Pegasus Hava Yolları ile Tüm Sezon Geçerli 3 Gece 4 Günlük Amsterdam Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA Pegasus Hava Yolları ile 4 Günlük Amsterdam Turu
Satış Adedi
TÜKENDİ
Fırsat Fiyatı
799,00 TL
 
Fırsat
Pegasus Hava Yolları ile 4 Günlük Amsterdam Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
849,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Yedi yüz binden fazla nüfus, iki yüze yakın milliyetten insan, bolca bisiklet üstüne de kanalları ekleyin işte size Amsterdam...

  Kendine özgü mimarisiyle şirin evler, renkli eğlence hayatı ve farklı görüşlere hoş görüsü yüksek bir bakış açısı olan Amsterdam'ın eşsiz güzelliklerini kaçırmayın!

  HAREKET TARİHLERİ :   22-30 Ağustos  04-18 -26Ekim, 15   Kasım 06 -29 Aralık 2018  

  6 Aralık 2018 sezon dönem farkı yoktur

  15 Kasım, 30 Ağustos , 29 Aralık (yılbaşı) sezon dönem farkı Kişi başı 55 Euro,  18-26 Ekim  sezon dönem farkı Kişi başı 95 Euro,   acentaya ödenir

  SINIRLI SAYIDA Pegasus Hava Yolları ile 4 Günlük Amsterdam Turu 799 TL

  Pegasus Hava Yolları ile 4 Günlük Amsterdam Turu 849 TL

  Kişi başı 135 Euro   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir. (Kontenjanlar sınırlı sayıdadır. Rezervasyonun hızlı bir şekilde yapılması için tur bedelinin kısmı ön ödemesidir. Ayrıca Acentaya ödenir  )

   *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  ❧ Pegasus Havayolları ile İstanbul (Saw) – Amsterdam – İstanbul (Saw) parkurunda uçak bileti,  

  ❧ Havalimanı vergileri

   ❧ Seçilen kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama, 

  ❧ Alan/otel/alan transferleri, ❧ Türkçe Rehberli panoramik Amsterdam şehir turu 

  ❧ Otel vergileri ❧ Turist Şehir vergileri ❧ TÜRSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

   FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

  ❧ Vize ücreti, servis bedeli

   ❧ Seyahat  Sigortası (20  EURO) rezervasyonda acentaya ödenir  

  ❧ Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

  ❧ Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL), 

  ❧ Müze ve ören yerleri girişleri 

  ❧ Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)  


  TUR PROGRAMI

  AMSTERDAM

  Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

  1.Gün İSTANBUL – AMSTERDAM

  Sabiha Gökçen dış hatlar gidiş terminalinde 07.30’de hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 1253 sefer sayılı uçuşu ile 11.20’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 14.10’ da varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı ve Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

  2.Gün AMSTERDAM

  Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna (100 Euro) katılabilirler. Brugge turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacaksınız. Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme Otelinizde.

  3.Gün AMSTERDAM

  Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek Marken Volendem ve Hollanda Trio turu

  (100 Euro) turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Hollanda Trio turumuzda ise; Rotterdam, Delft, Den Haag’ı göreceğiz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelinizde.

  4.Gün/5.Gün AMSTERDAM – İSTANBUL

  Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Giethoorn Köyü ve Outlet (75 Euro) turuna katılabilirler. Giethoorn, kanalları,adeta bir kartpostala benzeyen manzarası ile Kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılıyor. Çocuk masallarından uyarlanmış bir film setini andıran ve Hobbitlerin elinden çıkmış bir masal köyünde gezimizin ardından outlet turumuz için hareket. Havalimanına transfer, Pegasus Havayollarının PC 1256 sefer sayılı uçuşu ile 01:20 ’de İstanbul’a uçuş saat 05:50 ’de varış ve turumuzun sonu.

  TATİLSELFİE,  havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır

   


 • Bu fırsat 22-30 Ağustos  04-18 -26Ekim, 15   Kasım 06 -29 Aralık 2018  

   

  6 Aralık 2018 sezon dönem farkı yoktur

   

   Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

   

  TATİLSELFİE 8422  A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR.

   

  Kişi başı 135  Euro   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli olup  rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir. (Kontenjanlar sınırlı sayıdadır. Rezervasyonun hızlı bir şekilde yapılması için tur bedelinin kısmı ön ödemesidir. Ayrıca Acentaya ödenir  )

   

  Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  130 Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir. (Tarihlere göre değişiklik gösterebilir. )

   

  0-2 yaş arası çocuklar için ücret 150 € , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  799 TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)

   

  Konaklama 3* uzak  veya 3* -4*  oteller için geçerlidir. (Tarihlere göre değişir)

   

  15 Kasım, 30 Ağustos , 29 Aralık (yılbaşı) sezon dönem farkı Kişi başı 55 Euro,  18-26 Ekim  sezon dönem farkı Kişi başı 95 Euro,   acentaya ödenir.

   

  Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0850 736 26 26 –0542 2948452  numaralı telefonu arayabilir ya da tatilselfiefirsat@gmail.commail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedirTur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir.

   

  Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur programlarını acentadan talep edebilirsiniz Tarihlere göre programlar güzergahta değişiklik gösterebilir. Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir.

   

  Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentamız tur sorumlu değildir. Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentamız sorumlu tutulamaz. Acentamız  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde tatilselfie tur dan tazminat hakkı yoktur.

   

  Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

   

   Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır

   

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 veya 05437353250