FIRSAT TÜKENDİ

Her Gün Hareketli Vizesiz 3 Gece 4 Gün Her Şey Dahil Kiev Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Full Time Turizm’den;

  3 Gece 4 Gün Konaklama, Uçakla Ulasim Ve Sehir Turlari Dahil Vızesız Kiev Turu !

  3* Mır Hotel Konaklamalı Kiev Turu 1449 TL

  Sng farkı 350 / 03-12 yaş çocuk 1449 / 0-2 yaş çocuk 150 Euro

  3* Bakkara Hotel, Premier Hotel Rus Konaklamalı Kiev Turu 1599.00 TL

  Sng farkı 400 / 03-12 yaş çocuk 14-599 / 0-2 yaş çocuk 150 Euro

  4* Ukraine Hotel Konaklamalı Kiev Turu 1799 TL

  Sng farkı 450 / 03-12 yaş çocuk 1799 / 0-2 yaş çocuk 150 Euro

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR PROGRAMI

  2017 HERGÜN HAREKETLİ

  1. GÜN: ISTANBUL – KİEV

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde 04:50’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Ukraine International Havayollari’nin PS 716 sefer sayılı uçuşu ile 06:55’te Kiev’e hareket. Saat 07:55’te Kiev Borispol Havalimanı’na varis ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu. Turumuz esnasında; Vladimirskaya Caddesi üzerinden Merkez Opera ve Bale Binası’ndan sonra Altın Kapı önünden geçip, Aya Sofya Meydanı’nda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman bitiminde özel otobüsümüz ile Dostluk Heykeli’nin bulunduğu Dostluk Tepesi’nden hareket ve burada 20 dk. fotoğraf molamız var. Buradan Kiev’in en eski semti Pado semtinden ve Başbakanlık, Parlamento Binası ve Kiev’deki 240 yıllık silah fabrikasının önünden geçerek, Kiev’in kurucularının heykeli önünde 10 dk. başka bir fotoğraf molası veriyoruz. Mola bitimi Mihaylovski Meydanı’na hareket ve Mihaylovski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli gezilerek, otobüsle Andrevski yokuşuna geçiliyor. Burada da 40 dk.lık alış veriş molası veriyoruz. Tur bitimi otelimize transfer. Odaların alınması ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  2. GÜN: KİEV

  Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız için ekstra olarak düzenlenecek olan Pecarska Lavra Manastırı turuna katılabilirler. Manastır eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Kurulusu XI yy. ortalarıdır. Tarih içinde manastırın kapladığı arazi 27 hektarı bulmuştur. İki kısımdan oluşmaktadır, üst kısım ve alt kısım. Günümüzde manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde tas yapı, 6 tanesi yerin altındaki mağaralarda bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yasamış azizlerin gömüldüğü mezarlık olarak kullanılmaktadır. Bu azizler kutsal kisi olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları  bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Ayrıca manastırın içinde Güzel Sanatlar Müzesi ve dünyada başka bir eşi olmayan Mikro Minyatür Müzesi bulunmaktadır. Tur bitimi otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

   3.GÜN: KİEV 

  Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız için ekstra olarak düzenlenecek olan masaj turuna katılabilirler 

  4. GÜN: KİEV – ISTANBUL

  Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Özel otobüsümüz ile havaalanına transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra Ukraine International Havayolları’nın SP 715 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 19.35’te İstanbul’a hareket. Saat 22.30’da İstanbul’a varis. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  — Ukrayna havayolları veya Türk Havayolları ile İstanbul / kiev/  İstanbul ekonomik sınıf uçuşları, —
  Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli 
  — Havaalanı / otel / havaalanı transferleri, 
  kiev panoramik şehir turu,—  
  seçtiiniz otel'de 3 gece kahvaltı dahil konaklama, — 

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

  — Ekstra turlar ve kişisel harcamalar  —

   Yurtdışı çıkış harcı bedeli  —15 tl 

   Seyahat sigortası (15 Euro)

  FULLTİME TATİL , havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

  Not:  Ekstra turlar min. 15 kisi olustugunda yapilacaktir. Rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde ekstra turlarin günlerinde degisiklik yapabilirler. 03 –12 yas çocuklara ekstra turlarda % 50 indirim uygulanacaktir.

  Fulltime Tatil Havayolu ile yolcularimiz arasinda araci konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçus öncesinde uçus detaylari, uçak saatleri degisebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Katilimcilar, uçus detaylarinin degisebilecegini bilerek ve kabul ederek turu satin almislardir. • *Fırsat satın alımından önce mutlaka acente ile iletişime geçilmelidir.

  Rezervasyon zorunludur. Full Time Turizm’in 0212 591 9111 / 0539 718 10 96  numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Dilediğiniz kadar kupon alabilirsiniz. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

  Her kupon  1 (bir) kez kullanılabilir.

  Bu fırsat  1 (bir ) kişiliktir.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.