Pegasus Hava Yolları ile 3 Gecelik Amsterdam Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
23 Şubat & 02, 16, 23 Mart 2018 3* İbis Airport Hotel vb (Şehir Dışı) Konaklamalı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
1359,00 TL
 
Fırsat
02 Şubat 2018 3* İbis Airport Hotel vb (Şehir Dışı) Konaklamalı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
1579,00 TL
 
Fırsat
26 Ocak & 13 Nisan 2018 3* İbis Airport Hotel vb (Şehir Dışı) Konaklamalı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
1799,00 TL
 
Fırsat
23 Şubat & 02, 16, 23 Mart 2018 4*Holiday Inn Rai vb (Yarı Merkezi) Konaklamalı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
1669,00 TL
 
Fırsat
02 Şubat 2018 4*Holiday Inn Rai vb (Yarı Merkezi) Konaklamalı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
1899,00 TL
 
Fırsat
26 Ocak & 13 Nisan 2018 4*Holiday Inn Rai vb (Yarı Merkezi) Konaklamalı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
2129,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Sonbahar & Kış & Sömestre & İlk Bahar Dönemi

  FLASH PROMOSYON

  AMSTERDAM

  Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  3 Gece

  Tur Tarihleri; 26 Ocak & 02, 23 Şubat & 02, 16, 23 Mart 13 Nisan 2018 Hareket

  23 Şubat & 02, 16, 23 Mart 2018 3* İbis Airport Hotel vb (Şehir Dışı) Konaklamalı 1359 TL

  02 Şubat 2018 3* İbis Airport Hotel vb (Şehir Dışı) Konaklamalı 1579 TL

  26 Ocak & 13 Nisan 2018 3* İbis Airport Hotel vb (Şehir Dışı) Konaklamalı 1799 TL

  23 Şubat & 02, 16, 23 Mart 2018 4*Holiday Inn Rai vb (Yarı Merkezi) Konaklamalı 1669 TL

  02 Şubat 2018 4*Holiday Inn Rai vb (Yarı Merkezi) Konaklamalı 1899 TL

  26 Ocak & 13 Nisan 2018 4*Holiday Inn Rai vb (Yarı Merkezi) Konaklamalı 2129 TL

  *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  REZERVASYON İÇİN İLETİŞİM ‘’05336136799’’ ve 0850 297 53 75 NUMARALI TELEFONDAN ULAŞABİLİR, MESAİ SAATLERİ DIŞINDA VE PAZAR GÜNLERİ ‘’[email protected]’’ MAİL ADRESİ ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

  Tek kişi konaklama farkı / çocuk ödemeleri için acente ile iletişime geçiniz.

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  ❧ Pegasus Hava Yolları ile İstanbul (Saw) – Amsterdam – İstanbul (Saw) parkurunda uçak bileti,  ❧ Havalimanı vergileri  ❧ Seçilen kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama, ❧ Alan/otel/alan transferleri, ❧ Türkçe Rehberli panoramik Amsterdam şehir turu ❧ Otel vergileri ❧ Turist Şehir vergileri ❧ TÜRSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

   FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

  ❧ Vize ücreti, servis bedeli (120 EURO), ❧ Seyahat Sağlık Sigortası (15 EURO) ❧ Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

  ❧ Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL), ❧ Müze ve ören yerleri girişleri ❧ Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı) 


  TUR PROGRAMI

  1.Gün                      İSTANBUL – AMSTERDAM

  Sabiha Gökçen dış hatlar gidiş terminalinde 07.30’de hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 1253 sefer sayılı uçuşu ile 10.35’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 12.20’ de varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı ve Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

  2.Gün                      AMSTERDAM

  Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna (100 Euro) katılabilirler. Brugge turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacaksınız. Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme Otelinizde.

  3.Gün                      AMSTERDAM

  Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek Marken Volendem ve Hollanda Trio turu

  (100 Euro) turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Hollanda Trio turumuzda ise; Rotterdam, Delft, Den Haag’ı göreceğiz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelinizde.

  4.Gün/5.Gün                          AMSTERDAM – İSTANBUL

  Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Giethoorn Köyü ve Outlet (75 Euro) turuna katılabilirler. Giethoorn, kanalları,adeta bir kartpostala benzeyen manzarası ile Kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılıyor. Çocuk masallarından uyarlanmış bir film setini andıran ve Hobbitlerin elinden çıkmış bir masal köyünde gezimizin ardından outlet turumuz için hareket. Ardından Havalimanına transfer, Pegasus Havayollarının PC 1256 sefer sayılı uçuşu ile 00.55’de İstanbul’a uçuş saat 06.55 ’de varış ve turumuzun sonu.

   


 • ***Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

  ***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

  ***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

  *** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

  ***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

  ***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

  ***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

  ***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

  *** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

  VİZE

  ***T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

  ***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

  *** Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

  ***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

   ***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

  Acente, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 

 • [email protected]

  05336136799’’ ve 0850 297 53 75