Kıbrıs Tatil Fırsatı ile Valiziniz Hazırsa Doğru Yavru Vatana!

Bol ağaçlar sayesinde ferah havası, tertemiz masmavi denizi, sıcacık güneşi,5 yıldızlı otellerininkonforu ve rahatıyla tüm tatilcileri kendisine hayran bırakan Kıbrıs artık listenizden çıkıp hayalden gerçeğe dönmeyi sizce de hak etmiyor mu?

Fırsat siteleri sadece şehir fırsatlarını sunmakla kalmıyor, Kıbrıs otelleri ile ilgilenen herkesi en uygun ve kaliteli Kıbrıs tatil fırsatları ile buluşturuyor!

Bayram tatili için veya özel biriyle baş başa yavru vatanı keşfetmeyi düşünürseniz gidiş dönüş Kıbrıs uçak bileti dahil ucuz tatil fırsatları sizi bekliyor.

Kıbrıs vizesiz seyahat edebileceğiniz en yakın destinasyonlardan ve en uygun herşey dahil oteller bulabileceğiniz az sayıda tatil noktasından biri.

Akdeniz'in masmavi suları ile çevrili bu adanın, tertemiz plajların da güneşlenebilir, yemyeşil ormanların da doğanın tadına varabilirsiniz.

Kıbrıs otelleri ve Kıbrıs otel fiyatları ile ilgili tüm detaylara Grupfoni’den ulaşabilirisiniz.

Kıbrısta Gezilecek Yerler

Kıbrıs'ın tarihi zenginliklerini görmeden doğal güzelliklerin sizi büyülemesine izin vermeyin deriz. Pek çok tarihi yapıya ev sahipliği yapan Kıbrıs'ta Girne Kalesi, Venedik Sarayı, Bellapais Manastırı, Buffavento Kalesi, St. Barnabas Manastırı, Soli Harabeleri gibi bir çok yeri mutlaka görmelisiniz. 

Kuzey Kıbrıs tatilinizde görmeniz gereken iki şehir, yavru vatanın gözbebekleri Lefkoşa ve Girne...

LEFKOŞA

Kıbrıs gezisine Kuzey Kıbrıs’ın başkenti ve en büyük şehri Lefkoşa’dan başlamak iyi bir tercih olacaktır. Gece hayatı, eğlenceleri ve casinoları ile ünlü Lefkoşa’da aynı zamanda kalabileceğiniz ucuz oteller de bulunuyor.

GİRNE

Kuzey Kıbrıs’ın ikinci büyük kenti Girne’nin kuzeyi Akdeniz, güneyi Beşparmak Dağları ile çevrilidir. Sizi denize ve güneşe doyuracak olan Girne Kıbrıs'ın en popüler tatil yerlerinden biri. Venedik mimarisiyle tasarlanmış evleri, restoranları, alışveriş ve eğlence merkezlerinin yanı sıra şehrin köklü tarihine de tanıklık edeceksiniz.