FIRSAT TÜKENDİ

5* Termal Otellerde Konaklamalı İzmir Alaçatı Çeşme Şirince Pamukkale Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Dinlenmek, zinde kalmak ve Ege'nin birbirinden eşsiz yerlerini görmenin tam zamanı!

  Her Hafta sonu, 4 ve 5* Termal Otellerde 1 Gece Konaklamalı Termal Havuz, Çamur Banyosu Ve Deniz Keyfi Dahil İzmir –Alaçatı – Çeşme – Şirince  - Pamukkale Turu  400 TL Yerine 240 TL

  4* Halıcı Termal Otel'de Kişibaşı Konaklamalı  400 TL Yerine 240 TL

  5* Richmond Termal Otel'de Kişi başı Konaklamalı 500 TL Yerine 290 TL

  TUR TARIHLERI:

  21-23  Nisan ‘dan İtibaren 24-26 Kasım 2017 ‘Ya Kadar Her Cuma Akşamı Hareketle

  HER HAFTASONU YUKARIDAKİ PERİYOTLARDA 2GECE 3  GÜN, 1 GECE OTEL KONAKLAMALI OLARAK GEÇERLİDİR.

  Özel dönemlerdeki programlar konusunda bilgi alınız.

  Pamukkale’de 1 Gece Yarım Pansiyon Termal Otel konaklamalıdır.

  NOT: Misafirlerimiz Termal Havuzlar, Çamur banyoları, Sauna ve Hamamdan ücretsiz faydalanabilirler

  TUR PROGRAMI

  1. GÜN CUMA AKŞAMI:

  * 20:30 İncirli Ömür Plaza Önü
  * 21:00 Beşiktaş Yıldız Camii
  * 21:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
  * 21:45 Kartal Köprüsü
  * 22:00 Çayırova Mc’ Donalds

  Cuma akşamı daha önce belirlenen Buluşma noktalarımızdan hareketle ESKİHİSAR TOPÇULAR -YALOVA- BURSA- BALIKESİR – MANİSA üzerinden İZMİR’E varış

  2.GÜN CUMARTESİ:  İZMİR – ÇEŞME – ALAÇATI – ILICA – ŞİRİNCE

    Sabah yolda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası ÇEŞME’ye varıyoruz.Temposu yüksek bir gezi gününü Çeşme Kalesi’ni panoramik gezerek başlatıyoruz(Giriş ekstra).Sonrasında Çeşme’de serbest alışveriş molası veriyoruz.Alışveriş molasının ardından Ilıca’da yüzme molası veriyoruz.Daha sonra tatlı esintili rüzgarıyla sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle,Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla,nostaljik taş evleriyle Alaçatı’ya geçiyoruz.Öğle yemeğimizi (ekstra) Alaçatı’da alıyoruz. Yemek sonrası ALAÇATI gezimizi tamamladıktan sonra Seferihisar- Gümüldür üzeri masmavi,tertemiz koylarını gördükten sonraki durağımız ŞİRİNCE ,zeytinlikler arasına uzanan yol bizi şirin bir Rum köyü, eski adı “Çirkince” olan Şirince’ye getiriyor.Birbirinden güzel evleri,sokakları ve insanlarıyla Şirince gezimizin ardından 4 ve 5* alternatifli  Termal otellerimize yerleşmek üzere PAMUKKALE’ye hareket ediyoruz. Otelde alınan akşam yemeği sonrası,dileyenler Termal  havuz, çamur banyosu, hamam ve sauna da zaman geçirebilirler. Ayrıca isteyen misafirlerimiz ile Pamukkale’de ya da Karahayıt’da canlı müzik veya disko eğlencesi (extra)

