Kesin Hareketli Ek Bedelsiz Kahvaltı & Öğle Yemeği Dahil Günübirlik Sapanca Maşukiye Kartepe Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Kesin Hareketli, Ekstra Bedelsiz. Araç İçi Kahvaltı Paketi Ve Sucuk Ekmek Dâhil

  Kış Doğa, Terapi Ve Kültür Turu  

  Sapanca, Maşukiye, Kartepe!

  Hareket Tarihleri: 1,2,8,915,16,22,23,29,30 Aralık /5,6,12,13,19,20,26,27 Ocak / 2,3,9,10,16,17,23,24 Şubat / 2,3,9,10,16,17,23,24,30,31 Mart

  Sınırlı Sayıda Sömestr Dönemi Hariç Günübirlik Sapanca Maşukiye Kartepe Turu 79 TL!

  Sömestr Dönemi Hariç Günübirlik Sapanca Maşukiye Kartepe Turu 109 TL!

  Sömestr Dönemi Günübirlik Sapanca Maşukiye Kartepe Turu 119 TL!

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

  *Araç içi kahvaltı paketi

  *Kartpede sucuk ekmek ve ayran

  *Tatil selfie  deneyim,hizmet anlayışı ve güvencesi .

  *Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

  *Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

  *yemeklerde belirtilen içicekler dışında alınan içicekler.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün Cumartesi/Pazar    

  06:00 İncirli Ömür Plaza Önü06:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,07.15 Kartal Köprüsü Altı

  07.45 İzmit Halkevi Önü hareket ile doğa ve kayak  turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz.  otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında 1,5-2 saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Kartepe. Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe‘ye varıyor ve  serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde de manzara eşliğinde vakit geçirebilir veya kayak yaparak ( kış mevsiminde) günün tadını çıkarabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de Maşukiye’ye hareket. Maşukiye gezimiz ve Şelale’de fotoğraf molasının ardından Sapanca gölüne hareket ediyor ve Göl kenarında serbest zaman veriyoruz ( isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir,deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına  katılabilir). Sapanca gezimiz sonrası  İstanbula hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması

  Tek kişi ve çocuk ücertleri

  Belirtilen ücretler kişi başı ücretlerdir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk ve yemekler alınmadığı takdirde ücretsizdir. Yemek ve koltuk talep edildiğinde tam ücret olaraka ücretlendirilir.07-12 yaş çocuklar içinde tam ücret uygulanır. • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie.com  veya 0850 736 26 26 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com   adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 veya 05437353250

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

Fırsat No : 184932
 • Sınırlı Sayıda Sömestr Dönemi Hariç Günübirlik Sapanca Maşukiye Kartepe Turu
  79 TL
 • Sömestr Dönemi Hariç Günübirlik Sapanca Maşukiye Kartepe Turu
  109 TL
 • Sömestr Dönemi Günübirlik Sapanca Maşukiye Kartepe Turu
  119 TL