Her Pazar Günübirlik Kartepe Maşukiye Sapanca ve Doğa Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Yemek Hariç Her Pazar Günübirlik Kartepe - Maşukiye - Sapanca Doğa Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
49,00 TL
 
Fırsat
Yemek Dahil Her Pazar Günübirlik Kartepe - Maşukiye - Sapanca Doğa Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
59,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  Hareket Tarihleri  18 Kasım- 31 Mart arasında Her Pazar

  Yemek Hariç Her Pazar Günübirlik Kartepe - Maşukiye - Sapanca Doğa Turu 49 TL

  Yemek Dahil Her Pazar Günübirlik Kartepe - Maşukiye - Sapanca Doğa Turu 59 TL

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

   TUR PROGRAMI

  KALKIŞ YERLERİ

  06:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü, 

  06:30 Mecidiyeköy Mado Önü,

  07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,

  07.15 Kartal Köprüsü Altı,

  07.45 İzmit Halkevi Önü hareket ile doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  1,5 saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı olan Sapancadaki restorantımıza varıyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz extra olarak kahvaltılarını alabilirler.kahvaltı sonrasında Sapanca Gölü’ne hareket. Göl kenarında serbest zaman ( isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir,deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir).Sapanca Gölü gezimizin ardından Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe‘ye varıyor ve  serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde de manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak günün tadını çıkarabilirler. Rehberimizin bu serbest zamanda Rehberimizin dağıtacağı fişlerle öğlen yemeğinizi temin edebilirsiniz. Maşukiye gezimiz fotoğraf molasının ardından İstanbul’a hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.Bir başka Leggotur organizasyonunda buluşmak üzere .

  Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

  *Otobüs ile Ulaşım, 

  * Otobüs içi çay,kahve ve su ikramı,

  *Öğlen yemeği(sadece öğlen yemeği dahil olarak alan misafirlerimiz için geçerlidir. Turumuzu yemeksiz olarak alan misafirlerimiz için geçerli değildir. İsterlerse extra olarak rehberimizden fiş temin edebilirler sucuk ekmek + içecek ) 

  *Rehberlik Hizmetleri

  *Milli Park Giriş Ücretleri

  Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *Kayak ekipmanları Ve Ski Pass ücretleri

  *Kahvaltı ve öğlen yemeği • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com  veya 0212 234 32 12 /13 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

 • 0212 234 32 11 / 12