FIRSAT TÜKENDİ

Konaklamalı Amasya Samsun Kastamonu Sinop Safranbolu Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 2 Gece  Otel Konaklamalı,Ulaşım , Rehberlik Dahil

  Şehzadeler Şehri Amasya & Ferhat İle Şirin & Yeşilırmak & Sinop Kalesi

  Tarihi Ceza Evi & Safranbolu & Kastamonu Turu

   

  HAREKET TARİHİ: 7-21 Mart / 11-19 Nisan (23 Nisan Özel) / 16 Mayıs /13-27 Haziran / 13 Temmuz

   

  SINIRLI SAYIDA Konaklamalı Amasya Samsun Kastamonu Sinop Safranbolu Turu 299 TL

  Mayıs Konaklamalı Amasya Samsun Kastamonu Sinop Safranbolu Turu 399 TL

  HAZIRAN / TEMMUZ Konaklamalı Amasya Samsun Kastamonu Sinop Safranbolu Turu 429 TL

   

  Milli park ören yeri otoban ve otopark ücretleri olarak kişi başı 60 TL kayıtla birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücret 0-6 yaş hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.

   

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Otobüs ile ulaşım

  Araç içi ikramlar

  1 gece Amasya veya Samsun da yarım pansiyon, 1 gece Kastamonu veya Sinop ta 3*-4* otellerde konaklama

  1618 sayılı Tursab mesleki zorunluluk sigortası

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Programda bulunan tüm müze ören yeri giriş ücretleri

  İlk gün yol güzergahında alınan kahvaltı

  Öğle yemekleri

  Mola yerlerinde yapılan harcamalar

  Tüm kişesel harcamalar

  Program dışı belirtılen geziler

  Milli park ören yeri otoban ve otopark ücretleri olarak kişi başı 60 TL kayıtla birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücret 0-6 yaş hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.

   


  TUR PROGRAMI

  1.GÜN PERSEMBE  İSTANBUL – SAFRANBOLU

   

  24:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü 24:30 Mecidiyeköy Mado Önü,01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,01.15 Kartal Köprüsü Altı 02.15 İzmit Halkevi Önü hareket ile  seyahatimize başlıyoruz. Normal hava ve yol koşullarında  6-7  saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Safranbolu. 

   

  2.GÜN CUMA        SAFRANBOLU- YÖRÜKKÖYÜ - KASTAMONU 

   

  Sabah erken saatlerde Safranbolu’ ya varış ile ekstra kahvaltı molası veriyoruz. kahvaltı sonrası safranbolu gibi özgün mimarisini korumuş, ünlü sopranomuz Leyla Gencer’in baba ocağı olan  Yörük Köyüne varıyoruz Tarihi çamaşırhanenin gezilmesi sonrası Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz. Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ,bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası , Kastamonu’ ya hareket ediyoruz 1,5 saat sürecek yolculuğumuz sonrası Kastamonu’ da öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrası şehir merkezinde yürüyerek yapacağımız turumuzda Cumhuriyet meydanını, Saat kulesini, 1876-1881 yılları arasında yapılan Livapaşa Konağı Etnografya müzesini, Kastamonu Arkeoloji müzesini gezdikten sonra otelimize hareket. Otele varış ve yerleşme sonrası Akşam yemeği ve serbest zaman

   

   3.GÜN CUMARTESİ       KASTAMONU – SİNOP – SAMSUN

   

  Sabah otelimizde alıcağımız kahvaltı sonrası yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuz sonrası Tarihi Sinop kalesinin iç kale bölümünün 1887 yılında resmi olarak cezaevine dönüştürülmesiyle kurulan Sinop cezaevi 1999 yılında kapatılarak müzeye çevrilmiştir. Cezaevi gezimizin ardından yürüyerek yapacağımız gezimizde Sinop ve çevresindeki arkeolojik kazılarda bulunan eserlerin sergilendiği arkeoloji müzesini, 18. yüzyılda inşa edilen ve dönem estetiğini en iyi şekilde yansıtan bir konakta bulunan etnografya müzesini, kazıları hala devam eden balat kilisesini gezdikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz molamızın ardından Hamsilos Fiyordunu görüyoruz ve Samsun’a yolculuğumuz başlıyor .1,5 saatlık yolculuk  sonrası Samsunda ilk ziyaretimizi Kurtuluş savaşının ilk ateşinin yakıldığı Bandırma vapurunu müzesini ziyaret ediyoruz , sonrasında ilk adım anıtını görüyor ve Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a geldiğinde konakladığı otel bugun Gazi müzesi olarak hizmet veren müzeyi ziyaret ediyoruz. Gezimiz sonrası otelimize yerleşme ve akşam yemeği

   

  4. GÜN PAZAR AMASYA – HAZERANLAR KONAĞI – FERHAT İLE ŞİRİN SU KANALLARI - YEŞİLIRMAK - YALIBOYU EVLERİ – ÇAKALLAR TEPESİ

   

  Sabah alıcağımız ekstra kahvaltı sonrası  Amasya Gezimize 1865 yılında yaptırılan tipik bir Osmanlı konağı olan Hazeranlar Konağı ile başlıyoruz. Sonrasında Yeşilırmak kenarına yapılan nehrin üzerine doğru duran Yalıboyu Evlerinin Cumbalarını izliyoruz. Ardından Sultan II. Bayezid adına 1485 yılında yapılan içinde camii, medrese, imaret, türbe, şadırvan ve çeşme bulunan Sultan II. Bayezid Külliyesini geziyoruz. Buradan Burma Minareli Camii ve Şehzadeler Parkını geziyoruz. İçinde İlhanlılar Döneminde kalma 6 adet mumyanın en fazla ilgi çektiği Amasya Müzesini ziyaret ediyoruz. Müze gezimiz sonrasında Helenistik Döneme ait olduğuna inanılan ve mitolojiye göre Ferhat’ın, Şirin’e kavuşmak adına dağları kazarak oluşturduğu ve bu adı taşıyan Ferhat ile Şirin Su Kanallarını ziyaret ediyoruz. En son olarak da Amasya’yı tepeden görebileceğimiz ve fotoğraflarımızı çekebileceğimiz Amasya Kalesi ve Kaya Mezarlarını panoramik olarak da görebileceğimiz Çakallar Tepesini ziyaretimiz sonrası dönüş yolculuğumuz başlıyor . yaklaşık 8-9 saat sürecek olan yolculuk sonrası İstanbul’a ulaşıyoruz. Ve başka turlarımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

   

  TEK KİŞİ KONAKLAMA ve ÇOCUK ÜCRETLERİ

  Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir. Tek kişi konaklamak isteyen misafirler 150 TL tek kişi konaklama farkı ödemelidir. 0-6yaş çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiğinde 199 TL olarak ücretlendirilir. 7-12 yaş grubu çocuklar 2 büyük yanında konaklaması halinde indirimlidir ve 299 TL+ Zorunlu ücretler olarak ücretlendirilir. 1 büyük 1 cocuk konaklamasında 2 tam ücret ile ücretlendirilir.


 • a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 - 736 26 26 / 0542 294 8925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

   

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 & 05422948925

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN