FIRSAT TÜKENDİ

Hilton Kalitesi ile Hampton Konaklamalı Kartepe Sapanca Maşukiye Abant Mudurnu Doğa Ve Terapi Turu

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  Hilton Kalitesi ile Hampton Konaklamalı Kartepe Sapanca Maşukiye Abant Mudurnu Doğa Ve Terapi Turu

  Hareket Tarihleri  18  Kasım -31 Mart arası her Cumartesi  hareketli

  SINIRLI SAYIDA Her Cumartesi Kartepe Sapanca Maşukiye Abant Mudurnu Turu 169.90 TL

  Her Cumartesi Kartepe Sapanca Maşukiye Abant Mudurnu Turu 179.90 TL

  * Abant & Kartepe’ye transfer ve  Milli Park girişleri için kişi başı  30 TL  acenteye kayıt ile birlikte nakden ödenmelidir. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunludur.

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  Tek kişi farkı 50 TL’dir acentaya kayıt esnasında nakden ödenir

  0-6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 99  TL acenteya kayıt esnasında nakden ödenir

  7-12 yaş çocuk ücreti iki yetişkin yanında geçerli olmak şartı ile 129,90 TL dir. Kayıt esnasında acenteya nakden ödenir

  Bir yetişkin + bir  çocuk konaklamalarında 2 kupon satın alınmalıdır

  TUR PROGRAMI

  1.Gün Cumartesi   KARTEPE-MAŞUKİYE-SAPANCA 

  06:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü, 06:30 Mecidiyeköy Mado Önü,07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,07.15 Kartal Köprüsü Altı

  07.45 İzmit Halkevi Önü hareket ile doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarıda  1,5 saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Kartepe. Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe‘ye varıyor ve  serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde de manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler.Rehberimizin belirleyeceği saat de Maşukiye’ye hareket. Maşukiye gezimiz  fotoğraf molasının ardından Sapanca gölüne hareket ediyoruz. Göl kenarında verilecek serbest zaman ( isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir,deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir).Sapanca gezimiz sonrası Otelimize varış akşam yemeği ve konaklama.

  2.Gün Pazar    ABANT GÖLÜ - MUDURNU - BEYAZIT CAMİİ ve HAMAMI - ARMUTÇULAR KONAĞI

  Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket. Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz .Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışardan panoramik olarak görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından, Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde dilerseniz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu . Bir başka Leggo Tur organizasyonunda buluşmak üzere


  Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

  * Otobüs ile Ulaşım

  * Araç içi çay, kahve ve su ikramı

  * Rehberlik hizmetleri

  * Otel de alınacak açık büfe sabah kahvaltısı 

  * Otelde alınacak akşam yemeği

  * Hampton by Hilton Otel İzmit  , Ramada Plaza İzmit ve benzeri otellerde 1 gece konaklama 

  Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

  *Cumartesi Ve Pazar günü öğlen yemeği,otelde extra harcamalar,ilk gün kahvaltı

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar

  * Müze, konak ve benzeri yerler giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.

  * Abant & Kartepe’ye transfer ve  Milli Park girişleri için kişi başı  30 TL  acenteye kayıt ile birlikte nakden ödenmelidir. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunludur.


 • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 12/ 13 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde LEGGO TUR  sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Acentenin onay vermediği turlarda iptal ve iade işlemi yapılmamaktadır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden 2  gün önce , günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.