  3. GÜN  PAZAR : ÇAMUR VE KÜKÜRT BANYOLARI- HiERAPOLİS - TRAVERTENLER - PAMUKKALE – SUÇIKAN ŞELALESİ : 
    Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, 10:30 ‘a kadar otelin Termal havuzlarından, hamam, sauna ve çamur-kükürt banyosundan ücretsiz faydalanmak üzere serbest zaman bırakıyoruz. Kahvaltıdan sonra Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, Antik pool ve müzeler) gezdikten sonra  termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz  ya da dileyenlere Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceğiniz Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapma imkanı sunuyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde alışveriş, yemek molası (ekstra) ve Tekstil Atölyelerinde alış veriş sonrası  dönüş güzergahımızda MENDERESNEHRİ’nin Afyonkarahisar ili Dinar İlçesi yakınlarında Suçıkan Mevkii’nde doğduğu şelalenin yanında muhteşem manzara eşliğinde vereceğimiz mola sonrası Afyon,Kütahya, Bilecik üzerinden İstanbul’a hareket. GECE saatlerinde varış ve bir başka  ATOMTUR - TATİLALSANAetkinliğinde buluşmak ümidiyle güzel anılarla ayrılıyoruz.

  ÜCRETE DÂHİL OLANLAR

  Termal Hotelde 1 gece yarım pansiyon konaklama

  Otelin TERMAL Havuzundan, ÇAMUR Banyosundan Faydalanma

  Otelde 1 sabah kahvaltısı ve 1 akşam yemeği

  Araçta akşam ikram paketi (Kek , meyve suyu )

  Lüks otobüsler ile ulaşım Çevre gezileri

  Atom tur - Tatilalsana ikramları

  Türsab seyahat sigortası paketi

  ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR

  Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler

  Cumartesi sabah alınan sabah kahvaltısı

  Yamaç Paraşütü

  Tüm öğlen yemekleri

  Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler

  Tüm özel harcamalar

  Müze ören girişleri

  NOT :  Araçta ücret toplanmaz.

  Ek Hizmet Bedeli , Otoparklar,  Feribot geçiş ücretleri, Rehberlik hizmeti, Ara Transfer ücretleri tur bedeline dahildir. 


  Müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca daha önce gezmiş olup gezmek istemeyenler olabilmektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve müze kartı olan misafirlerimiz giriş ücreti ödemeden ören yerlerini ziyaret edebilirler. MÜZE KARTI olmayan misafirlerimiz ise ÖREN YERİ girişleri için öğrenci kişi başı 20 TL yetişkin kişi başı 40.-TL ödeyip acentemizden temin edebilirler.

  Otelde single konaklama  farkı 4* Halıcı Otelde 60 tl, 5*Richmond Otelde  100 TL’ dir

  KONAKLAMA BİLGİSİ:

  4* HALICI TERMAL HOTEL

  Otelimizde 175 oda, 380 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

  Bütün odalarımızda;

  • küvet

  • split klima

  • televizyon

  • saç kurutma

  • minibar

  • odalardan direkt telefonbulunmaktadır.

  Otelimizde açık ve kapalı olmak üzere 2 restaurantımız bulunmaktadır. Açık restaurantımız 500 kişi kapasiteli kapalı resaurantımızda aynı şekilde 500 kişiliktir. Restaurantlamızda split klimada bulunmaktadır. Ayrınca 250 kişilik çok amaçlı toplantı salonumuz bulunmaktadır. Otelimizde türk hamamı, sauna,  masaj salonumuz bulunmaktadır.Açık ve kapalı olmak üzere 2 adet termal havuzumuz ve açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Tesisimizde zengin türk mutfağının en leziz çeşitlerini sunmaktayız...

  5* RİCHMOND TERMAL HOTEL

  Kendinizi evinizde hissedeceğiniz konfordaki Standart Odalar bir yatak odası ve banyodan oluşmaktadır. Sigara içilmeyen kat ve oda seçenekleri mevcuttur.

