FIRSAT TÜKENDİ

1 Gece Selanik Konaklamalı 3 Günlük Yunanistan İskeçe Karnaval Turu !

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Karnaval Coşkusunu İskeçe’de Yaşayın !

  Brezilyanın Rio şehrinde düzenlenen uluslararası karnavalının aynısı olan İskeçe Karnavalı için ülke genelinden izlemeye gelen her yıl 200 bin kişi ile birlikte bambaşka bir karnaval coşkusu sizleri bekliyor!

  1 Gece Selanik Konaklamalı 3 Günlük Yunanistan İskeçe Karnaval Turu !

  Hareket tarihi: 24/02/2017

  Tur bedeli;

  3*/4* sehir dışı otel tur bedeli :199 TL

  3* Şehir merkezi otel tur bedeli:249 TL

  4*/5* Şehir merkezi otel tur bedeli: 299 TL

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER: 

  • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar. 

  • Belirtilen otelde iki-üç kişilik odalar 1 gece oda kahvaltı konaklama. 

  • Rehberlik hizmeti

  • Selanik te1 gece oda kahvaltı konaklama, Sehir dışı, Kornillios palas,Perinthos,santa beach v.b 3*-4*  oteller sehir merkezi park , Quen olga v.b 3* oteller,   Capsis,veya holıday ınn 5* otllerde konaklama 

  TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  • Vize ücreti (İstanbul başvuruları için): 120 €

  • Yurtdışı çıkış harç pulu: 15 TL

  *Ayak bastı,şehir konaklama vergileri otoban ve sınır geçiş ücretleri olarak araç içi kişi başı 10 € araç içinde rehber tarafından nakit olarak toplanacaktır. Bu ücret 0-3 yaş grubu çocuklar hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.

  • Öğle ve Akşam yemekleri

  • Ekstra belirtilen tüm turlar

  • Kişisel harcamalar

  • Seyahat sigortası: 10 Euro(sigortası olan misafirlerimiz sigortasının bir nüshasını acentaya iletmekle yükümlüdür)

   Not: Yeşil pasaportu olan yolcularımız vizeden muaftır.

  Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri:

  Belirtilen ücretler iki veya üç kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir.Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 3* otel için  85 TL,4-5* oteller için 140 TL tek kişi konaklama farkı öderler.0-3 yaş çocuk koltuk talep edilmediği takdirde ücretsizdir.koltuk talep edilirse 150TL koltuk ücreti ödemekle yükümlüdür.4-12 yaş grubu çocuklar için 3* otellerde 149 TL 4-5* otel için 249 TL  acentaya ödenmelidir. Bir büyük + bir çocuk konaklamalarında iki kişilik ücret alınır.

   


  TUR HAREKET NOKTA VE SAATLERİ 

  • 21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 
  • 21:45 Mecidiyeköy Migros Önü(Eski Ali Samiyen Stadı karşısı) 
  • 22:15 Bakırköy Ömür Plaza 

  TUR PROGRAMI

  1.Gün Cuma 2016 İstanbul –İpsala – Kavala 

  Siz konuklarımız yukarıda belirtilen yerlerden karşılıyarak seyahatimize başlıyoruz.Tekirdağ,Keşan sapağı,İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınır kapısına geliyoruz. 

  2.Gün Cumartesi Kipi – Kavala – Selanik 

  Türk(İpsala)ve Yunan(Kipi)sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri yapıldıktan sonra Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavalaya yolculuk, sabah saatlerinde dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası şehir turu Mehmet Ali Paşanın imarethanesi,heykeli ve evinin anlatılması,resim çekim molası,Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman’ın zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi, kısa bir serbest zaman sonrası Selanik e hareket Selanik’te  Makodoni Trakya & Bakanlık binası A.g Dimitri kilisesi, Atatürkün evi,Hamza bey Camii,B.İskender,E. Venezelo, P.Konstantin heykelleri,Aristoteles,Elefterios meydanları panoromik olarak görülecek,Mübadele binası takiben kordonboyu sahilinden Beyaz Kule ve Tiyatro Binası görülecek verilecek serbest zaman sonrası otelimize hareket ve yerleşim. Dileyen misafirlerimiz akşam düzenlenecek olan ekstra taverna turuna katılabilirler 40 eu

  3.Gün Pazar Selanik – İskeçe Karnavalı – İstanbul 

  Sabah erken kahvaltı sonrası İskeçeye hareket.İskeçe Kenti Avrupa birliği tarafından verilmiş Yunanistan ın en iyi korunmuş eski şehri ünvanına sahiptir. Osmanlı nın izlerine hakim olduğu tarih kokan sokaklarını gezdikten sonra İskeçe karnavalının geçit törenini izleyeceğiz. Ülke genelinden karnavalı izlemeye gelen her yıl 200 bin kişi ile birlikte coşkulu bir şekilde karnaval görüntülerini izleyip eğlenip akşam saatlerinde Gümülcüne şehrini panoramik olarak dolaştıktan sonra,Dedeağaç yolu üzerinden Yunan(kipi)kapısına geliyoruz pasaport işlemleri yapıldıktan sonra Türk Kapısı İpsalaya geliyoruz oaradan İstanbula doğru hareket ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bıraktıktan sonra turumuz sona eriyor. 


 • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 736 26 26 veya  0543 735 3250  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.                       

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.