FIRSAT TÜKENDİ

Kozyatağı Tama.Ki Boutique Spa da Japon Tarzı Masaj

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Japon masaj teknikleri için uzaklara gitmenize gerek yok!

  Şehrin ortasında ama bir o kadar da sessiz bir ortama sahip Tama.Ki Boutique Spa ve Pilates Studio’nundeneyimli uzak doğulu terapistler size unutulmaz bir masaj keyfi yaşatacak!

   

  Japon Usulü Anti Aging Cilt ve Dekolte Bakımı 150 TL yerine 79 TL!

  50 DK. Tüm Vücut Tama.Ki Masajı & Japon Usulü Anti Aging Cilt ve Dekolte Bakımı + 10 DK. Sauna 200 TL yerine 139 TL!

   

  31 Temmuz 2019 tarihine kadar Pazar Günü DAHİL 10.00 – 20.00 saatleri arasında geçerlidir.

   

  Kampanya ile seçebileceğiniz masajlar: Refleksoloji – Bacak Masajı – Tüm Vücut Sıcak Yağ

  Spa Kullanım Alanları: Sauna

   

  Refleksoloji ve Bacak Masajı (Ayak Banyosu 10 DK.+ Refleksoloji 30 DK)

  Japonya’dan ithal bitki çay ikramı, dokudami detoks çaylı ayakbanyosu ASHIYU ile ayaklardaki toksinlerin atılımı sağlanır.
  Ashiyu (AyakBanyosu):Ayak ağrısı ve rahatlama için birebir olan ayak banyosu ASHIYU Japonların en çok kullandığı yöntemlerden biridir. Bedenin tüm organlarıyla ve sistemleriyle bağlantılı olan, ayaklardaki refleks noktalarına baskı ve ovma hareketleri yaparak refleksoloji uygulaması yapılır. Diz altından itibaren ayak ve bacak için ödem masajı ile şişkinliğin giderilmesinde yardımcı olunur.

  Tama.Ki Usulü Tüm Vücut Masajı (Far Infrared Sauna Kullanımı 10 DK.+ Masaj 50 DK.)

  Tama.Ki Usulü Tüm Vücut Masajı : Thai, Shiatsu gibi uzakdoğu masaj teknikleriyle harmanladığımız tüm vücut yağ masajıdır. Vücuttaki dolaşım hızını artırarak hücreleri canlandırır, düzenler ,kas gerilimini azaltır. Günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmanıza yardımcı olur.

  Tama.Ki Japon Tarzı Cilt Bakım Ritueli

  Japon kadınların cilt bakım sırlarını Tama.Ki’ de deneyimleyin. Kömürlü sabun, pirinç şaraplı nemlendirici, hatomugi bitkili cilt besleyici serumlar ve seansta kullanılan diğer tüm ürünler Japonya’dan temin edilmiştir.Türkiye’de tek Japon usulü Cilt Bakımı kampayamızdan siz de faydalanın.

  Önce cildiniz negative iyonlu buhar makinesiyle rahatlatılıyor. Özel terapi masajıyla cildin kan dolaşımı hızlandırılıyor, hücrelerin canlanması sağlanıyor. Cildiniz tepki vermeye hazır olduğunda özel nemlendirici ve bakım ürünlerimiz uygulanıyor. Kısa sürede etkisini farkedeceğiniz cilt bakım uygulamalarımız sonrası kendinizi daha genç, daha sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilde sahip hissedeceksiniz.

  Medikal Masaj

  Medikal masaj bel, boyun, sırt, bacak gibi ağrılı bölgelerde hasar görmüş ve yorgun düşmüş kasları, üşütme, terleterek üşütme, terli iken rüzgâra maruz kalma vakaları, ağır kaldırmalara bağlı ağrılar, yorgunluk ve strese bağlı durumlar, omurga bölgesi gibi ağrıları eski haline döndürmek için uygulanan terapidir. Kişinin yaşam kalitesini artırır ve psikolojik destek sağlar. Bel, boyun, bacak kas ağrıları ve bütün kas sistemi ağrılarına yönelik uygulanabilmektedir. Kalp atışını yavaşlatıp kan dolaşımını düzenleyen Medikal Masaj, bağışıklık sistemini de güçlendirir. Medikal Masaj; kan dolaşımında sağladığı iyileştirme ile cilde canlılık ve sağlık kazandırıp cildi yumuşatır. Böylece rahatlatıcı özelliği kadar güzelleştirici özelliği de bulunmaktadır.  • 31 Temmuz 2019 tarihine kadar Pazar Günü DAHİL 10.00 – 20.00 saatleri arasında geçerlidir.

  Fırsatı satın alanlar Sauna kullanımından yararlanabilirler.

  Randevu gereklidir.

  Randevu için 531 933 66 02 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

  Kupon alınmadan önce müsaitlik sorulmalıdır.

  Rezervasyon iptali ve değişikliği 1 gün önceden bildirilmelidir. Aksi durumda işletme, kupon kodunu kullanıldı sayma hakkına sahiptir. 

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.                         

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

 • Tama.Ki Boutique Spa ve Pilates Studio 19 Mayıs Mah. Sümko Sitesi, H4, Daire:3 Kozyatağı / Kadıköy

  Tel: 0531 933 66 02

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN