FIRSAT TÜKENDİ

Nun Mora Terapi'den Vücut Analizi Hediyeli 3 Seanslık Detoks!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Temel amacı vücuttaki normal olmayan işleyişi normal ve sağlıklı haline getirmek olan Mora Terapi, tıpkı detoks gibi vücuttaki zararlı maddeleri temizliyor. 
  Sindirim sistemi ve bağırsak florası temizliğinde de önemli başarılara sahip Mora Terapi, toksik maddelerin elektromanyetik frekanslar yardımıyla vücudumuzdan atılması sağlanıyor. 
  Tamamlayıcı tıp yöntemi olan Mora Terapi, Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde başarıyla uygulanmaktadır.

   

  1 Seans Vücut Analizi Hediyeli 3 Seanslık Detoks 99 TL

   

  MORA TERAPİ

  21. yüzyıldaki modern yaşam ve teknoloji pek çok konuda yaşamımızı kolaylaştırırken aynı zamanda farkında olmadan bedenimize aşırı yük bindiriyor. En başta kirli hava, işlenmiş gıdalar ve normal (sağlıklı) değerlere uymayan su hayatımızın kalitesini git gide düşürmektedir. Böyle bir tempoda herkes belirli aralıklarla vücudunu dinlendirmeye ve vücudunu temizlemeye ihtiyaç duyar. Vücudumuz her gün gece ve sabahın erken saatlerinde kendisini temizlemeye programlanmıştır. Bu temizlenme toksinlerden arınma ve yeni bir gün için enerji biriktirme anlamına gelir.
  Vücudun zararlı maddelerden temizlenmesi anlamına gelen detoks, bedenimizi hastalıklardan korumak, ruhsal, bedensel ve zihinsel olarak dengede tutmak için başvurulan yöntemlerin en başında geliyor. Vücutta birikerek hastalıklara ve yaşlanmaya sebep olan zararlı atıkların (toksinlerin) vücuttan çıkarılma işlemi olan detoks, sağlıklı bir yaşama kapı aralar. Bir kısmı dışarıdan yanlış beslenme ile bir kısmı ise sindirim sisteminin güçlü olmaması sonucunda vücutta oluşan toksinler; baş ve sırt ağrısı, yorgunluk, eklem ağrıları, deri döküntüsü, dolaşım bozukluğu, depresyon, kabızlık, bağışıklık sisteminin zayıflaması gibi sağlık sorunlarına yol açmaktadır.
  Detoks etkisi olan besinleri tüketerek ve vücutta toksin birikmesine neden olan besinleri tüketmeyerek yapılan vücut temizliğinde kalori yakıldığı içinde aynı zamanda kilo vermeye de yardımcı olur. Detokstan sonra kan temizlenir, organ, doku ve hücreler beslenir, cilt daha parlak ve sağlıklı gözükür. Temizlenen vücutta kişi kendi daha enerjik hisseder.

    • 31 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerlidir.

  Bu fırsat Pazar günleri hariç 10:00 - 18:00 saatleri arasında geçerlidir.

  Randevu gereklidir. Bilgi ve randevu için 0552 234 48 14 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Randevu iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

  Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

  1 KİŞİ 1 FIRSAT KODU KULLANABİLİR.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı hizmeti aldığınız işletmeden istemeyi unutmayınız.

 • Mecidiye Cd. No:5 Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiye Cd. No:5, 34387 Şişli/İstanbul

  Tel: 0552 234 48 14

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN