Yıldız Haritası Analizi, İş Kariyer Analizi, Aşk Evlilik Analizi, Narayana Dasa İle Gelecek Okuma Astro Magic'ten!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Yıldız Haritası Analizi
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
9,90 TL
 
Fırsat
İş Ve Kariyer Analizi
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
14,90 TL
 
Fırsat
Aşk Ve Evlilik Analizi
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
19,90 TL
 
Fırsat
Narayana Dasa İle Gelecek Okuma
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
29,90 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Gökyüzü her zaman hareket halinde ve gezegenlerin yaptıkları açılar, bulundukları burçlar, evler sizin kişiliğinizi ve kaderinizi şekillendirir

  Yıldız Haritası Analizi 250 TL Yerine 9,90 TL!

  İş Ve Kariyer Analizi 300 TL Yerine 14,90 TL!

  Aşk Ve Evlilik Analizi 400 TL Yerine 19,90 TL!

  Narayana Dasa İle Gelecek Okuma 500 TL Yerine 29,90 TL!

  YILDIZ HARİTASI ANALİZİ

  Yıldız haritası, doğum anında Dünyamız etrafındaki alanı haritalama yöntemidir. Doğum haritası, doğum anında çekilmiş kozmos resmidir, bir nevi kozmos portresidir. Doğum haritası sizin bireysel kozmik portreniz ya da kimliğinizdir. Kim olduğunuz ve ne olacağınız konusunda evrenin size söyledikleridir. Geleceğin tohumları her zaman şimdiki zamanda gizlidir.Bu tamamen astroloji çalışması ile ilgilidir: yani zamanın burçlarının okunması ve bizler ile ilgili olarak bugün ve gelecek hakkında söylediklerinin dinlenmesi. Sizin kozmik portreniz herhangi bir zamanda hep hazırdır ve yorumlanmaya açıktır.

  Gerekli Bilgiler:Kampanya Kodu/AD-SOYAD/DOĞUM TARİHİ/DOĞUM YERİ/DOĞUM SAATİ [email protected] adresine göndermeniz yeterlidir..Raporlarınız 48 saat içerisinde gönderilecektir.

  İŞ-KARİYER ANALİZİ

  İş yaşamında astrolojinin önemi, astroloji bilgisinin yaygınlaşmasıyla önem kazanmaktadır.Daha verimli olabilmek, daha iyi iş başarısı elde etmek için beraber çalıştığımız insanların yapılarını tanımamız, hangi dönemlerde onlardan ne gibi beklentiler içinde olmak gerektiğini bilmemiz bizim için çok faydalıdır.Aynı ortam içinde çalışan farklı yapıda bireyleri daha uyumlu ve verimli kılabilmek için astroloji en iyi bir rehberdir.Kamudan özel sektöre, her iş ortamında yöneticiler yönetim stratejilerini belirlerken veya iş hayatına atılanlar iş seçimlerini yaparlarken bu bilgilerden faydalanabilirler.

  Gerekli Bilgiler:Kampanya Kodu/AD-SOYAD/DOĞUM TARİHİ/DOĞUM YERİ/DOĞUM SAATİ [email protected] adresine göndermeniz yeterlidir..Raporlarınız 48 saat içerisinde gönderilecektir.

  AŞK-EVLİLİK ANALİZİ

  İlişki uyumu çalışmasında ikilinin haritalarından ortak çıkarılan kompozit harita, iki kişinin doğum haritasındaki gezegenlerin birbirine yaptığı açıları gösteren sinastri grid ve her bir kişinin draconic (ruhun amacını gösteren çalışma) haritasını çıkarıp aralarındaki açıları detaylı olarak inceledikten sonra bu ilişki, ortaklık, aşk, evlilik nereye gider ancak yorum yapılır.

  Gerekli Bilgiler: Kampanya Kodu/SİZİN ADINIZ-SOYADINIZ/DOĞUM TARİHİNİZ/DOĞUM YERİNİZ VE DOĞUM SAATİNİZ EĞER PARTNERİNİZ VARSA ADI-SOYADI/DOĞUM YERİ/DOĞUM TARİHİ/DOĞUM SAATİ [email protected] adresine göndermeniz yeterlidir..Raporlarınız 48 saat içerisinde gönderilecektir.

  NARAYANA DASA İLE GELECEK OKUMA

  İnsan oğlu var oluşundan bu yana geleceğini merak eder. Bu açılım içinde bulunduğunuz döneme geçmişe ve geleceğe dair genel bir bakış acısı ile değerlendirerek karsınıza cıkabilecek muhtemel olumsuzluklarşa nasıl baş edebileceğiniz ve nasıl yol izlemeniz gerektiği hakkında bir öngörü seklidir. Aşk hayatı , İş hayatı, Maneviyat, Evlilik hayatı gibi merak ettiğiniz kafanızdaki tüm soru işaretlerini cevabını bulacaksınız.

  Gerekli Bilgiler: Ad-Soyad/doğum tarihi/doğum saati/doğum yeri ve en çok merak edilen konu. [email protected] adresine göndermeniz yeterlidir..Raporlarınız 48 saat içerisinde gönderilecektir. • 30.09.2017 tarihine kadar geçerlidir.

  Fırsat kodu ile birlikte adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, doğum yeri ve doğum saatinizi [email protected] adresine mail olarak gönderebilirsiniz.

  En geç 48 saat içinde size özel hazırlanan raporunuz mail adresinize gönderilecektir.

  Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı, hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

   

 • [email protected]