FIRSAT TÜKENDİ

Mecidiyeköy Berillife Güzellik'te 21 Seanslık Zayıflama Fırsatı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • İstenmeyen bölgesel yağlar; bayan, erkek günümüz insanının en büyük sorunlarından biridir. 

  Berillife Güzellik’te sizi mutsuz eden fazlalıkların önemli bir bölümünden kurtulup, inceldikten sonra gönlünüzce alışveriş yapmanın, dilediğini giyebilmenin, tarifsiz mutluluğunu yaşayacaksınız.

  Mecidiyeköy de incelme fırsatı arıyorsanız Berillife'a davetlisiniz!

  1 kişi 1 fırsat kodu kullanabilir.

   

  21 Seanslık incelme ve sıkılaşma paketi kişi başı 750 TL yerine 129 TL!

  1 Seans Micro Plus ile Ameliyatsız Yüz Germe Paketi Hediye!

   

  21 seanslık incelme paketi içeriği:

  4 seans G5 masajı

  4 seans Vücut detoksu

  4 seans Micro Plus

  4 seans Quantum

  4 seans Lenf drenaj

  NOT: 1 seans Micro Plus ile Ameliyatsız Yüz Germe uygulaması kampanyayı satın alanlara hediyedir.

   

  Bölgesel incelme paketinde seçebileceğin bölgeler:

  Göbek

  Bacak

  Tüm göğüs

  Yüz

  Kollar

  Sırt

  G5 SELÜLİT MASAJI

  G5 masajı, hızlı titreşimle fazla yağların ve selülitlerin yakılmasını sağlar. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlanır. Ciltde pürüzsüz bir görünüm elde edilir. G5 masajı vücudun üst bacak, kalça, karın, kol bölgesindeki hacimli ve inatçı yağı yok etmek için Kullanılır.

  G5 MASAJININ FAYDALARI :

  Selülit oluşumunu engeller, selüliti azaltır Toksin atma Fazla yağların yakılması Bölgesel dolaşım Cilt sıkılaştırma Kemik yoğunluğunu artırır Ağrı giderme Rahatlama

  Lenf Drenaj : Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır.

  Vücut Detoksu : Özel jel ve kremler aracılıgı ile kişi sera sitreçe sarılarak toksin ve ödemin atılması sağlanır.

  Micro Plus : Cerrahi uygulama yaptırmak istemeyen kişilerde bölgesel zayıflama cihazı olarak Micro Plus ile uygulanmaktadır. Selüliti engeller ve tedavi eder. Yağların kırılmasını sağlar. Yağların vücuttan atılmasını sağlar.

  Quantum : Sarkmış ve gevşemiş olan kas dokularının toparlanmasında kullanılan, uzun ve derinlemesine kasılmalar sağlar.yaşlılık izlerini tedavi etmede, cilde canlı ve genç görünüm kazandırmada ve kasların toparlanmasını sağlamaktır. Cilt ve kas dokularını aynı anda uyarmak, cilt dokusu altında bulunan kaslara canlılık ve zindelik kazandırarak, hareketsiz kalan ve kan dolaşımı zayıflığı sonucu gevşemiş, yapısını yitirmiş kasları tekrar yapılandırmaktır.

  Micro Plus Uygulaması

  1992 yılında kurulan "Micro Plus" güzellik uzmanlarına yönelik profesyonel amaçlı elektroterapi ekipmanlarının üretim ve temininde İngiltere'nin en büyük firmasıdır. Cihazın ana fonksiyonu, yaşlılık izlerini tedavi etmek, cilde canlı ve genç görünüm kazandırmak, kasların toparlanmasını sağlamaktır.

  Micro Plus İle Zayıflamanın Avantajları

  Cerrahi uygulama yaptırmak istemeyen kişilerde bölgesel zayıflama cihazı olarak Micro Plus ile uygulanmaktadır.

  Vücudundaki sarkıklıklar toparlanırken, aynı zamanda, aynı uygulama da selülit programı da uygulanabilir.

  Yüzünde kırışıklıklar kişilerin ameliyatsız yüz germe işlemleri uygulanırken, vücüttaki sarkıklıklarda toparlanabilir.

  Micro Plus ile sırt, kol, karın, göğüs, iç bacak ve kalçadaki bölgesel yağların yakılmasını ve kasların sıkılaşması sağlanır.

  Metobolizmada % 14 oranında hızlanma gözlemlenmektedir.

  Problemli olan bölgelerdeki kan ve lenf dolaşımını düzene sokarak çözümler getirmektedir. Vücutta atık maddelerin yok edilmesini sağlayan bir cihazdır.

  Bu cihazın en önemli ikinci özelliği, selülit ve zayıflama programlarının aynı cihazla aynı anda uygulanmasıdır.

  Tüm bu tedavilerin dışında, ameliyatsız yüz germe gibi yüz sorunları çözümleri içinde uygulanan bir cihazdır.

  Micro Plus Cihazı Özellikleri:

  Selüliti engeller ve tedavi eder. Selülitli görüntüyü azaltır ve oluşumunu engeller. Zayıflamayı sağlar. Yağların kırılmasını sağlar. Toparlama tedavisi yapar. Vücut gevşekliğinin toparlanmasını sağlar. Yağların vücuttan atılmasını sağlar. Dokularda biriken sıvıların atılmasını sağlar. Hücrelerin yenilenmesini uyarır, metobolizmayı canlandırır. Stres ve yorgunluğu azaltır. Liposiction-liposakşın sonrası lenf drenaj uygulamasında etkilidir.

  Micro Plus cihazının programları vardır. 5 ayrı programı vardır. Her program farklı bir amaç için çalışıyor. Aynı anda hem zayıflama tedavisinin uygulandığı program, hem de selülitlerin tedavisinin uygulandığı programı uygulamak mümkündür.

  Micro Plus Programları:

  Lenfatik Drenaj Programı Aşırı sıvıların ve toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar. Hastalık sonrası vücudu temizlemek için Günlük biriken toksin maddelerin vücuttan atılması sağlanarak genel sağlığı korumak amacı ile çalışan bir programdır. Canlandırma Programı İle, Metobolizmayı canlandırılır. Hücrelerin beslenmesi sağlanır. Stres ve yorgunluğu azaltır. Hücrelerin yenilenmesi uyarılır. Zayıflama Programı İle, Kırılmış yağların atılımı hızlandırır ve atılmasını sağlar. Su ve ödem birikiminin, vücutta azalması sağlanır. Metobolizmaya hızlılık kazandırılır. Toparlama Programı İle, Kasların toparlanmasını uyarır. Kasların tonusunu arttırır. Kas metobolizmasını hızlandırır. Ameliyat ve ya uzun süren hastalık sonrası kasların güçlenmesini sağlar. Yaşlılıkta vücudun zinde kalmasını sağlar. Selülit Programı İle Selülitli bölgelerden toksinlerin atılmasını sağlar. Selülitlerin azalmasını sağlar. Basen ve kalçalarda oluşmuş selülitleri tedavi eder.

  Micro Plus İle Zayıflama Seansları

  Kaç seans uygulanacağına karar vermek için tüm analiz faktörleri göz önüne alınmaktadır. Amaç kişileri bölgesel zayıflatmak ve başarılı sonuçlar almaktır. Seans sayılarının fazlalığı, kişilerin moralini bozmaktadır. Unutulmamalıdır ki, amaç sizi kalıcı çözümler planlayarak zayıflatmaktır. Anlık zayıflamalarda, kişilerin mutluluğu kısa olmaktadır. Bölgesel Zayıflama cihazlarının amacı, cerrahisiz, kişileri doğru ve planlı çözümlerle zayıflatmaktır.

  Micro Plus ile zayıflama seanları haftada en az 2 defa olmak üzere en az 12 seans uygulanmalıdır. İdeal tedavi süresi ise 15 seanstır. Haftada 3 defa olmak üzere (1 er gün ara ile) uygulanması etkili yağ yakma sürecini başlatır. Böylece 5 hafta uygulama yapılmış olur. Bu da hücre yenileme sürecine rastlar ve kalıcılığı güçlenir. Obez hastalara özel seanslar uygulanarak, gözle görünür sonuçlar alınmaktadır.

  Micro Plus İle Zayıflama Kimlere Uygulanır?

  Bacak, kalça, göğüs, sırt ve karın gibi bölgelerde oluşan sarkmaları olan ve selülit problemi olan kişilere uygulanır. Obez hastalara uygulanır. Uygulama yapılacak kişinin yaşı, kas yapısı, toleransı, ödem ve yağ oranı gibi kriterler göz önüne alınarak, size en uygun tedavinin seçilmesinden sonra kür tedavisi içinde takip edilmesi gereken program cihaz tarafından otomatik olarak ayarlanır.

  Micro Plus ile incelme

  1992 yılında kurulan İngiltere'nin en büyük firmasının cihazı olan, Micro Plus cihazının özellikleri yukarıda da anlatıldığı gibi, yaşlılık izlerini tedavi etmek, cilde canlı ve genç görünüm kazandırmak, kasların toparlanarak zayıflamasını sağlamaktır.

  Cilt ve kas dokularını aynı anda uyarmak, cilt dokusu altında bulunan kaslara canlılık ve zindelik kazandırarak, hareketsiz kalan ve kan dolaşımı zayıflığı sonucu gevşemiş, yapısını yitirmiş kasları tekrar yapılandırmaktır Micro Plus; teknolojinin son imkanlarından yararlanılarak geliştirilmiş ve estetik merkezinde uygulanan tüm tedavileri aynı anda uygulayabilen bir cihazdır. Micro Plus cihazı dışında, lazer liposuction'da kolay estetik uygulamalardan biridir.

  Micro Plus ile Bölgesel zayıflama

  Ameliyatsız yüz germe, işlemleri uygulanırken,vücudun belli bölgelerine yerleşmiş olan yağların yakılmasını sağlayan, kaslara güç ve elastikiyet kazandıran dejenere olmuş kasların toparlanmasını sağlayan bir cihaz uygulamasıdır. Kişilerin yaşam koşulları ve beslenme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak kişiye program belirlenir.

  7 ayrı dalga türü ve 10-800 Hz arasında değiştirilebilen frekans ile uyarılan kaslar, dışarıdan gelen bu uyarı ile kasılabilmek için etrafındaki yağ hücrelerinden enerji almak zorunda kalırlar. Enerjilerini kaslara veren yağ hücreleri, hacimsel olarak küçülürler, böylece uygulama yapılan bölgede 20 dakikalık bir seansta bile gözle görülebilen sonuçlar alınır. Square dalga sarkmış ve gevşemiş olan kas dokularının toparlanmasında kullanılan, uzun ve derinlemesine kasılmalar sağlayan bir dalga türüdür.

  Micro Plus İle Zayıflamanın Avantajları

  Cerrahi uygulama yaptırmak istemeyen kişilerde bölgesel zayıflama cihazı olarak Micro Plus ile uygulanmaktadır.

  Vücudundaki sarkıklıklar toparlanırken, aynı zamanda, aynı uygulama da selülit programı da uygulanabilir.

  Micro Plus ile sırt, kol, karın, göğüs, iç bacak ve kalçadaki bölgesel yağların yakılmasını ve kasların sıkılaşması sağlanır.

  Metobolizmada % 14 oranında hızlanma gözlemlenmektedir.

  Problemli olan bölgelerdeki kan ve lenf dolaşımını düzene sokarak çözümler getirmektedir. Vücutta atık maddelerin yok edilmesini sağlayan bir cihazdır.

  Bu cihazın en önemli ikinci özelliği, selülit ve zayıflama programlarının aynı cihazla aynı anda uygulanmasıdır

  Elastin üretimini arttırarak, derin çizgileri azaltır.

  Kolajen üretimini arttırarak, konjektif doku aktivitesini hızlandırır ve cilt tekrar yapılanır.

  Protein sentezi arttırarak, hücre metabolizması hızlandırır, cilt rengi düzelir ve gözenekler sıkılaşır.

  Sodyum potasyum dengesini düzelterek, suyun cildin üst katmanlarına yüklenmesi sağlar ve cilt kuruluğunu engeller.

    • 31 Ağustos 2019'a kadar Pazar günleri hariç haftanın diğer günleri 09:00 - 22:00 saatleri arasında geçerlidir.

  Kadın ve erkek için geçerlidir.

  Bölgesel incelme paketinde, her bir kod sadece 1 bölge için geçerlidir.

  1 seans Micro Plus ile Ameliyatsız Yüz Germe kampanyayı satın alanlara hediyedir.

  Randevu gereklidir.

  Randevu için 0212 213 00 51 – 52 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

  Kadın erkek geçerlidir.

  Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.

 • Adres: Fulya Mah. Ortaklar Cad. Onur Apt No:2/8 Kat:5 Mecidiyeköy/Şişli/İstanbul

  Tel: 0212 213 00 51 0212 213 00 52

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN