FIRSAT TÜKENDİ

Karnavallar Dahil Selanik Naoussa Kavala İskeçe Gümülcine Turu

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • İki Karnaval Bir Arada!   2 Gece Konaklamalı Selanik, Naoussa, Kavala, İskeçe, Gümülcine Turu ve İskece Naoussa Karnaval Fırsatı!

  3*Otel Konaklamalı Karnavallar Dahil Selanik Naoussa Kavala İskeçe Gümülcine Turu Kişi Başı 349 TL

  Hareket Tarihleri: 15/02/2017

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER 

  • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar. 
  • Belirtilen otelde iki-üç kişilik odalar 1 gece oda kahvaltı konaklama. 
  • Rehberlik hizmeti
  • Selanik te 2 gece oda kahvaltı konaklama, Kornillios palas,Perinthos,santa beach v.b 3*-4*  sehir dışı oteller ,

  TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  • Vize ücreti (İstanbul başvuruları için): 120 €

  • Yurtdışı çıkış harç pulu: 15 TL

  *Ayak bastı,şehir konaklama vergileri otoban ve sınır geçiş ücretleri olarak araç içi kişi başı 20 € araç içinde rehber tarafından nakit olarak toplanacaktır. Bu ücret 0-3 yaş grubu çocuklar hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.

  • Öğle ve Akşam yemekleri

  • Ekstra belirtilen tüm turlar

  • Kişisel harcamalar

  • Seyahat sigortası: 10 Euro(sigortası olan misafirlerimiz sigortasının bir nüshasını acentaya iletmekle yükümlüdür)

  Not: Yeşil pasaportu olan yolcularımız vizeden muaftır

  SELANİK, NAOUSSA, KAVALA, İSKECE, GÜMÜLCİNE TURU


  1.Gün Perşembe -İstanbul – İpsala – Kavala – Selanik 

  Siz Konuklarımızı Siz Konuklarımızı  21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 21.45 Mecidiyeköy Migros önü, 22.15 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz yukarıda belirtilen yerlerden karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınırına varış. 

  2.Gün Cuma Kipi – Kavala –Selanik 

  Türk (İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç, Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk, sabah saatlerinde dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası Kavala şehir turu Mehmet Ali Paşa’nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası kısa bir serbest zaman ve Selanik’e hareket. 2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme.Akşam dileyenler misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler. 40eu

  3.Gün Cumartesi Selanik-Naoussa Karnavalı 

  Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden Noussa’ya hareket.Selanik’e yaklaşık 90 km mesafede tarihi ve doğasıyla İskeçe’ den sonra Yunanlıların karnaval organizasyonuna ev sahipliği yapan bu şirin beldeye yolculuk. Bölge halkı ile birlikte coşkulu karnaval etkinliklerine katılıyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saat de Selanik’e yolculuk.Akşam Konaklama otelimizde. 

  4.Gün Pazar Selanik-İskeçe Karnavalı-İstanbul 

  Sabah erken kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatde İskeçe’ye hareket. İskeçe kenti Avrupa Birliği tarafından verilmiş Yunanistan’ın en iyi korunmuş eski şehri ünvanına sahiptir. Osmanlı’nın izlerine hakim olduğu tarih kokan sokaklarını gezdikten sonra İskeçe karnavalının geçit törenini izleyeceğiz.Brezilyanın Rio şehrinde düzenlenen uluslararası karnavalının aynısıdır. Ülke genelinden karnavalı izlemeye gelen her yıl 200 bin kişi ile birlikte coşkulu bir şekilde karnaval görüntülerini izleyip eğlenip akşam saatlerinde Gümülcine şehrine geçiyoruz.Tarihi Çukur Kahve de demleme çay, Türk Kahvesi içtikten sonra Dedeağaç yolu üzerinden Yunanistan sınır kapısı Kipi’ye oradan da Türk sınır kapısı İpsala’ya varıyoruz.Pasaport Ve gümrük işlemlerini takiben İstanbul’a varış gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması

  Tek Kişi Konaklama Ve Çocuk Ücretleri:

  Belirtilen ücretler iki veya üç kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir.Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 180 TL tek kişi konaklama farkı öderler.0-3 yaş çocuk koltuk talep edilmediği takdirde ücretsizdir. koltuk talep edilirse 200 TL koltuk ücreti ödemekle yükümlüdür.4-12 yaş grubu çocuklar için  249 acentaya ödenmelidir. Bir büyük + bir çocuk konaklamalarında iki kişilik ücret alınır.

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 05422958925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.         

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 veya 05437353250

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN