İstanbul’un Tek Termal Tesisi İstanbul Medikal Termal'de Pilates Ve Kaplıca Kullanımı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • İSTANBUL MEDİKAL TERMAL’DE PİLATES VE KAPLICA KULLANIMI

  Derslerin başlangıç seviyesinde verileceği Cure Pilates’te amaç sizleri pilates ile tanıştırmak ve sağlıklı güzel bir vücudu nasıl elde edeceğinizi öğretmek.

  Duruş bozukluklarını düzelterek ideal ölçülerinize kavuşmak, ağrılardan kurtulmak ve daha sağlıklı bir beden için doğru adres Cure Pilates! Pilates Reformer, kasları daha kısa sürede kuvvetlendirerek vücudu hızlı bir biçimde şekillendirir.

  Reformer aletleri; kendine özgü egzersiz programlarıyla, üzerinde yatarak, oturarak, diz üstünde ve ayakta durarak 500'den fazla hareketin yapılabildiği geniş kapsamlı bir kullanım sunuyor.

  Tesisimiz, İstanbul’daki tek kaplıca tesisidir. Termal Spa alanlarımıza ait girişler, Bay ve Bayan olarak tamamıyla birbirinden ayrı ve bağımsızdır.
  Tesisimiz ayrıca 4 yıldızlı bir otel işletmesidir. Kaplıca alanlarının kullanılabilmesi için misafirlerin Bone ve Terlik giymeleri zorunludur.

  “Rezervasyon zorunludur. Müsaitlik almak ve İNDİRİMLİ REZERVASYONDAN yararlanmak için 0212 914 1 914 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden Sarıçamlar Turizm’e ulaşabilirsiniz.”

   

  2 Ders Pilates + 2 Gün Kaplıca KİŞİ BAŞI (HER GÜN) : 99 TL

   

  Hakkında

  Tuzla İçmeler mineral kaynak suları 1300' lü yıllardan bu yana insanlara şifa dağıtmakta ve birçok hastalığa doğal yollarla tedavi imkanı sağlamaktadır. Şifalı suların faydaları Çapa Tıp Fakültesi Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji kürsüsü tarafından yapılan deneylerle de onaylanmıştır. Tesislerimizde temel amacımız siz değerli misafirlerimizi tedavi ederken şehrin stresinden uzaklaştırmak, değişik aktivitelerle dinlenmenizi ve eğlenmenizi sağlamaktadır.

  Tesisimiz; geleneksel kaplıca uygulamaları, Modern Hidroterapi ve Fizik Tedavi unsurlarının bir arada kullanıldığı Türkiye'deki ilk ve tek öncü konsepttir. Uzman doktorlarımız ve fizyoterapistlerimiz eşliğinde termal SPA bölümü, tedavinize destek alternatif tedavi yöntemleri sunarken, terapistlerimizle çeşitli masajlar vücut direncinizi arttırmak ve ruhsal anlamda kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için hizmet vermekteyiz. • Bu fırsat size Sarıçamlar Turizm / Engüzeltatilim.com tarafından sunulmaktadır.

  Belirtilen fiyatlar özel dönemler (Yılbaşı, sömestr, ramazan/kurban bayramı, resmi tatiller, fuar dönemleri) HARİÇ; 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

  Kaplıca kullanımı 1 saat (09:00- 22:00 saatleri )

  1 ay içerisinde 2 seans Pilates, 2 Seans Kaplıca Haftanın her günü kullanılabilir.

  Bu fırsat Kadın - Erkek herkes için geçerlidir.

  Cure Pilates kayıtlı üyeleri bu fırsattan faydalanamaz.

  1 ders 40 dakika sürmektedir.

  Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır. 2 ders için 1 adet iptal hakkınız vardır.

  Paket herhangi bir sebepten dolayı başkasına devredilemez.

  Termal Havuz

  Termal Jakuzi

  Sauna

  Türk Hamamı

  Buhar Odası

  Duş Kullanımı, Soyunma Odası ve Dolap Kullanımı

  Ücretsiz Otopark

  Fırsatı satın alınmadan önce müsaitlik alınması gerekmektedir.

  Müsaitlik almak için 0212 914 1 914 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

  Fırsatı satın aldıktan sonra en geç 2 gün içerisinde rezervasyon zorunludur.

  Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

  Kaplıca alanlarının kullanılabilmesi için misafirlerin Bone ve Terlik giymeleri zorunludur.

  Kaplıca ve Termal SPA alanlarına 7 Yaş ve üzeri çocuklar kullanabilirler. 7 yaş altı çocuklar, söz konusu alanlara giremezler.

 • İstanbul Medikal Termal Adres: Evliya Çelebi Mah. Eşref Sok. No: 13 Şifalı Sular Mevkii İçmeler / Tuzla - İstanbul / Türkiye

  Tel: 0212 914 1 914

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

Fırsat No : 188174
 • 2 Ders Pilates + 2 Gün Kaplıca KİŞİ BAŞI (HER GÜN)
  99,00 TL 125,00 TL