  ODA OLANAKLARI:

  Uydu yayını

  Merkezi havalandırma sistemi

  Ücretsiz kablosuz internet

  Direkt telefon

  Oda içi dijital kasa

  Minibar

  Saç kurutma makinesi

  Oda içerisinde çalışma alanı

  TV

  24 saat oda servisi

  Duman dedektörü

  Uyandırma servisi

  Günlük temizlik servisi

  Makyaj aynası

  TERMAL & SPA

  Doğal tedavi yöntemleri denilince, yıllardır ilk akla gelen modern tıbbın da onayladığı termal tedavidir. Her mevsim 37 Co olan Karahayıt'ın kendine özel kırmızı şifalı suyuyla termal & spa bölümünde yüzme dışında, hareket terapisi, sauna, türk hamamı, şok havuzu, jakuzi, masaj ve diğer kür hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Zengin mineralleri ile eşsiz bir sağlık kaynağı olan termal su hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmadan bir adet kapalı ve bir adet açık havuzda hizmet vermektedir. Richmond Pamukkale Thermal otel olarak doğadan gelen şifalı suyu, sizlerin sağlık ve güzelliği için steril ve keyifli ortamlarda sunuyoruz.

  NOT : Misafirlerimiz her iki otelde de Termal Havuzlar, Çamur banyoları ve Hamamdan ücretsiz faydalanabilirler.

  HAFTANIN YOĞUNLUĞUNA GÖRE OTELLERDEKİ DOLULUK DURUMUNA GÖRE AYNI YA DA DAHA ÜST STANDARTLARDA KONAKLAMA YAPMA HAKKI ATOMTUR – TATİLALSANA’DA SAKLIDIR.

  Ulaşım bilgisi:

  Tur araçları, turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış yatar koltuklu ve klimalı katılımcı sayısına göre 46 kişilik MERCEDES Tourismo, Travego, MİTSUBİSHİ Safir veya MAN ya da 27-31 Kişilik İsuzu Turkuaz, Otokar-Sultan, 17-19 Kişilik Volkswagen Volt veya Mercedes Sprinter Minibüs ile seyahat edilmektedir.

  ÖNEMLİ: Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur - Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)

  GENEL ŞARTLAR:

  Gezi süresi 2  gece 3   gündür, otel konaklaması 1 gecedir
  En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 7-12 Yaş çocuklar koltuk almak zorundadırlar ve indirim olarak yalnızca toplam tur bedelinden 40 TL indirim yapılacaktır. 0-6 yaş çocuklarda Koltuk talep edilirse toplam tur bedelinden 40 TL indirim yapılabilmektedir. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
  Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.
  NOTLAR
  Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. 


 • Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı tura katılmayı her şartta kabul etmiş sayılır.

  Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı turun ücretini ödemeyi taahhüt etmiş sayılır, tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirir.

  Tura kayıt olmak için fırsatı satın alım tarihinizden sonraki 10 gün içerisinde 0216 306 306 1 / 0216 306 306 5  / 0532 168 163 6 numaralı telefonları arayın veya bilgi@atomtur.com adresine katılacağınız turun tarihi, ismini yazıp, adınızı, soyadınızı, gsm numaranızı, ev veya iş numaranızı, araca bineceğiniz, kaç kişi katılacağınızı ve varsa diğer arkadaşlarınızın bilgilerini yollayınız.

  Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekir.

  En geç 24 saat içinde size geri dönülecektir. 

  MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK KAMPANYA KODUNU SATIN ALMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KESİNLİKLE İPTAL VE İADE YAPILMAYACAKTIR.

  Bu kampanyaya ait kupon kodu karşılığında aldığınız hizmet sonrası işletmeden fatura ya da perakende satış fişinizi isteyiniz.

  Satın almış olduğunuz fırsatınıza ait 9 haneli kullanıcı kodunuz, satın alma işlemini tamamlamanızın ardından ve günün fırsatının gerçekleşmesinden hemen sonra e-mail yoluyla tarafınıza gönderilecek.