FIRSAT TÜKENDİ

Otobüsle Romanya Transilvanya & Şatolar Turu Fırsatı!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Rezervazyon zorunludur.  

  Romanya,Transilvanya & Şatolar,Turu

  Bükreş,Sınai,Brasov,Bran,Varna,Nessebar

  (2 Gece Konaklamalı 4 Gün)

  Hareket Tarihi: 27 Eylül / 18-26 Ekim( 29 Ekim Özel) / 15-29 Kasım / 28 Aralık ( Yılbaşı Özel)

  SINIRLI SAYIDA 4 Günlük Romanya Transilvanya & Şatolar Turu 279 TL

  4 Günlük Romanya Transilvanya & Şatolar Turu 329 TL

  *Sehir konaklama vergileri, gümrük geçiş, ayakbastı ücretleri olarak acenteye kişi başı 25 eu kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücret 0-3 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli ve zorunludur. Zorunlu ücretler tur programı ile bir bütündür.

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

  *Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.(araç içi ikram

  *Belirtilen otellerde iki kişilik odalarda  2  gece oda kahvaltı konaklama.Bükreş   Rİn Grand , Nov otel, ibis otel veya benzeri otellerde 2 gece OK konaklama.

  *Türkçe Rehberlik hizmetleri.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN ÜCRETLER

  *Tur Programımızda yer alan  tüm Müze, ören ,şato,parlemento sarayı  giriş ücretleri katılımcılara aittir.

  *Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.

  *Sehir konaklama vergileri, gümrük geçiş , ayakbastı ücretleri olarak acentaya kişi başı 25 eu kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücret 0-3 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli ve zorunludur. Zorunlu ücretler tur programı ile bir bütündür.

  *Seyahat sigorta bedeli 10eu kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücret 0-3 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli ve zorunludur. Zorunlu ücretler tur programı ile bir bütündür. 65 yaş üzeri katılımcılar sigorta farkı olaak  10 € acentaya fark öderler.

  *Transilvanya & satolar turu için kişi başı 40 eu kayıt ile birlikte acentaya ödenir. Bu ücret 0-3 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli ve zorunludur. Zorunlu ücretler tur programı ile bir bütündür

  26 ekım ve 28 aralık tarihini tercih eden misafirler 20 eu fark öderler.

  *Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

  Schengen vize ve hizmet bedeli 130 € dur.

  *26 ekim ve 28 aralık hareket tarihini seçen misafirlerimiz 10 eu ozel donem farkı olarak acentaya kayıt ile birlikte ödenir.


  TUR PROGRAMI

  1.Gün                       İstanbul – Kapıkule  – Bükreş

  Siz Konuklarımızı  19.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, 20.30 Beşiktaş Yıldız Camii, 21.15 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Çorlu ,Edirne , güzergahını takip ederek  Kapıkule Türk sınırına varış. 

  2.Gün                    Kapıkule -Sliven-Rusçuk-Bükreş

  Türk(Kapıkule) Ve Bulgar (Kapitan Andreevo) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Yambol,Sliven otoyolu takip edilerek Bükreş’e yolculuk,sabah saatlerinde  dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra) sonrası, Rusçuk sınır kapısı üzerinden Tuna nehrindeki dostluk köprüsü geçilerek Bükreş’e varış ve  şehir turu ; Zafer Takı, İhtilal ve Üniversite Meydanları, Milli Tiyatro, Çavuşesku tarafından yaptırılan dünyada Pentagon’dan sonra 2. Büyük yönetim binası olan Parlemento sarayı görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek 1808’ de yapımı tamamlanmış,  Bükreş’in  önemli bir noktası olan ve farklı mimarisiyle ilgi çeken Manuk Bey’in Hanında müzikli geleneksel Romen Gecesi turuna katılabilirler.Akşam konaklama otelimizde.

  3.Gün              Bükreş Transilvanya (Şatolar Turu)

  Sabah kahvaltı sonrası Transilvanya Turumuza Başlıyoruz ,yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından doğal ve tarihi güzellikleri içinde barındıran Sinaia şehrine varıyoruz, Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peleş şatosunu ziyaret ettikten sonra Bran şehrine hareket ediyoruz ve burada Osmanlı tarihinde Kazıklı Voyvoda olarak bilinen III.Vlad'ın Kont Drakula filmlerine konu olmuş ve vampir efsanesinin doğduğu gizemli Sarayını ziyaret ediyoruz. Kısa Bir Fotoğraf  molası sonrası tarihi güzellikleriyle ünlü Braşov şehrine hareket ediyoruz. Ortaçağ Alman Rokoko stilinde inşa edilmiş tarihi yapıların yer aldığı bu güzel şehirde Kara Kilise, Şehir surları, göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası akşam saatlerinde Bükreş deki otelimize varış ve konaklama.

  4.Gün             Bükreş-Varna-Nessebar -İstanbul                            

  Sabah Kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden ayrılıp Varna’ya hareket 3,5 saat sürecek yolculuk sonrası varna’ya varış panoramik şehir turu sonrası alışveriş için verilecek serbest zaman sonrası Nessebar’a hareket Nessebar şehir turu ve öğle yemeği için verilecek serbest zaman sonrası İstanbul’a hareket. Pasaport ve Gümrük işlemlerini takiben gece İstanbul’a varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

  Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri;

  Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir. Tek kişi konaklama yapacak olan misafirlerimiz 250 TL tek kişi konaklama farkı öderler. 0-3 yaş grubu çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edilirs 60 eu olarak acentaya ödenir. 3-12 yaş katılımcılar 249 TL + zorunlu ücretler olarak acentaya ödenir.


 • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben [email protected] veya 0850 - 736 26 26 / 0542294 8441 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  [email protected] imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.         

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 veya 05437353250

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN