Erken Rezervasyona Özel Kurban Bayramında 4 Günlük Romanya Transilvanya Bulgaristan Turu

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA 4 Günlük Romanya Transilvanya Bulgaristan Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
350,00 TL
 
Fırsat
4 Günlük Romanya Transilvanya Bulgaristan Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
400,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  KURBAN BAYRAMI  ROMANYA – TRANSİLVANYA - BULGARİSTAN TURU

  Bükreş (2) -  Varna ( 1 )  /  3 Gece - 4 Gün Konaklama

  Kont Drakula nın gerçekten Vampir olup olmadığını öğrenmek istemez misiniz ?

  HAREKET TARİHİ:17-19-21 Ağustos

  SINIRLI SAYIDA 4 Günlük Romanya Transilvanya Bulgaristan Turu 600 TL  yerine 350  TL

  4 Günlük Romanya Transilvanya Bulgaristan Turu 600 TL yerine 400  TL

  *Turu satın alan misafirlerimiz  sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için 50  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  * Lüx Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım ve programda yazan şehir turları.

  * Araç içi ikramlar , rehberlik hizmetleri.

  * Varna Golden Tulip Otel  veya benzeri otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama

  * Bükreş  Minerva Hotel , Grand Rin veya benzeri otelde  2 gece oda kahvaltı konaklama

  * Seyahat Sigortası  ( 65 yaş üstü için 10 fark  alınmaktadır )

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  * Yurtdışı çıkış fonu :  15 tl

  * Tüm Müze ve ören yeri –  Peles - Bran & Drakula Şatosu turu

  * Sınır Geçiş , Köprü ve konaklama Vergileri : 50 € ( zorunludur )

  * Ekstra diye belirtilen turlar,Program dışı geziler,Şahsi harcamalar,ilk gün yolda alınan kahvaltı ve

     otellerdeki ekstra harcamalar.

  * Öğle ve akşam yemekleri , yemekler esnasında alınacak içecekler ,  

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli:  Nakit 120 €    

  TUR PROGRAMI

  1.Gün                  İstanbul –  Bükreş  

  Saat 20:00  Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı / Saat 20:45  Mecidiyeköy  Trump Avm  Önü/Saat 21:15  Bakırköy Ömür Plaza Önünden hareket ile misafirlerimizle buluştuktan sonra Kapıkule kara hudut kapısına doğru hareket ediyoruz. Burada gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Romanya’ya giriş yapacağımız Rusçuk/Giurgiu kara hudut kapısına ulaşıyoruz ve pasaport, gümrük işlemlerinin ardından  Romanya Bükreş’e doğru devam ediyoruz.

  2.Gün                    Bükreş  

  Sabah yol güzergahında alınan extra kahvaltı sonrası  Bükreş’e varıyoruz. Balkanların  Paris’i Bükreş’i yakından tanıma fırsatı bulacağımız turumuza başlıyoruz; İhtilal Meydanı, Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro ve Çavuşesku tarafından yaptırılan “Halk Evi” (dünyadaki 2. büyük binadır ve bittiğinde 10 milyar dolara mal olmuştur)  görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman.

  3.Gün                    Bükreş –Bran-Drakula Şatosu  

  Sabah otelde alınan geç kahvaltı sonrası  extra olarak düzenlecek olan Sinaia – Bran – Braşov turumuza katılabilirsiniz.Bu turumuzda İlk olarak Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peles şatosunu geziyoruz.Bu gezimizin ardından Transilvanya bölgesinin en çok bilinen ve ilgi çeken merkezi olan Nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın şehri Braşov’a hareket.Sfatului Meydanını çevreleyen Barok stili binaları izlerken bir taraftanda şirin kafelerde çinko kaplarda pişirilen enfes kahvelerin tadına doyamayacaksınız.Sonrasında “Vampir Avcıları” nın akınına uğrayan Bran Kalesi(Drakula Şatosu) ziyaretinizde işkence aletlerinin gölgesinde ve tarihi doku içinde enteresan bir gün geçirme şansı bulacaksınız.Gezi sonrası Bükreş’e dönüş ve Geceleme otelimizde.( Peles - Bran & Drakula Şatosu giriş ücretleri dahil kişibaşı 45 € )

  4.Gün                   Bükreş – Rusçuk – – Varna                                                                                                             

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile otelimizden ayrılıp  Bulgaristan Rusçuğa hareket ediyoruz.Rusçuk otobüs ile panaromik gezimizin ardından Veliko Tarnovo ’ya varıyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Varna’daki otelimize varış ve konaklama.

  5.Gün                   Varna - İstanbul                                                                                                             

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile otelimizden ayrılıp  panaromik şehir turuna başlıyoruz ; Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi,Bazilika ve  Katedral göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir içinde serbest zaman sonrası Rehberimizin  belirlediği saat’de dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Nessebar - Burgas karayolu takip edilerek Dereköy sınır kapısınına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası  Kırklareli - Çorlu karayolu takip edilerek  İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  ÖNEMLİ

  Turu satın alan misafirlerimiz  sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için 50  €  acenteye ödemekle yükümlüdür.   Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur. Tek kişi farkı  75 €  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  300 tl  + zorunlu ücretler olup acenteye ödenecektir.Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10  gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.Rezervasyon değişiklikleri ve iptalleri  15 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir. • REZERVASYON GEREKLİDİR. Tel: 0212 225 69 36 / 66

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 15 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

  Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Resmi ve Özel Tatillerde Geçerli Değildir.

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

 • 0212 225 69 36 / 66