÇOCUKLAR OTOBÜSTE KOLTUK ALMADIĞI TAKDİRDE ÜCRETSİZDİR. KOLTUK TALEP EDİLDİĞİ TAKDİRDE 120 TL ACENTEYA KAYIT ESNASINDA NAKDEN ÖDENİR.

  7-12 YAŞ ÇOCUK ÜCRETİ İKİ YETİKİN YANINDA GEÇERLİ OLMAK ŞARTI İLE 150 TL DİR. KAYIT ESNASINDA ACENTEYA NAKDEN ÖDENİR

  BİR YETİŞKİN + BİR ÇOCUK KONAKLAMALRINDA 2 KUPON SATIN ALINMALIDIR • Fırsatı satın aldıktan sonra 2 gün içerisinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

  Rezervasyon için; [email protected] ‘a mail yoluyla kodlarınız ve iletişim numaranızı bırakarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  Ya da 0216 306 306 1 – 0216 306 306 5 – 0535 219 6203 numaralı telefonlardan acentemize ulaşabilirsiniz.

  Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal işlemi yapılamamaktadır.

  Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında tur misafir isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir.

  MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK KAMPANYA KODUNU SATIN ALMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KESİNLİKLE İPTAL VE İADE YAPILMAYACAKTIR.

   

 • Atom Tur Tursab Belge No: 7868 Kordon Boyu Mah. Ankara Cad. Cevdet Sayın Apt. No: 79/3 Kartal – İstanbul

  Tel: 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5 / 0535 219 62 03

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN