Her Perşembe 2 Gece Konaklamalı 3 Günlük Romanya Bükreş - Transilvanya - Bulgaristan Varna Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA Her Perşembe 3 Günlük Romanya Bükreş Transilvanya Bulgaristan Varna Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
249,00 TL
 
Fırsat
Her Perşembe 3 Günlük Romanya Bükreş Transilvanya Bulgaristan Varna Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
299,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Bükreş (2) -  Braşov – Bran  - Veliko Tarnova - Varna  - Burgas  Yeşil pasaporta vizesiz

  Kont Drakula’nın gerçekten Vampir olup olmadığını öğrenmek istemez misiniz ?

  Tarih: 29.03 – 130.09.2018 Arasında Her Perşembe Hareket / 2 Gece 3 Gün Konaklama

  SINIRLI SAYIDA Her Perşembe 3 Günlük Romanya Bükreş Transilvanya Bulgaristan Varna Turu 249 TL

  Her Perşembe 3 Günlük Romanya Bükreş Transilvanya Bulgaristan Varna Turu 299 TL

  *Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  75  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.  bu ücret tura katılmadan 1 hafta önce şirket banka hesabına gönderilmesi zorunludur

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN Hola Telefon : 0 212 225 69 66 / 225 69 36 

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım. * Yol boyunca Araç İçi İkramlar

  * Bükreş  Grand Rin  , Golden Tulip Otel veya benzeri otel’de  2 gece,

  * Mesleki Sorumluluk Sigortası  * Rehberlik ücreti 

  * Tur Programında yazan şehir turları ve çevre gezileri

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Sınır Geçiş Masrafı - Konaklama Vergileri , Peles ve Braşov Şato turu :  75 €  ( zorunludur )

  * Seyahat  Sağlık Sigortası 10 €  ,65 yaş üstü misafirlerimizden 20 €   alınmaktadır. ( İsteğe Bağlı )

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Öğle  ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Schengen Vizesi ve  hizmet bedeli    :  Nakit  120  €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  TUR PROGRAMI

  1.Gün                  İstanbul –  Bükreş   

  Saat 20:00  Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı / Saat 20:45  Mecidiyeköy Trumps Avm Önü  / Saat 21:15  Bakırköy Ömür Plaza / Saat 21.30 Bahçeşehir Tır Parkı Önünden hareket ile misafirlerimizle buluştuktan sonra Hamzabeyli kara hudut kapısına doğru hareket ediyoruz. Burada gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Romanya’ya giriş yapacağımız Rusçuk / Giurgiu kara hudut kapısına ulaşıyoruz ve pasaport, gümrük işlemlerinin ardından  Romanya Bükreş’e doğru devam ediyoruz.

  2.Gün                   Bükreş   

  Sabah   vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından  zevkli bir yolculuk sonrasında İlk olarak yol güzergahımız üzerinde bulunan  Otantik Şehir Veliko Tarnova gezimizi yapıyoruz.Burada fotoğraf çekimi için vereceğimiz kısa molamızın ardından yolumuza devam ediyoruz.Rusçuk karayolu takip edilerek  Bükreş’e varıyoruz. Balkanların  Paris’i Bükreş’i yakından tanıma fırsatı bulacağımız turumuza başlıyoruz; İhtilal Meydanı, Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro ve Çavuşesku tarafından yaptırılan “Halk Evi” (dünyadaki 2. büyük binadır ve bittiğinde 10 milyar dolara mal olmuştur)  ,Atatürk Büstü , görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile extra Köy Evi Müzesi turu veya Romen Taverna turu.

  3.Gün                   Bükreş – Peles Şatosu - Bran-Drakula Şatosu - Braşov  

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası  Romanyanın Transilvanya bölgesine hareket ediyoruz. Romanyanın Transilvanya bölgesine ulaşıyoruz.Bölgeye varıldıktan sonra  Sinaia – Bran – Braşov turumuza katılabilirsiniz.Bu turumuzda İlk olarak Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peles  şatosunu geziyoruz.Bu gezimizin ardından “Vampir Avcıları” nın akınına uğrayan Bran Kalesi (Drakula Şatosu) ziyaretinizde işkence aletlerinin gölgesinde ve tarihi doku içinde enteresan bir gün geçirme şansı bulacaksınız.Drakula şato gezimizin ardından Transilvanya bölgesinin en çok bilinen ve ilgi çeken merkezi olan Nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın şehri Braşov’a hareket.Sfatului Meydanını çevreleyen Barok stili binaları izlerken bir taraftanda şirin kafelerde çinko kaplarda pişirilen enfes kahvelerin tadına doyamayacaksınız. Gezi sonrası Bükreş’e dönüş ve geç saatlerde otelimizde konaklama.                                         (Peles - Bran & Drakula Şatosu giriş ücretleri hariç kişibaşı 25 € olup katılım zorunludur ) Şato Giriş Ücretleri 15 € tutmaktadır.

  4.Gün                 Braşov - Rusçuk – Varna - İstanbul                                                                                                             

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile otelimizden ayrılıp  Bulgaristan Rusçuğa hareket ediyoruz.Rusçuk otobüs ile panaromik gezimizin ardından Varna’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. ; Varna şehir turumuzdaRoma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi,Bazilika ve  Katedral göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir içinde serbest zaman sonrası Rehberimizin  belirlediği saat’de dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Nessebar - Burgas karayolu takip edilerek Dereköy sınır kapısınına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası  Kırklareli - Çorlu karayolu takip edilerek  İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  ÖNEMLİ

  Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  75 €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

  Tek kişi farkı  50  €  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  200  tl  + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri  15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Turlarda kullanılacak olan araçlarımız ;

  29 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir

  20 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

  14 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır.

    • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

 • 0212 225 69 36 / 66