FIRSAT TÜKENDİ

Her Pazar Günübirlik İğneada & Dupnisa & Limanköy Tur Fırsatı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Trakya'nın renkli doğası sizi bekliyor! 

  İğneada Dupnisa Limanköy turu ile Kırklareli'de unutulmaz bir gün sizi bekliyor. Tüm ailenizle birlikte keyifli bir gün geçirme fırsatını kaçırmayın!

  Günübirlik İğneada & Dupnisa & Limanköy Turu 150 TL yerine 95 TL!

  TUR TARIHLERI:

  25 Mart’tan itibaren 2 ARALIK 2018’e kadar HER PAZAR

  Bayramlar ve özel tarihlerdeki kalkışlar konusunda bilgi alınız.

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

  Lüx araçlar ile gidiş dönüş ulaşım 

  Programdaki Çevre gezileri

  Araç içi ikramlar (Kek, Meyve suyu)

  Rehberlik hizmetleri

  NOT:  ARAÇTA EK HİZMET BEDELİ TOPLANMAZ.

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  Öğle Yemeği,

  Yolda ve mola yerlerinde yapılan harcamalar,

  Dupnisa Mağarası giriş ücreti : 8 TL (Sezon içinde fiyat değişebiliyor)

  TUR PROGRAMI

  Saat 06.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
  Saat 06:50 Mecidiyeköy Aslı Börek Önü
  Saat 07:15  İncirli Ömür Plaza

  Önünden Hareket ile Silivri güzergâhını takip ederek, Karadeniz kıyısında 22 km uzunluğunda geniş kumsala sahip İğneada'ya doğru yolculuk…
  İlk olarak İğneada turuna yol üzerinde 2720 metre uzunlukta Dupnisa mağarası ile başlıyoruz. Kuru ve sulu olmak üzere iki bölünden oluşan mağara Istranca Dağları'nın derin vadilerle yarıldığı muhteşem coğrafyaya sahip Demirköy ilçesine bağlı Sarpdere köyü yakınlarında bulunuyor.
  Dupnisa mağarası gezisi ve fotoğraf çekimleri sonrası dünyada sadece beş yerde var olan doğal yapısı bozulmamış Subasar (longoz ormanları) ormanlarına sahip, 671 bitki çeşidini barındıran, birçok eko sisteme ve zengin biyolojik çeşitliliğine sahip İğneada'yı geziyoruz.
  Yemek sonrasında İğneada ve Longoz ormanları gezisinin ardından panoramik Limanköy gezisini yapıyoruz. Sonrasında Bulgaristan sınırına giderek Bulgar köyü olan Rezovo köyünü karşıdan görüyoruz.
  Sonrasında koruma altında olan Yedigöller Milli Parkı ile rekabet edecek güzellikteki Erikli - Mert -Hamam - Pedina - Saka - Sülüklü ve Ramana isimleriyle anılan yedi gölleri geziyoruz.
  Hava şartları müsait olursa göllerden sadece Erikli ve Mert göllerini gezmeye zaman ayırıyoruz. Göl gezileri tamamlayıp akşam İstanbul’a dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Sizleri aldığımız noktalarda indirirken diğer turlarımızda tekrar görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

  Yanında bulundurman gerekenler: Spor veya rahat ayakkabılar tercih edilmelidir. Mayo, şort Ani hava değişimine uyabilecek kıyafetler (hırka, yelek, yağmurluk) ve dilersen de fotoğraf makinesi.

   GENEL ŞARTLAR:

  Gezi süresi 1 gündür.
  En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
  0-6 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği taktirde ücretsizdir. 7-12 yaş çocuk indirimi uygulanmaz.
  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
  Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.
  NOTLAR
  Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. • Turlarımız en az 15 kişi olduğu zaman gerçekleştirilir. 

  Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı turun ücretini ödemeyi taahhüt etmiş sayılır, tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirir. 

  Tura kayıt olmak için 05321681636  numaralı telefonu aramalı veya bilgi@atomtur.com adresine katılacağın turun tarihi, ismini yazıp, adını, soyadını, gsm numaranı, ev veya iş numaranı, araca bineceğin yeri, kaç kişi katılacağını ve varsa diğer arkadaşlarının bilgilerini yollamalısın. 

  Atom Tur - Tatilalsana, turun iptali durumunda en geç 1 gün öncesinden sana bildirebilir.

  Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı turun ücretini ödemeyi taahhüt etmiş sayılır, tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirir. 

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutma.

   

 • Atom Tur Tursab Belge No: 7868 Kordon Boyu Mah. Ankara Cad. Cevdet Sayın Apt. No: 79/3 Kartal – İstanbul

  Tel:05321681636

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN