FIRSAT TÜKENDİ

Nişantaşı Recency Güzellik'in İncelme Paketi ile Fazlalıklara Elveda!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Bölgesel sarkmalar, deforme olmuş kaslar, depolanmış yağlar ve tüm bunların sonucunda korsenin bile gizleyemediği fazlalıklar...

  Güzelliğinizi gölgeleyen bu kusurlardan kurtulmanın tam zamanı!

  12 Seanslık İncelme Paketi 600 TL yerine 54,90 TL!

  Paket İçeriği:  6 Seans Pasif Jimnastik, 6 Seans G5 Masajı

  PASİF JİMNASTİK:

  Pasif jimnastik, vücut geliştirmede ve pasif eksersizlerde kullanılan klasik kısa süreli pulslardan oluşan bir dalgalı akımdır. Kas lifinin boyunu değiştirir. Kasa hareketlilik getirir. Pasif jimnastik, kimyasal etki olmadan vücudun kas noktalarına elektrotlarla bağlanan kesintili akım veren masaj özelliği olan, kasların çalışmasını, güçlenmesini, artık maddelerin temizlenmesini sağlayan pasif jimnastik aletidir. Kan dolaşımını hızlandırır. Metabolizmayı düzene sokar, uyarıcı etkisi vardır. Zindelik sağlar. Diyet programı uygulayan ve spor yapan kişilere ciddi destek verir.

  G5 MASAJI

  G5 masajı Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur.

  G5 masajı özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan dolaşımı hızlandırır, yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve esneklik sağlar.

  Masaj tüm vücuda uygulanabiliyor ancak özellikle kalça, bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor. Bölgesel olarak yapıldığında her seans 20 dk. sürer. Masaj sırasında kullanılan aroma terapik yağlarda etkiyi desteklemektedir. Zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir. Varisleri yoğun olan kişilerde uygulanmamaktadır. • 30 Aralık 2017’ye kadar geçerlidir.

  RANDEVU GEREKLİDİR.

  Randevu için Tel: 0212 296 16 53 

  Randevu iptal ve değişiklikleri en geç 48 saat önceden bildirilmelidir. Aksi halde kupon kodu kullanıldı sayılır.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.