FIRSAT TÜKENDİ

Konaklamalı Şehzadeler Şehri Amasya Samsun Tur Fırsatı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • 1 Gece Amasya veya Samsun’da Yarım Pansiyon Konaklamalı

  Şehzadeler Şehri Amasya – Ferhat İle Şirin – Yeşilırmak -Samsun – Kavak  Bandırma Vapuru Ilk Adım Anıtı – Gazi Müzesi Turu

   

  Hareket Tarihleri: 1-15-29 Mart / 5-12-19-26 Nisan / 10-24 Mayıs / 14-28 Haziran/13 Temmuz

   

  SINIRLI SAYIDA Konaklamalı Şehzadeler Şehri Amasya Samsun Turu 229 TL

  Mart / Mayıs Konaklamalı Şehzadeler Şehri Amasya Samsun Turu 279 TL

  NİSAN / HAZIRAN / TEMMUZ Konaklamalı Şehzadeler Şehri Amasya Samsun Turu 299 TL

   

  Milli park ören yeri otoban ve otopark ücretleri olarak kişi başı 50 TL kayıtla birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücret 0-6 yaş hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.

   

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

   

  Otobüs ile ulaşım

  Araç içi ikramlar

  Rehberlik hizmeti

  1 gece Amasya veya Samsun da yarım pansiyon konaklama

  1618 sayılı Tursab mesleki zorunluluk sigortası

   

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

   

  Programda bulunan tüm müze giriş ücretleri

  İlk gün yol güzergahında alınan kahvaltı

  Öğle yemekleri

  Mola yerlerinde yapılan harcamalar

  Tüm kişesel harcamalar

  Program dışı belirtılen geziler

  Milli park ören yeri otoban ve otopark ücretleri olarak kişi başı 50 TL kayıtla birlikte acentaya

  ödenmelidir. Bu ücret 0-6 yaş hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.

   


  TUR PROGRAMI

   

  1.GÜN CUMA İSTANBUL  – AMASYA

   

  İncirli Doğtaş mobilya önü 20.30

  Mecidiyeköy meydan mada önü: 21.15

  Kadıköy evlendirme dairesi önü: 22.00

  Kartal köprüsü 22.15

  İzmit Asya otel karşısı 23.30 hareket ile yaklaşık 8-9 saat sürecek yolculuğumuza rehberimizin anlatımları ve araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.

   

  2.GÜN CUMARTESİ  AMASYA – HAZERANLAR KONAĞI – FERHAT İLE ŞİRİN SU KANALLARI - YEŞİLIRMAK - YALIBOYU EVLERİ – ÇAKALLAR TEPESİ

   

  Sabah alıcağımız ekstra kahvaltı sonrası  Amasya Gezimize 1865 yılında yaptırılan tipik bir Osmanlı konağı olan Hazeranlar Konağı ile başlıyoruz. Sonrasında Yeşilırmak kenarına yapılan nehrin üzerine doğru duran Yalıboyu Evlerinin Cumbalarını izliyoruz. Ardından Sultan II. Bayezid adına 1485 yılında yapılan içinde camii, medrese, imaret, türbe, şadırvan ve çeşme bulunan Sultan II. Bayezid Külliyesini geziyoruz. Buradan Burma Minareli Camii ve Şehzadeler Parkını geziyoruz. İçinde İlhanlılar Döneminde kalma 6 adet mumyanın en fazla ilgi çektiği Amasya Müzesini ziyaret ediyoruz. Müze gezimiz sonrasında Helenistik Döneme ait olduğuna inanılan ve mitolojiye göre Ferhat’ın, Şirin’e kavuşmak adına dağları kazarak oluşturduğu ve bu adı taşıyan Ferhat ile Şirin Su Kanallarını ziyaret ediyoruz. En son olarak da Amasya’yı tepeden görebileceğimiz ve fotoğraflarımızı çekebileceğimiz Amasya Kalesi ve Kaya Mezarlarını panoramik olarak da görebileceğimiz Çakallar Tepesini ziyaretimiz sonrası otelimize yerleşme ve akşam yemeği,

   

  3.GÜN PAZAR  AMASYA – KAVAK - SAMSUN -İLK ADIM – BANDIRMA VAPURU – İSTANBUL

   

  Sabah otelde alıcağımız kahvaltı sonrası  yaklaşık 1 saat sürecek yolculuk sonrası Kurtuluş savaşın ilk karargahlarından olan tarihi Kavak tren istasyonunu ziyaret ediyoruz. Vereceğimiz fotoğraf molası sonrası Samsun’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. 45 dk sürecek yolculuk sonrası Samsunda ilk ziyaretimizi Kurtuluş savaşının ilk ateşinin yakıldığı Bandırma vapurunu müzesini ziyaret ediyoruz , sonrasında ilk adım anıtını görüyor ve Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a geldiğinde konakladığı otel bugun Gazi müzesi olarak hizmet veren müzeyi ziyaret ediyoruz. Gezimiz sonrası yemek ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte yola çıkıp gece saatlerinde İstanbul’ da oluyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ile bir sonraki turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

   

  TEK KİŞİ KONAKLAMA ve ÇOCUK ÜCRETLERİ

   

  Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir. Tek kişi konaklamak isteyen misafirler 80 TL tek kişi konaklama farkı ödemelidir. 0-6yaş çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiğinde      199 TL olarak ücretlendirilir. 7-12 yaş grubu çocuklar 2 büyük yanında konaklaması halinde indirimlidir ve 229 TL+ zorunlu ücretler olarak ücretlendirilir. 1 büyük 1 cocuk konaklamasında 2 tam ücret ile ücretlendirilir.


 • a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 - 736 26 26 / 0542 294 8925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 & 05422948925

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN