FIRSAT TÜKENDİ

Sonbahar & Kış & İlkbahar, Yaz Dönemi Hergün Hareketli Vizesiz Odessa Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Full Time Turizm’den;

  Sonbahar & Kış & İlkbahar,Yaz Dönemi Hergün Hareketli Vizesiz 3 Gece 4 Gün Odessa Turu!

  3* Zirka ( Şehir içi ) Konaklamalı Odessa Turu 1249.00 TL

  Sng farkı 240 / 03-12 yaş çocuk 1249 / 0-2 yaş çocuk 100 Euro

  3* Ok Odessa, arcadia hotel vb ( Şehir içi ) Konaklamalı Odessa Turu 1349 TL

  Sng farkı 340 / 03-12 yaş çocuk 1349 / 0-2 yaş çocuk 100 Euro

  4* Continental, Frapolli, Mozart hotel vb ( Şehir Merkezi ) Konaklamalı Odessa Turu 1549.00 TL

  Sng farkı 440 / 03-12 yaş çocuk 1549 / 0-2 yaş çocuk 120 Euro

  Lüks Rezidans  ( Şehir Merkezi ) Konaklamalı Odessa Turu 1599 TL

   03-12 yaş çocuk 1599 / 0-2 yaş çocuk 130 Euro

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR PROGRAMI

  HERGÜN HAREKETLİ

  3 GECE 4 GÜN

  1. GÜN: ISTANBUL – ODESSA

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 13.15’de buluşma. saat 15:25’te Odessa’ya uçuş. Yerel Saat 16.00’de Odessa’ya varis ve karşılanma. Havaalanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Turumuz esnasında; şehrin en cazip yerlerini görebileceksiniz. Potemkin merdivenleri, Sergey Eisenstein’in klasik filmi “Potemkin Zırhlısı” ile ünlenmiştir. Tolstoy Sarayı ve Catherine Plazasi, Potemkin’in sıra dışı yapıtlarıdır. Buradan yolcular Odessa’nin gezilmeye değer yerlerinden “Promorsk Bulvari”ndan Odessa kentine doğru yürürler. Sonrasında misafirlerimiz eski kent merkezine geçerek Dügün Sarayı, Derybasivska Caddesi, Ukrayna Ulusal Bankası, ana Sinagog ve diğer görülmeye değer yerleri gezebilirler. Tur bitimi serbest zaman… Geceleme otelimizde.

  2. GÜN: ODESSA

  Sabah kahvaltısı ve serbest zaman… Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek tam gün Akkerman Kalesi ve Shabo Tadımlı Konyak Fabrikası turuna katılabilirler. (50 Euro yemekli) Akkerman Kalesi turu 13. ve 15. Yüzyıllar arasında Bizanslılar tarafından inşa ettirilmiş olan kaleler, UNESCO dünya mirası listesindedir. 1484 yılında Osmanlılar tarafından fethedilmiş olan Akkerman Kaleleri toplam çevre uzunluğu 2 km. olan surları ve günümüzde sadece 26’si ayakta kalmış olan gözetleme kuleleri ile muhteşem bir eserdir. Odessa’ya70 km. uzaklıkta olan bölgeye turumuz tam gün sürmektedir. Shabo Konyak Fabrikası Eski Sovyetler Birliği ve Avrupa’nın en iyi şarap ve konyak fabrikalarından birini gezme fırsatı bulacağımız bu turda; şampanyanın yapım süreçlerini, brendi üretimini, parlak sarmaşıkların olduğu içki fabrikasını, tüm yıl boyunca yetiştirilen kaliteli üzüm fidelerinin olduğu serayı görebilecek, meyveler ve bisküviler ile servis edilen 9 çeşit konyaktan tadabileceksiniz. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  3. GÜN: ODESSA

  Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Katakomb turuna katılabilirler (50 Euro). Sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan katakomblari gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak100 km. civarındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve otelimizde geceleme. 

  4. GÜN: ODESSA – ISTANBUL

  Sabah kahvaltısı ve serbest zaman.rehberin belirlediği saatte lobide buluşma havaalanı transferi ve  Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra saat 12:00’te İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile saat 14:25’de varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

  FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER 

  Ukraine International,Türk Hava Yolları veya Onur Air ile Istanbul – Odessa – İstanbul uçuşları

  Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli

  3* otelde 3 gece oda & kahvaltı konaklama

  Havaalanı / otel / havaalanı transferleri

  Odessa’da panoramik şehir turu

  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

  Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

  Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)

  Not:  Ekstra turlar min. 15 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler. 03 –12 yas çocuklara ekstra turlarda % 50 indirim uygulanacaktır.

  Fulltime Tatil Havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları, uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Katılımcılar, uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu şatın almışlardır. • *Fırsat satın alımından önce mutlaka acente ile iletişime geçilmelidir.

  Rezervasyon zorunludur. Full Time Turizm’in 0212 591 9111 / 0539 718 10 96  numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Dilediğiniz kadar kupon alabilirsiniz. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

  Her kupon  1 (bir) kez kullanılabilir.

  Bu fırsat  1 (bir ) kişiliktir.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.