FIRSAT TÜKENDİ

Hola Tur ile Gaziantep Şanlıurfa Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  PEGASUS TARİFELİ SEFERİ İLE GAZİANTEP & ŞANLIURFA TURU

  Kasım – Aralık  ve Mart Dönemi

  Ulaşım – Çevre Gezileri – Rehberlik – Oda Kahvaltı Konaklama  Dolu Dolu

   2 gece 3 gün

  Gaziantep ( 1 ),Birecik , Halfeti , Göbeklitepe , Rumkale , Şanlıurfa (1) , Harran

  21.11 – 30.11 – 07.12 Hareketli Tur Bedeli  Kişi Başı  1090 TL

  09.11 ve 23.11 Hareketli Tur Bedeli  Kişi Başı 1290 TL

  08.03 – 15.03 – 22.03 – 27.03 Hareketli Tur Bedeli Kişi Başı 1190 TL

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER 

  * Gaziantep  Şirehan Otel ve benzeri otel’de de 1 Gece oda kahvaltı ,

  * Şanlıurfa   Dedeman Otel   ve benzeri otel’de  1 Gece  oda kahvaltı konaklama  

  * Pegasus  tarifeli  seferi  ile İstanbul –Gaziantep  / Şanlıurfa  – İstanbul  Ekonomik Uçak Bileti

  * Bölgede Lüks araç ile tüm belirtilmiş olan çevre gezileri

  * Bölgede Profesyonel rehberlik hizmeti  * 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

  * İstanbul – Sabiha Gökçen Havalimanı – İstanbul Servis Hizmeti

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 

   * Tüm Öğle ve Akşam  yemekleri   ve Yemeklerde Alınan İçecekler

  *  Şahsi  Harcamalar , Otel ekstraları / *  Tüm müze ve Ören Yeri  Giriş ücretleri   

   * Halfeti de isteğe bağlı yapılabilecek olan Rum Kale tekne gezisi  !!!!!

  TUR PROGRAMI

  1.GÜN    İSTANBUL – GAZİANTEP

  04.30 Bakırköy İncirli Doğtaş Önü - 05:00 Mecidiyeköy Doğtaş ve Mado Önü , 05:30 Kadıköy Evlendirme dairesi otoparkı önünden misafirlerimizi alarak Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket  ediyoruz. Pegasus 07:55 uçağıyla yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun ardından Gaziantep Havalimanı'na ulaşıyoruz.Havalimanında bizi bekleyen aracımız ve rehberimiz ile buluşmanın ardından Doya doya yaşanacak bir Antep  turumuzda  ; Zeugma Mozaik Müzesi,Antep Kalesi,Cam Müzesi,Mutfak Müzesi,eski daracık sokakları ve tipik evleri  ile Bey Mahallesi,Bakırcılar Çarşısı göreceğimiz yerler arasındadır.Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otelimize varış ve konaklama.Akşam dileyen misafirlerimiz ile Meşhur Antep mutfağını tatmak adına ekstra restaurant’a gidiyoruz.

  2.GÜN     GAZİANTEP – BİRECİK – HALFETİ – GÖBEKLİTEPE - ŞANLIURFA

  Sabah otel’de alınan kahvaltı sonrası hareket ile Halfeti  ve Birecik e doğru yola çıkıyoruz, Türkiye’nin yapıldığı tarih itibarı ile en uzun betonarme köprüsü olan Birecik köprüsünü fotoğrafladıktan sonra ,nesli tükenmekte olan kelaynak kuşlarının ziyareti ve yaşam öykülerinin dinlenmesi. Yeni Halfeti’nin görülmesinin ardından eski Halfeti’nin gezilmesi. Eski Halfeti de isteğe bağlı olarak planlanacak tekne gezisi esnasında  Fırat ırmağı üzerinde nazlı nazlı dolaşan tekneler ile Rumkale ve Savaştepe köyünü gördükten sonra  2015 mayıs ayında açılan Türkiyenin en büyük müzesi olma özelliğine sahip olan Göbeklitepe ve eski çağ yaşamlarına ait canlandırmalar ile Edessa mozaik alanlarını görüyoruz.Turumuzu tamamladıktan sonra otelimize varış ve konaklama. Akşam dileyen misafirlerimiz ile Nefis yemekler ve yöresel müzikler eşliğinde  sıra gecesi  turuna katılıyoruz. ( Kişi Başı Yemek ve İkramlar Eşliğinde 80 tl )

  3.GÜN HARRAN  - ŞANLIURFA – İSTANBUL

  Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası  Urfa’nın en popüler ilçesi olan Harran ile  gezimize başlıyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski  cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi ( Harran Üniversitesi ),İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz.Fotoğraf çekimlerimizi tamamladıktan sonra  Urfa ‘ ya hareket ve Urfa şehir turumuz esnasında ; Şehir sınırları içinde kalan 14 peygamber ziyaretinden en önemlisi olan İbrahim Peygamber’in Doğduğu Kutsal Mağarayı, Hz. İbrahim Makamını, Ayn-ı Zeliha  Gölü’nü ve Balıklı Göl’ü görüp fotoğrafladıktan sonra  rehberimiz eşliğinde Kapalıçarşı içindeki Gümrükhan’a ulaşıyoruz.Halen aktif olan handa dileyen arkadaşlarımız otantik kafelerde oturarak ve alışveriş yaparak hanın keyfini çıkarırken dileyenlerde yerel kıyafetli Urfalıların müsaade alarak  fotoğraflarını çekebilirler. Kısa bir serbest zaman sonrası Pegasus havayollarının saat 22.00 tarifeli seferi ile İstanbul’a varıyoruz.Havalimanında bizi bekleyen servis araçlarımız ile siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz. • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

 • 0212 225 69 36 / 66

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN