FIRSAT TÜKENDİ

Her Cumartesi Ek Bedelsiz Konaklamalı Uludağ Kayak Turu

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  4* Kervansaray & Formback vb Hotel Konaklamalı Uludağ Turu 199,90 TL  

  5* Baia Bursa vb Otel Konaklamalı Uludağ Turu 229,90 TL

  HAREKET: 23 Aralık 2017 / 31 Mart 2018 tarihleri arasında  C.tesi hareket

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  TUR PROGRAMI

  1.Gün Cumartesi   İstanbul –Bursa - Uludağ  

  04:30 Ataköy Atrium Önü ,05:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı Önü ,05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,05:45 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı Önü, 06:00 Çayırova Mc Donald’s Önü hareket. Siz misafirlerimizin katılımıyla turumuza başlıyoruz.

  Osmangazi Köprüsünü kullanarak  Yalova Bursa karayolu takip edilerek Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle skipass ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alırken , kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 16: 30 / 17:00‘de Uludağ’a veda edip Bursa’da yer alan Otelimize varıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

  2.Gün Pazar     Bursa - Uludağ - İstanbul

  Sabah  erken kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket.Bir saatlik yolculuk sonrası Uludağ’a varış.Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat  16.30 / 17:00’de Uludağ’dan  İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergah üzerinde Bursa’nın meşhur İskender kebabından tatmak için  akşam yemeği molası veriyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCRETLERİ

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 4* ve Termal Kategori Otellerde 50 TL  , 5* Otel de 65 TL  fark ödemelidir.

  0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde 80 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 4* Veya Termal Otel kategoride 159,90 TL , 5* Otel de 189,90 TL  olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Gidiş Dönüş Ulaşım & Bursa Uludağ Arası transfer Ücretleri.

  *Rehberlik Hizmetleri

  *Uludağ milli park giriş ücretleri

  *Belirtilen otellerde iki kişilik odalar da 1 gece Yarım Pansiyon konaklama ( sabah Ve akşam yemeği).

   *Promosyon Otel Gold Business vb , 4* Otel Kervansaray City /Formback Termal Vb benzeri oteller.5* Baia Bursa vb oteller de YP konaklama.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  *Öğlen yemekleri,otelde extra harcamalar,ilk gün kahvaltı.

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar,Kayak ekipmanları Ve Ski Pass ücretleri

  KAYAK EKİPMAN FİYATLARI

  Kayak Takımı Günlük 30 TL

  Kayak Kıyafetleri Alt Üst Günlük  30 TL

  Board Kirası Günlük 35 TL

  Kayak + Kıyafet 50 TL 

  Not:Kayak ekipman Fiyatları bilgi amaçlı olup sezon içerisinde düşüş veya çıkış gösterebilirler ve acentemiz bundan sorumlu  tutulamaz • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com  veya 0212 234 32 12 /13 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • 0212 234 32 11 / 12

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN