FIRSAT TÜKENDİ

Ulaşım, Konaklama, Rehberlik Dahil Her Cuma Kesin Hareketli Ayvalık Cunda Adası Kaz Dağları Turu

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Ulaşım  Konaklama Rehberlik Dahil Her Cuma ve Salı Kesın Hareketlı

  Ayvalık – Cunda Adası – Kaz Dağları Doğa Ve Terapi Turu

  HAREKET TARİHLERİ: 2-9-16-23-30 Mart / 7-14-20-21-28 Nisan/ 4-11-18-25 Mayıs

  SINIRLI SAYIDA Ayvalık Cunda Adası Kaz Dağları Turu 129 TL

  15 - 31 Mart Arası Ayvalık Cunda Adası Kaz Dağları Turu 149 TL

  Özel Günler Hariç Nisan - Mayıs Ayvalık Cunda Adası Kaz Dağları Turu 179 TL

  *Milli park ,Ören yeri giriş ve feribot , köprü,otoban geçiş ve otopark ücretleri olarak kişi başı 35 TL  ücreti kayut ile birlikte acentaya ödemekle yükümlüdür. bu ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için zorunludur.

  23 Nisan -19 Mayıs gibi özel dönemlerde fiyat farkı 50 TL olup rezervasyon esnasında acentaya ödenir

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

  *Mare veya dengi 3* otellerde  iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah ve akşam yemeği).

  *Konaklama Mare veya dengi otellerde yapılacaktır.

  *Rehberlik Hizmeti

  *Kullanılan araçlar katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir( 15 kişiye kadar sprinter minibüs / 25 kişiye kadar midibüs / 26 kısı ve ustu buyuk otobüs ile gerceklestırılır)

  Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

  *Müze , antik kent , tapınak ve kilise  giriş ücretleri, katılımcılara aittir 

  *Öğle yemekleri

  *ilk gün yol güzergahında alıcağımız kahvaltı,

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar,

  *Gece cunda adasına ekstra düzenlenen transfer (kişi başı 15 TL)

  *Milli park ,Ören yeri giriş ve feribot , köprü,otoban geçiş ve otopark ücretleri olarak kişi başı 35 TL  ücreti kayut ile birlikte acentaya ödemekle yükümlüdür. bu ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için zorunludur.

   *Ekstra duzenlenicek olan Assos- Behramkale turu kişi başı 15 TL (otobüs ulaşım ve rehberlik otopark içindir) *Athena tapınağı giriş ücreti ve antik liman minıbus ucretı katılımcılara aittir

   TUR PROGRAMI

  Ulaşım  Konaklama Rehberlik Dahil her Cuma kesın hareketli

  Ayvalık – Cunda Adası – Kaz dağları Doğa ve Terapi Turu

  1.Gün Cuma:  İSTANBUL – AYVALIK

  SAAT 22.00  İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ  ,SAAT 22.30  MECİDİYEKÖY MEYDAN SAAT 23.00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI,23:115 kartal köprüsü ,SAAT 23.45 ÇAYIORVA MC DONALD’S ÖNÜ hareket ile  Tatil Selfie  otobüs içi ikramları eşliğinde  Eskihisar-Bursa üzerinden Ayvalığa  doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

  2.Gün Cumartesi: ŞEYTAN SOFRASI CUNDA ADASI

  Sabah erken saatlerde yol güzergahımızda  alacağımız ekstra kahvaltı molamızın ardından Ayvalık gezimize başlıyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip,Kapıları,alınlıklar,kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini görüp,çarşı içinde vakit geçiriyoruz., Daha sonra Şeytan Sofrası hareket ediyoruz. Şeytan Sofrası : Çamlık Orman Kampının yukarısındadır. Eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak bir sofraya benzer,demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi vardır. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasından manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz.Molamızın ardından eski bir Rum köyü olan Cunda adasına hareket ediyoruz , burada Öğlen yemeği  için vereceğimiz molamızda Cunda adasının meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri , mezeleri ve zeytinyağlı yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Öğlen Yemeği sonrası  vereceğimiz serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otele hareket ediyoruz,akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Arzu eden misafirlerimiz  gece extra olarak düzenleyeceğimiz Cunda Adası eğlence turuna katılabilirler.

  3.Gün Pazar: KAZ DAĞLARI-ADATEPE-ZEUS ALTARI-İSTANBUL

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Kaz dağlarına hareket ediyoruz.Türkiye’de bir ilk ve özel olan Zeytinyağı Fabrika Müzesini gezip içeride özel anlatımları ile zeytin’in nasıl işlendiğini ve yağ üretimini keyifle dinliyoruz.Burada dileyen misafirlerimiz  müze dükkanından taze zeytin,zeytinyağı,doğal sabun ve özgün olarak tasarlanmış çeşitli mutfak aksesuarları ve kitaplar alabilir , Adatepe Mutfak’ta çay ve kahve çeşitleri,soğuk ve taze meyva sularını tadabilirler.Serbest öğlen yemeği molamız sonrasında,  Eski bir Yunan köyü olan Adatepe köyünü görüp Zeus Altarını ziyaret ediyoruz.Edremit Körfezi ve Küçükkuyu’yu en iyi görebileceğimiz yerler arasında olan Zeus Altarın da manzaranın tadını doya doya cıkarıp fotoğraf çekebilirisiniz.Zeus altarı gezimiz   İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve Çanakkale-Tekirdağ  güzergahından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor, Tekirdağ’da vereceğimiz   molamızın ardından siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile Bakırköy , Mecidiyeköy ,Kadıköy kalkış noktalarımıza bırakıyoruz.(kartal ve Cayırova dan binen misafirlerimiz dönüşte Kadıkoy’ de inmeleri gereklidir.)

   

    • Bu fırsat ; Hareket tarihleri: 23-30 Mart / 7-14-20-21-28 Nisan/ 4-11-18-25 Mayıs geçerlidir

  Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  TATİLSELFİE 8422  A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR.

  Kişi başı 35 TL  (Müze girişleri , Milli Park Ören Yeri Girişleri vb Otopark otoban vb ) Müze Kart kültür Bakanlığına bağlı müzelerde geçerli olup , Özel müzelerde geçersizdir Bu turumuzda Kültür Bakanlığına bağlı müze girişi bulunmamaktadır )

  Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  50TL   ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir

  23 Nisan -19 Mayıs gibi özel dönemlerde fiyat farkı 50 TL olup rezervasyon esnasında acentaya ödenir

  Çocuk indirimleri 2 büyük yanında olmak kayıdı ile  geçerlidir. 0-2 yaş arası çocuklar için ücretsiz , 3-6  yaş arası çocuk  99  TL ,6 -12 yaş arası çocuklar için Mart ayı  hareketli turda  ücret  119 TL   +Ek ödeme  , Nisan – Mayıs ayı  hareketli turda  ücret  139  TL   +Ek ödeme  Cuma hareketli turda  ücret 149 TL +Ek ödeme   öder)

  Konaklama  3*Mare vb oteller  Yarım Pansiyon için geçerlidir.

  Fırsatı satın aldıktan sonra 7  gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0850 736 26 26 –0542 2948441  numaralı telefonu arayabilir ya da tatilselfiefirsat@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir.Hava durumu şartlarına göre  programlar ve güzergahta değişiklik gösterebilir. Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir.

  Tarih veya İsim değişikliği 7 gün öncesinde bildirmek kayıdı ile yapılabilmektedir.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.