FIRSAT TÜKENDİ

Her Cuma Ohrid Konaklamalı 1 Gecelik Yunanistan & Makedonya Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Hemen Satın Al , Bahar Aylarında Turlara Katıl!

  Tarihi eserlerden Osmanlı izlerine, Ulu Önder Atatürk hatıralarından eşsiz doğa güzelliklerine hepsi bu turda saklı!

  Kalkış Tarihleri : 31.03 – 04.06.2017 Arasında  Cuma Hareket

  31.03.2017 - 02.04.2017 - 14.04.2017 - 16.04.2017 - 28.04.2017 - 30.04.2017 - 29.04.2017 - 01.05.2017 - 12.05.2017 - 14.05.2017

  Yeşil pasaporta vizesiz.

  Otobüsle 1 Gecelik Yunanistan & Makedonya Turu 400 TL yerine 299 TL

   *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım.

  * Ohrid & Struga Hotel Biser veya benzeri otel’de  1 gece oda kahvaltı konaklama

  * Yol boyunca Araç İçi İkramlar

  * Mesleki Sorumluluk  Sigortası

  * Rehberlik ücreti – Sınır Geçiş Masrafı - Konaklama Vergileri

  * Tur Programında yazan şehir turları ve çevre gezileri

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl

  * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Seyahat Sağlık Sigortası  10 € ,65 yaş üstü misafirlerimizden 20 €  alınmaktadır. ( İsteğe Bağlı )

  * Kavala Şehir turu ( kişibaşı 5 € zorunludur )

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Öğle  ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli    :  Nakit 120  €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!


  Tek kişi farkı 70  Tl dir. 3-12 yaş çocuk ücreti 180  Tl  olup acenteye ödenecektir.

  Turlarda kullanılacak olan araçlarımız ;

  29 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir

  20 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

  14 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün / Cuma                           İstanbul – Ohrid                                              

  Saat 19:30  Kadıköy Evlendirme dairesi otoparkı önü , Saat 20.30 Mecidiyeköy Trumps Avm Önü  ,Saat 21.15 Bakırköy Ömür Plaza ,Saat 21.30 Bahçeşehir Tır Parkı Önünden   hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Yunanistan Üzerinden Makedonya Ohrid’e Yolculuk.

  2.Gün / Cumartesi                      Ohrid-Manastır-Struga

  Sabah Niki (Yunan) - Makedonya sınır kapısında pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Makedonya’ya geçiş. Bitola'ya (Manastır) varış ve Manastır şehir turu ;Manastır Askeri İdadisi - Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi,  Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, yüzlerce tarihi Osmanlı evi göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeği ve serbest zamanımızın ardından Ohrid’e hareket ve şehir turu UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, Tipik çarşısı, Osmanlı evleri gezilmesinin ardından extra Ohrid gölü tekne turumuzu yapıyoruz. ( Kişibaşı 15 € ) Çar Semoil Kalesinin extra yapılacak tekne gezimizde panaromik olarak görülmesini takiben Otelimize varış yerleşme ve konaklama.Akşam dileyen misafirlerimiz ile extra olarak tipik Makedon gecesine katılma imkanı.

  3.Gün / Pazar                             Selanik - Kavala İstanbul

  Sabah erken kahvaltı sonrası Selanik’e hareket ediyor ve Selanik şehir turumuzu yapıyoruz.Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi, Atatürk’ün Evi, Aristoteoles Üniversite Kampüsü, Helexpo International fuar alanı, Döner Kule, 19.yy neo klasik yapılar, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası Vassilikon Kültür Merkezi, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri,  Aristoteles, Elefterios Meydanları, Ag. Dimitri, Egnatia, Tsmiski, Manastır caddeleri göreceğimiz yerler arasındadır.Şehir turumuz sonrası Selanik’den Kavala’ya hareket ediyoruz. Extra Kavala şehir turumuzda ( Kişibaşı 5 € zorunludur ) ; Su kemerleri, liman,kale,19.yy neo klasik yapılar,Pangia, eski & yeni şehir,Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri ,Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, ev & heykeli’nin görülmesi sonrası  Gümülcine - Dedeağaç güzergahını takip ederek İpsala sınır kapısına varıyoruz.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ üzerinden İstanbul’a yolculuk ,Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molamızın ardından  misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.