FIRSAT TÜKENDİ

Her Perşembe 3 Günlük Yunanistan & Makedonya Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  2 Ülke 5 Şehir  Büyülü Rumeli Yunanistan & Makedonya

  Yeşil pasaporta vizesiz

  2 Gece 3 Gün Konaklama

  HAREKET TARİHİ: 15.11.2018 – 28.04.2019 Arasında Perşembe Hareket

  ( 15.11.2018 – 13.12.2018 – 24.01.2019 – 14.02.2019 – 14.03.2019 – 19.04.2019 – 20.04.2019)

  Her Perşembe 2 Günlük Yunanistan & Makedonya Turu 1000 TL yerine 700  TL 

  Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  35  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüks Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım,rehberlik hizmetleri.

  * Üsküp New Star Otel,Continental Otel 1 Gece, Ohrid & Struga Biser Otel veya benzeri otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama  

  * Yol boyunca otobüste içerisinde su ikramı  * Türkçe Rehberlik Hizmeti

  * Mesleki Sorumluluk Sigortası,  65 yaş üstü misafirlerimizden 10 € fark alınmaktadır

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl

  * Ara transferler, sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri Kişi başı  : 35 € ( zorunlu kayıt esnasında ödenir )

  * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Öğlen ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli   :  Nakit 120 €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  TUR PROGRAMI

  1.Gün                        İstanbul – Üsküp                                           

  Saat 19:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı, Saat 19:45 Mecidiyeköy Trumps Avm Önü ,Saat 20:30 Bakırköy Ömür Plaza Önünden  hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Selanik’e yolculuk.

  2.Gün                       Üsküp

  Sabah saatlerinde Üsküp’e varış ve panoramik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Üsküp ‘deki otelimize varış ve odalara yerleşme.

  Akşam Dileyen misafirlerimiz ile  ekstra Makedon yemekli taverna gecesi yapıyoruz.Kişi Başı 25 €

  3.Gün                      Ohrid & Struga

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile ilk olarak ekstra düzenlenecek olan MATKA kanyonu , Tetova  turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda tabiat harikası Matka Kanyonu, İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Arabati Tekkesini gezip sohbet imkanı bulabilirsiniz ve ayrıca çok görkemli  ve renkleri ile ünlü Alaca Camii ve Osmanlı Hamamını görebilirsiniz.( Kişi başı 10  €  ) Turumuzun ardından  Ohrid’e hareket ediyoruz. Şehir turumuzda  Çarşı,Ayasofya Kilisesi,Antik Tiyatro,İmaret Camii  (ama şu anda Plaoşnik Kilisesi) ve Ohrid kalesi görülecek yerler arasındadır. İnci alışverişi için göl kenarında serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ekstra  Ohrid gölü tekne gezisi yapabilirler.Serbest zamanımızın ardından otelimize  varış ve odalarımıza yerleşme.

  4.Gün                       Ohrid & Struga – Manastır - Selanik - İstanbul

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası rehberimizin belirlediği saat’de hareket ile Manastır’a doğru yolculuğumuz başlıyor , turumuzun en duygusal anlarını yaşayacağınız Manastır’da  Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi ,Atatürk Müzesi,Atatürk’ün büyük aşkı Eleni’nin evi,güneş saati, 16. yüzyıldan kalma Yeni Camii,Saat kulesi,Bedesten,Isak Paşa Camii ve Hamidiye caddesi görülecek yerler arasındadır. Manastır turumuzun ardından Selaniğe  doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Selanik panaromik şehir turumuzda ;beyaz kule , döner kule , fuar meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli,Hamza bey camii, E.Venezelo -P.konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia,Aristoteles, Elefterios meydanları ve Atatürk’ün evi görülecek yerler arasındadır.Selanik şehir turumuzun ardından  Kavala’da vereceğimiz  akşam yemeği molamızın ardından Gümülcüne, Dedeağaç güzergahını takip ederek İpsala sınır kapısına varıyoruz.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ üzerinden İstanbul’a yolculuk ve gece geç saatlerde misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması

  Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için  35  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur. Tek kişi farkı  50  €  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  550  tl  + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri  15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Turlarda kullanılacak olan araçlarımız ;

  29 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir

  20 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

  14 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır. • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

 • 0212 225 69 36 / 66

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN