Kapadokya Avrasya Hotel'de Yarım Pansiyon Çift Kişilik Konaklama Keyfi !

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Paket 1: 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama + Kayseri - Nevşehir Havalimani Otel Arası Çift Yön Transfer (Kişi Başı)
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
189,00 TL
 
Fırsat
Paket 2: 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama + Türk Gecesi Eğlencesi (Kişi Başı)
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
239,00 TL
 
Fırsat
Paket 3: 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama + Tur 1 + Türk Gecesi (Kişi Başı)
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
389,00 TL
 
Fırsat
Paket 4: 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama + Tur 1 + Türk Gecesi + Balon (Kişi Başı)
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
989,00 TL
 
Fırsat
Paket 5: 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama + Tur 1 + Tur 2 + Türk Gecesi + Balon (Kişi Başı)
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
1139,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • AVRASYA HOTEL

  GENEL BİLGİ :

  1995 yılından itibaren, otelimiz siz konuklarımızı evinizde hissettirmek, hayalinizdeki tatili gerçeğe çevirmek için personel ve yönetimiyle hizmetlerine devam ettirmektedir. M.Ö 3000 yıllarına dayanan tarihi, doğanın sihirli elleriyle biçimlendirdiği, peri bacalarıyla harikalar diyarı olan Kapadokya'yı kızıllığıyla süsleyen Kızılırmak'ın yanında bulunan otelimiz, seramik sanatıyla ün yapmış Avanos ilçesinin merkezine 1 km uzaklıktadır. Dört bir yanı cennet olan Türkiye'de, iç Anadolu'nun incisi olan ve dört mevsimin ayrı, ayrı güzelliklerle yaşana bileneceği Kapadokya bölgemize gelmek isteyen turistlerimiz için otelimiz Nevşehir havaalanına 31 km Kayseri havaalanına ise 61 km uzaklıktadır. Hem kültür turizmi, hem kongre, seminer organizasyonları hem de spor aktiviteleri, kampları için ideal olan Kapadokya'da Avrasya Hotel ailesi sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır Siz değerli misafirlerimiz için otelimizde;

  Belirtilen fiyatlar özel dönemler (Yılbaşı, sömestr, ramazan/kurban bayramı, resmi tatiller, fuar dönemleri) HARİÇ geçerlidir.

  Paket 1: 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama + Kayseri - Nevşehir Havalimani Otel Arası Çift Yön Transfer (Kişi Başı) 189 TL

  Paket 2: 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama + Türk Gecesi Eğlencesi (Kişi Başı) 239 TL

  Paket 3: 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama + Tur 1 + Türk Gecesi (Kişi Başı) 389 TL

  Paket 4: 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama + Tur 1 + Türk Gecesi + Balon (Kişi Başı) 989 TL

  Paket 5: 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama + Tur 1 + Tur 2 + Türk Gecesi + Balon (Kişi Başı) 1139  TL

  Yüzme Havuzları

  Türk Hamamı

  Fin Hamamı(sauna)

  Çok amaçlı Jimnastik Salonu

  Masaj Salonu

  Butik

  Çamaşırhane

  Dışarıdan sağlanabilecek kuru temizleme hizmeti

  Odalarda emanet kasası

  Resepsiyonda emanet kasası

  Kablosuz internet

  Doktor

  24 saat oda servisi

  Disko

  TV odası

  Bilardo

  Özel gece organizasyonları

  Şezlong

  Güneş şemsiyesi

  Araba kiralama servisi

  Balon turları organizasyonu

  Lobide ayakkabı boyama hizmeti Bulunmaktadır.

  KONAKLAMA :

  Hotel Avrasya, doğanın sihirli ellerinde biçimlenen kapadokya'da çok özel bir mekan. Periler ve insanlar dünyasının kesiştiği noktada kendinizi evinizde hissedebileceğiniz otelimizde; 126 oda, 252 yatak bu odaların 105i twin bed, 15'i french bed, 6 tanesi suittir. Aileler için ise 6 adet bağlantılı oda bulunmaktadır.

  Oda özellikleri

  Tüm odalarda kaliteli otel mobilyası ve donanımı bulunmaktadır.

  Havalandırma & ısıtma sezona ve hava şartlarına bağlı olarak ayarlanır. Merkezi sistem olarak çalışır.

  Mini bar

  Televizyon

  Müzik sistemi yabancı ve yerli yayın yapan 2 müzik kanalı

  Direkt telefon hattı direkt olarak şehir içi, şehirlerarası, ve uluslararası telefon görüşmeleri yapılabilir. Ücret otomatik olarak oda hesabına yazılır.

  Banyo odalarda duş veya banyo ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

  Suit odalarda balkon


  TOPLANTI VE ORGANİZASYONLAR

  350 kişilik kapasitesi ile kongre salonumuzda sinevizyon, tepegöz, anında çeviri odası, yüksek kaliteli ses düzeyi bulunmaktadır. Avrasya hotel 1000 kişilik bahçesinde yemekli ya da kokteyl tarzında verebileceğiniz davetlerinizde, özel gününüzü daha da özel yapmak için tüm personeliyle hizmetinizdedir.

  RESTAURANT VE BARLAR

  İhlara restaurant

  350 kişilik kapasitesiyle Türk ve dünya mutfağından oluşan zengin açık büfesiyle unutulmaz bir Kapadokya hatırası sunmaktadır.
  Zelve restaurant

  100 kişilik kapasitesiyle özel organizasyonlarınız için mutfağımız tarafından hazırlanan alakart mönüsü tam bir VIP hizmeti sunmaktadır.
  Dervent restaurant

  Akşam yemeğini açık hava keyfi ile birleştiren devrent havuz başı restaurant misafirlerimiz için eşsiz bir mekan.
  Barlar

  Yemeğinizin ardından şaraplarıyla ünlü Kapadokya’da bir kadeh şarabı İster açık havada havuz barda, ister canlı müzik eşliğinde yada lobby barda içmek alır mısınız?

  SPOR

  Futbol, basketbol, voleybol ve diğer spor faaliyetleri için otelimizde;

  2 adet 70*110 UEFA standartlarında futbol sahası

  2 adet istasyon sahası

  3 km koşu parkuru

  Açık basketbol sahası

  Açık yüzme havuzu

  Masaj salonu

  Tam donanımlı fitness salonu

  Malzeme odası

  Avanos basketbol sahasını kullanım imkanı bulunmaktadır.

  KAPADOKYA

  Kapadokya bölgesi, doğa ve tarihin dünyada en güzel bütünleştiği yerdir. Coğrafik olaylar Peribacaları'nı oluştururken, tarihi süreçte, insanlar da, bu peribacalarının içlerine ev, kilise oymuş, bunları fresklerle süsleyerek, binlerce yıllık yaşlı medeniyetlerin izlerini günümüze taşımıştır. İnsan yerleşimlerinin Paleolitik döneme kadar uzandığı Kapadokya'nın yazılı tarihi Hitit'lerle başlıyor. Tarih boyunca ticaret kolonilerini barındıran ve ülkeler arasında ticari ve sosyal bir köprü kuran Kapadokya, İpek Yolu'nun da önemli kavşaklarından biri.

  60 milyon yıl önce 3. Jeolojik devirde Toroslar yükseldi. Kuzeydeki Anadolu Platosu'nun sıkışmasıyla yanardağlar faaliyete geçti. Erciyes, Hasan dağı ve ikisinin arasında kalan Göllü dağ, bölgeye lavlar püskürttü. Platoda biriken küller yumuşak bir tüf tabakası oluşturdu. Tüf tabakasının üzeri yer yer sert bazalttan oluşan ince bir lav tabakasıyla örtüldü. Bazalt çatlayıp parçalara ayrıldı. Yağmurlar çatlaklardan sızıp yumuşak tüfü aşındırmaya başladı. Isınan ve soğuyan hava ile rüzgârlar da oluşuma katıldı. Böylece sert bazalt kayasından şapkaları bulunan koniler oluştu. Bu değişik ve ilginç biçimli kayalara halk bir ad yakıştırdı: "Peri bacasi".

  Bazalt örtüsü olmayan tüf tabakları ise erozyonla vadilere dönüştü. İlginç şekilli kanyonlar oluştu. Daha sonraları insan eli, emeği ve duygusu ise koyuldu. Dokuz-on bin öncesine ait yerleşimlerden ilk Hıristiyanların kayalara oydukları kiliselere, büyük ve güvenli yer altı kentlerine kadar uzun bir dönemde büyük bir uygarlık yaratıldı.

  Bölge günümüzde turizm açısından büyük bir öneme sahiptir..Kayalara oyulmuş geleneksek Kapadokya evleri ve güvercinlikler yörenin özgünlüğünü dile getirirler. Bu evler ondokuzuncu yüzyılda yamaçlara ya kayaların yada kesme tastan inşa edilmişlerdir. Bölgenin tek mimari malzemesi olan tas yörenin volkanik yapısından dolayı ocaktan çıktıktan sonra yumuşak olduğundan çok rahat islenebilmekte ancak hava ile temas ettikten sonra sertleşerek çok dayanaklı bir yapı malzemesine dönüşmektedir. Kullanılan malzemenin bol olması ve kolay islenebilmesinden dolayı yöreye has olan tas isçiliği gelişerek mimari bir gelenek halini almıştır. Yöredeki güvercinlikler 19. yüzyılın sonları, 18. yüzyılda yapılmış küçük yapılardır. İslam resim sanatını göstermek açısından önemli olan güvercinliklerin bir kısmı manastır veya kilise olarak inşa edilmişlerdir. Güvercinliklerin yüzeyi yöresel sanatçılar tarafından zengin bir bezemeler, kitabeler ile süslenmişlerdir.
  Bölge şarapçılık ve üzüm yetiştiriciliği ile de ünlüdür.


 • Belirtilen fiyatlar özel dönemler (Yılbaşı, sömestr, ramazan/kurban bayramı, resmi tatiller, fuar dönemleri) HARİÇ geçerlidir.

  Fırsatı satın almadan önce MÜSAİTLİK DURUMU için acente ile iletişime geçmeniz rica olunur.

  ÖZEL GÜNLER HARİÇ 29.12.2018  tarihine kadar geçerlidir.

  Rezervasyon gereklidir. Fırsat kodu satın alma işleminden sonra en geç 2 gün içerisinde  0212 630 1015 numaralı telefondan ya da tatil@enguzeltatilim.com adresine mail göndererek rezervasyon yapılması gerekmektedir.

  Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

  Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 48 saat öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

 • Jan Zakari Cd. 50500 Avanos Nevşehir / Türkiye

  Sarıçamlar Turizm 0212 630 10 15