FIRSAT TÜKENDİ

Ortaköy Princess Hotel'de Çift Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama Seçenekleri

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Ortaköy Princess Hakkında

  Dünya'nın 34. Büyük ekonomisine sahip olan İstanbul Avrupa ve Asya'nın ortasında en büyük rol oynayan şehirlerden birisidir. Bu nedenle her ay milyonlarca insan İstanbullu ziyaret ediyor ve iş münasebeti dolayısı ile kalıyor. İhtiyaçlarını gidermek adına Avrupa ve Asya’yı bağlayan 2.nci İstanbul Köprüsü’nün girişinde ve Asya tarafında bulunan Asia Princess Hotelimiz hizmet vermekte.
  Kavacık Beykoz da bulunan Hotelimiz her türlü iş münasebeti için uygun ve tam teşekküllü tesisatla hizmet vermekte. Her organizasyona uygun toplantı odalarımız dışında Hotelin konforlu odalarında kalabilir, Restoranımızda damak tadınıza uygun her türlü lezzeti bulabilirsiniz. Akşam saatinde hafif müzik eşliğinde Cafe Bar bölümümüzde iş arkadaşlarınız ile günün yorumunu yapabilir, son kararları alabilir veya yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

  Rezervasyon için; Hafta içi 09.00-18.00 arası ‘‘0533 613 67 99’’ mesai saatleri dışında ve hafta sonları ‘‘0850 33322 65’’numaralı telefonları arayabilirsiniz.

  Standart Odada Çift Kişi Konaklama 169.00 TL

  Standart Odada Kahvaltı Dahil Çift Kişi Konaklama 189.00 TL • Bayram dahil 25 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir..

  Rezervasyon zorunludur.  

  Rezervasyon için; Hafta içi 09.00-18.00 arası ‘‘0533 613 67 99’’ mesai saatleri dışında ve hafta sonları ‘‘0850 33322 65’’numaralı telefonları arayabilirsiniz.

  Rezervasyonlar kontenjanla sınırlı olduğundan dolayı erken rezervasyon yaptırmanız önemlidir.

  Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 3 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Dilediğiniz kadar kupon alabilirsiniz. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

  Her kupon 1 (bir) kez kullanılabilir. 

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.

  Bu kupon 2 kişiliktir.