FIRSAT TÜKENDİ

Her Perşembe 3 Günlük Yunanistan & Makedonya & Bulgaristan Turu ile Büyülü Rumeli’yi Keşfedin!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 3 Ülke 7 Şehir  Büyülü Rumeli Yunanistan & Makedonya & Bulgaristan

  Plovdiv–Sofya- Üsküp-Ohrid-Selanik 

  Tarih:   29.03 – 14.06 Arası Her Perşembe Hareket / 2 Gece 3 Gün  

  SINIRLI SAYIDA Her Perşembe 3 Günlük Yunanistan Makedonya Bulgaristan Turu 450 TL yerine 259 TL

  Her Perşembe 3 Günlük Yunanistan Makedonya Bulgaristan Turu 450 TL yerine 299 TL

  *Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  50  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN Hola Telefon : 0 212 225 69 66 / 225 69 36 

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım ve şehir turları

  * Üsküp New Star Hotel , Gold Otel v.benzeri otel’de oda kahvaltı 1 gece,

     Ohrid & Struga Aqua Lina Otel veya benzeri otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama.

  * Yol boyunca otobüste Su İkramı

  * Mesleki Sorumluluk Sigortası    ,65 yaş üstü 10 € fark  alınmaktadır.

  * Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti     

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu               :  15 Tl * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Sınır Geçiş Masrafı - Konaklama Vergileri  : 50 eur ( zorunludur )

  * Öğle  ve akşam yemekleri  ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli   :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  TUR PROGRAMI

  1.Gün      İstanbul–Selanik                                                    

  Saat 20:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı, Saat 20:45  Mecidiyeköy Trump Avm Önüü ,Saat 21:30 Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile Silivri – Tekirdağ – Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısını kullanılarak Yunanistan Selaniğe Yolculuk.

  2.Gün        Manastır - Ohrid

  Sabah yol güzergahımız üzerinde vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından Selanik’e varış ve  panaromik şehir turu ; kordon , beyaz kule , döner kule , fuar meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli,Hamza bey camii,E.Venezelo -P.konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia,Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır .Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyor ve öğlen yemeği için serbest zaman veriyoruz.Yemek sonrası Ohrid Struga’ya yolculuğumuza devam ediyoruz.İlk olarak Turumuzun en duygusal anlarını yaşayacağınız Manastır’a varış.Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi ,Atatürk Müzesi,Atatürk’ün büyük aşkı Eleni’nin evi,güneş saati, 16. yüzyıldan kalma Yeni Camii,Saat kulesi,Bedesten,Isak Paşa Camii ve Hamidiye caddesi görülecek yerler arasındadır. Manastır turumuzu tamamladıktan sonra Ohrid Struga Otelimize varış ve odalarımıza yerleşme.Konaklama Otelimizde.

  ( Ohrid Tekne Turu Kişibaşı 15 € )

  3.Gün      Ohrid - Üsküp

  Sabah otel’de alınan kahvaltımızın ardından Ohrid şehir turumuzda  Çarşı,Ayasofya Kilisesi,Antik Tiyatro,İmaret Camii     ( şu anda Plaoşnik Kilisesi) ve Extra tekne turu dahilinde Ohrid Kalesi görülecek yerler arasındadır.Öğle yemeği ve inci alışverişi için göl kenarında serbest zaman sonrası hareket ile Üsküp’e hareket ediyoruz.İlk olarak extra düzenlenecek olan Tetova – Alaca Camii – Matka Kanyonu turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Arabati Tekkesini gezip sohbet imkanı bulabilirsiniz ve ayrıca çok görkemli  ve renkleri ile ünlü Alaca Camii ve Osmanlı Hamamını görebilir ve eşsiz manzarası ile Matka Kanyonunda eşsiz vakit geçirebilirsiniz.Extra turumuzu tamamladıktan sonra Üsküp’e doğru yolumuza devam ediyoruz.

  Panoramik Üsküp şehir turumuzda ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Akşam Dileyen misafirler extra olarak düzenlenecek Makedon Gecesine katılabilirler.( Üsküp şehir turumuza vakit yetmez ise ertesi gün devam edilecektir. ) Tetova-Matka Kanyonu Extra Turu Kişi başı 15 € , Üsküp Taverna yemekli turu 30 €

  4.Gün      Üsküp – Sofya – Plovdiv - İstanbul

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Bulgaristan Sofya’ya yolumuza devam ediyoruz.Yaklaşık 4 saatlik yolculuğumuzun ardından Sofya şehir turumuzda  St. Nedelya kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilise’si, Aya Sofya Kilise’si, Aleksander  Nevski Katedrali  Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı görülecek yerler arasindadir.Şehir turu sonrası vereceğimiz kısa bir molanın ardından Plovdiv’e doğru hareket ediyoruz.Plovdiv panaromik şehir  turumuzda  ;  Bizans,Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş  merkezlerini,  koruma altındaki eski şehri ve antik tiyatroyu görme olanağımız olacak.Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg Caddesi Cuma  Camii  ziyareti ve Plovdiv müslümanlarının yaşam tarzını göreceksiniz.Balaban evi. ,Nikola Nedkoviç Evi,Zlatio Boyaciev  Evi, Antik Tiyatro ve Eski  Plovdiv görülecek yerler arasındadır.Şehir turumuzu tamamladıktan sonra İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Haskova  karayolu takip edilerek Kapıkule sınır kapısına varıyoruz.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası gece saatlerinde İstanbul’a varış  ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  ÖNEMLİ

  Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  50  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

  Tek kişi farkı  50  €  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  200  tl  + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri  15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

    • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.