FIRSAT TÜKENDİ

Her Perşembe Hareketle 2 Gecelik Büyülü Rumeli Yunanistan & Makedonya Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Hemen Satın Al , Bahar Aylarında Turlara Katıl!

  Tarihi eserlerden Osmanlı izlerine, Ulu Önder Atatürk hatıralarından eşsiz doğa güzelliklerine hepsi bu turda saklı!

  Kalkış Tarihleri : 30.03.2017 - 13.04.2017 -  04.05.2017 - 18.05.2017 -  01.06.2017

   Üsküp – Ohrid - Selanik / 30.03 – 04.06.2017 Arasında  Perşembe Hareket

  Yeşil pasaporta vizesiz.

  Otobüsle 2 Gecelik Yunanistan & Makedonya Turu 700 TL yerine 399 TL

   *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  * Lüx Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım. * Yol boyunca Araç İçi İkramlar

  * Selanik Vergina Hotel veya benzeri otel’de 1 Gece ,

    Ohrid & Struga Hotel Biser veya benzeri otel’de  1 gece oda kahvaltı konaklama

  * Mesleki Sorumluluk  Sigortası  

  * Rehberlik ücreti – Sınır Geçiş Masrafı - Konaklama Vergileri

  * Tur Programında yazan şehir turları ve çevre gezileri

  TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

  * Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl

  * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  * Seyahat  Sağlık Sigortası 10 € ,65 yaş üstü misafirlerimizden 20 €  alınmaktadır. ( İsteğe Bağlı )

  * Porto Lagos Turu 5 € ( zorunludur )

  * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı

  * Öğle  ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler

  * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli    :  Nakit 120  €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

  Tek kişi farkı 150  Tl dir. 3-12 yaş çocuk ücreti 320  Tl  olup acenteye ödenecektir.

  Turlarda kullanılacak olan araçlarımız ;

  29 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir

  20 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

  14 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır.

  TUR PROGRAMI

  1.Gün       Perşembe   İstanbul – Üsküp                                           

  Saat 19:00  Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı, Saat 20:00  Mecidiyeköy Trumps Avm Önü  ,Saat 20:45 Bakırköy Ömür Plaza Önü , Saat 21.10 Bahçeşehir  Tır Parkı Önünden  hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Yunanistan Üzerinden Makedonya Üsküp’e Yolculuk.

  2.Gün      Cuma     Üsküp-Ohrid-Struga

  Sabah saatlerinde Üsküp’e varış ve panaromik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü,  Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma St Spas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman.Yemek sonrası hareket ile Ohrid’e doğru hareket ediyoruz.İlk olarak MATKA kanyonu , Tetova ve Gostivar turumuzu extra yapıyoruz. Bu turumuzda tabiat harikası Matka Kanyonu, İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Arabati Tekkesini gezip sohbet imkanı bulabilirsiniz ve ayrıca çok görkemli  ve renkleri ile ünlü Alaca Camii ve Osmanlı Hamamını görebilirsiniz.( Kişibaşı 10 € )Turumuzun ardından Ohrid Struga’daki otelimize varıyor ve konaklıyoruz.

  3.Gün       Cumartesi   Ohrid-Manastır-Selanik

  Sabah kahvaltımızın ardından Ohrid şehir turumuzda  Çarşı,Ayasofya Kilisesi ( panaromik),Antik Tiyatro,İmaret Camii  (ama şu anda Plaoşnik Kilisesi) ve Ohrid Kalesi ( panaromik )görülecek yerler arasındadır.Öğlen yemeği ve inci alışverişi için göl kenarında vereceğimiz serbest zaman ve extra tekne gezimiz sonrası, ( Tekne Turu kişibaşı 15 € ) turumuzun en duygusal anlarını yaşayacağınız Manastır’a doğru hareket ediyoruz.Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi ,Atatürk Müzesi,Atatürk’ün büyük aşkı Eleni’nin evi,güneş saati, 16. yüzyıldan kalma Yeni Camii,Saat kulesi,Bedesten,Isak Paşa Camii ve Hamidiye caddesi görülecek yerler arasındadır.Gezimiz sonrası Selanik’e hareket otelimize yerleşme ve konaklama.Arzu eden misafirlerimiz için extra taverna turuna katılma imkanı.

  4.Gün       Pazar     Selanik-Kavala - İstanbul

  Sabah erken Kahvaltı sonrası Selanik şehir turu; beyaz kule , döner kule , fuar meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli,Hamza bey camii,E.Venezelo -P.konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia,Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Ulu Önder ATATÜRK’ün evini gezdikten sonra  Kavala’ya hareket ediyoruz. Panaromik Kavala turumuz’da Su kemerleri, liman,kale,19.yy neo klasik yapılar,Pangia, eski & yeni şehir,Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri ,Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, ev & heykeli’nin görülmesi sonrası ,grup olarak  herkesin katılımı ile yapılabilecek olan extra Porto Lagos turumuzu yaptıktan sonra ( Kişibaşı 5 € ) Gümülcine - Dedeağaç güzergahını takip ederek İpsala sınır kapısına varıyoruz.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ üzerinden İstanbul’a yolculuk ,Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molamızın ardından  misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. • Rezervasyon Detayları

  a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

  Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket  tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.