FIRSAT TÜKENDİ

Otobüsle Transilvanya & Şatolar Turu Dahil 4 Günlük Romanya & Bulgaristan Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Hayalinizin Çok Ötesinde Bir Romanya İle Baş Başa Kalacaksanız!

  Transilvanya & Şatolar Turu Dahil!

  Bükreş, Sınai, Brasov, Bran, Varna, Nessebar…

  Hareket Tarihleri: 25 Ocak/ 15 Şubat / 8-22 Mart/5-20 Nisan

   4 Gün 2 Gece Romanya & Bulgaristan Turu Kişi Başı 299 TL!

   (Tüm gümrük geçiş, ayakbastı ücretleri, tax, şehir konaklama vergileri için kişi başı 25 euro kayıt ile birlikte acenteye ödenmelidir.)

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar (araç içi ikram)

  *Belirtilen otellerde iki kişilik odalarda 2 gece oda kahvaltı konaklama. Bükreş Rin Grand, Novotel, ibis otel veya benzeri otellerde 2 gece OK konaklama.

  *Türkçe Rehberlik hizmetleri

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  *Tüm Gümrük geçiş, ayakbastı ücretleri, tax, şehir konaklama vergileri için kişi başı 25 euro kayıt ile birlikte acenteye ödenmelidir. Bu ücret 0-3 yas dışında tüm katılımcılar için zorunludur.

  *Transilvanya satolar turu için 40 euro kayıt ile birlikte acenteye ödenmelidir. Bu ücret 0-3 yas dışında tüm katılımcılar için zorunludur.

  *Tur Programımızda yer alan tüm Müze, ören, şato, parlemento sarayı giriş ücretleri katılımcılara aittir.

  *Extra ve Program dışı geziler, kişisel harcamalar.

  *Sigorta Bedeli 10 €,65 yaş üzeri için 20 €

  *Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

  *Schengen vize ve hizmet bedeli 120 € dur.

  TUR PROGRAMI

  1.GÜN: İSTANBUL – KAPIKULE – BÜKREŞ

  Siz Konuklarımızı 19.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, 20.30 Beşiktaş Yıldız Camii, 21.15 Bakırköy Ömür Plaza’dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Çorlu, Edirne, güzergahını takip ederek Kapıkule Türk sınırına varış.

  2.GÜN: KAPIKULE -SLİVEN-RUSÇUK-BÜKREŞ

  Türk(Kapıkule) Ve Bulgar (Kapitan Andreevo) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Yambol, Sliven otoyolu takip edilerek Bükreş’e yolculuk, sabah saatlerinde dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra) sonrası, Rusçuk sınır kapısı üzerinden Tuna nehrindeki dostluk köprüsü geçilerek Bükreş’e varış ve şehir turu; Zafer Takı, İhtilal ve Üniversite Meydanları, Milli Tiyatro, Çavuşesku tarafından yaptırılan dünyada Pentagon’dan sonra 2. Büyük yönetim binası olan Parlemento sarayı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek 1808’ de yapımı tamamlanmış,  Bükreş’in önemli bir noktası olan ve farklı mimarisiyle ilgi çeken Manuk Bey’in Hanında müzikli geleneksel Romen Gecesi turuna katılabilirler. Akşam konaklama otelimizde.

  3.GÜN: BÜKREŞ TRANSİLVANYA (ŞATOLAR TURU)

  Sabah kahvaltı sonrası Transilvanya Turumuza Başlıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından doğal ve tarihi güzellikleri içinde barındıran Sinaia şehrine varıyoruz, Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peleş şatosunu ziyaret ettikten sonra Bran şehrine hareket ediyoruz ve burada Osmanlı tarihinde Kazıklı Voyvoda olarak bilinen III.Vlad'ın Kont Drakula filmlerine konu olmuş ve vampir efsanesinin doğduğu gizemli Sarayını ziyaret ediyoruz. Kısa bir fotoğraf molası sonrası tarihi güzellikleriyle ünlü Braşov şehrine hareket ediyoruz. Ortaçağ Alman Rokoko stilinde inşa edilmiş tarihi yapıların yer aldığı bu güzel şehirde Kara Kilise, Şehir surları, göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası akşam saatlerinde Bükreş deki otelimize varış ve konaklama. 

  4.GÜN: BÜKREŞ-VARNA-NESSEBAR -İSTANBUL                           

  Sabah Kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden ayrılıp Varna’ya hareket 3,5 saat sürecek yolculuk sonrası Varna’ya varış panoramik şehir turu sonrası alışveriş için verilecek serbest zaman sonrası Nessebar’a hareket Nessebar şehir turu ve öğle yemeği için verilecek serbest zaman sonrası İstanbul’a hareket. Pasaport ve Gümrük işlemlerini takiben gece İstanbul’a varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  TEK KİŞİ VE ÇOCUK ÜCRETLERİ:

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 200 TL farkı acenteye ödemelidir.

  03-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması durumunda 399 TL olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.           

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie.com  veya 0850 736 26 26 & 05422948925  Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com   adresine  imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 28  gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.