FIRSAT TÜKENDİ

Her Pazar Hareketle Günübirlik Eskişehir & Odunpazarı Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Eskişehir, değişik kültürleri bünyesinde barındıran, renkli, farklı, genç ve dinamik bir şehir…

  Türkiye’nin en önemli kültür, sanat, turizm ve sanayi merkezlerinden biri olan Eskişehir’de hem güzel şehir manzaraları hem de tarihi miras sizi büyüleyecek.

  Hareket Tarihleri: 1 Nisan 2018 tarihine kadar her Pazar hareketle...

  Her Pazar Hareketle Günübirlik Eskişehir & Odunpazarı Turu Kişi Başı 79 TL

  Milli park, ören yeri, müze giriş ücretleri, otopark ücretleri 30 TL olup, acente rehberi tarafından araç içinde toplanacaktır. Bu ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur. 

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER:

  - Lüks Araçlar İle Ulaşım

  - Çevre Gezileri

  - Rehberlik Hizmetleri

  - Araç İçi İkramlar

  - Sabah Araç İçerisinde Kahvaltı Paketi

  TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  - Müze-ören yeri giriş ücretleri

  - Öğlen Yemeği

  - Kişisel Harcamalar

  - Porsuk Çayında Tekne Turu

  TUR PROGRAMI

  ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI

  06.00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

  06.30 Mecidiyeköy Meydan

  07.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü

  07.15 Kartal Köprüsü Altı

  07.30 Çayırova Mc Donald's Önü

  Rehberimizin anlatımları ile yaklaşık 4 saat sürecek  yolculuğumuzun ardından Eskişehir’e varış. Görselliğiyle sizleri büyüleyecek olan Balmumu Müzesi ziyareti sonrası Tarihi Odunpazarı evleri ve sokakları, Atlıhan’da bulunan Lüle Taşı imalathanelerinin gezilmesi ve serbest alış veriş imkanı, Kurşunlu Cami ve Külliyesi (Külliye, Şadırvan, Menzilhane, Aşhane, Kervansaray, Medrese Odaları, Mevlevihane). Öğle yemeği. Yemek sonrası Sazova Parkı ve yapıldığı Tülomsaş fabrikasının bahçesinde sergilenen Devrim Arabasını görüyoruz. Porsuk çayında özel tekne turunun (Ekstra) ardından Yapay plajı, Havuzları ve Kafeleriyle şehrin önemli yerlerinden biri olan Kent Park’ta serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saat de İstanbul’a hareket, misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

   

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie.com  veya 0850 736 26 26 & 05422948925  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com   adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.