FIRSAT TÜKENDİ

Psikolojik Danışman İle Duygusal Yeme Bozukluğuna Çözüm

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Duygusal Yemeyi Yenin!


  Siz de her pazartesi diyete başlayıp Salı bitiriyorsanız, hüzünlendiğinizde, öfkelendiğinizde, stres olduğunuzda kendinizi buzdolabının önünde buluyorsanız, yemek yeme kriteriniz aç olmanız değilse ve ne denerseniz deneyin iradenizde hakim olamadığınızı düşünüyorsanız Psikolojik Danışmanımız Melike Sabak’la atölyemize mutlaka katılın.  Atölyemizin ilk bölümünde duygusal yememizin altındaki sebepleri öğreniyor ve kendimizi daha iyi tanıyoruz. Sorun gerçekten iradede mi? Beynimizin hangi bölümü ile yeme kararını veriyoruz. Beden imajımızı nasıl gördüğümüzü etkileyen içsel ve dış kaynakları ve neden yemelere doyamadığımızı keşfediyoruz. İkinci bölümde ise bu sorunu nasıl yeneceğimizi uygulamalı olarak öğreniyoruz.

  Eğitmen:  Melike Sabak

   

  20 Temmuz Maçka Workinton / Duygusal Yemeyi Yenin Atölyesine Katılım Kişi Başı 450 TL yerine 220  TL

  24 Temmuz Tasarım Parkı / Duygusal Yemeyi Yenin Atölyesine Katılım Kişi Başı 450 TL yerine 220  TL

   

  Detaylar

  20 Temmuz 2019 Cumartesi / Saat: 9:30- 17:00 / Maçka Workinton Vişnezade Mahallesi, Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad. No:79, Valideçeşme, 34357 Beşiktaş/İstanbul

   24 Temmuz 2019 Çarşamba / Saat: 9:30- 17:00 / Tasarım Parkı OSMANAĞA MAHALLESİ , YOĞURTÇUPARKI CADDESİ, İhlas Sk. NO:19/ A, 34714 Kadıköy

   

  Melike Sabak Kimdir?

  Kadıköy Anadolu Lisesi`ni bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık bölümüne girdi. 2 sene sonra Psikoloji bölümüne geçti ve Sosyoloji ile beraber çift anadal yaptı. 2016 yılında mezun olduktan sonra, çeşitli okullarda psikolog ve öğretmen olarak çalıştı ve program koordinatörlüğü yaptı. Analitik Psikoloji ve Varoluşçu Psikoloji`den ilham alarak oluşturduğu “Yaratıcılığın Yolu” adında bir atölyesi bulunmaktadır. Son bir senedir çeşitli merkezlerde yaratıcılığın psikolojisi hakkında seminerler ve kurslar yapmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi`nde Klinik Psikoloji üzerine Yüksek Lisansa devam etmektedir.  • İlgili atölyeler en az 10 kişinin katılımı olduğu takdirde açılacaktır.

  Bu tarihlerde sınıf açılamaz ise kupon sahibine başka bir atölyeye katılma hakkı tanınacak ya da aynı atölye sınıfı açıldığında bilgi verilecektir.   

  Kupon sadece ilgili tarihteki atölye çalışması için geçerlidir.

  Kupon satın alındıktan sonra mail yolu ile katılımın konfirme edilmesi gerekmektedir.  

  Kupon kodlarınızı seçtiğiniz fırsat ile [email protected] adresine iletmeniz gerekmektedir.

  Kupon satın alınıp katılım konfirme edildikten sonra iptal durumunda atölyeye en az 1 hafta kala mail ile bildirilmediği taktirde kupon kullanılmış sayılacaktır.

   

 • Tasarım Parkı OSMANAĞA MAHALLESİ , YOĞURTÇUPARKI CADDESİ, İhlas Sk. NO:19/ A, 34714 Kadıköy

  Maçka Workinton Vişnezade Mahallesi, Vişnezade Mah. Süleyman Seba Cad. No:79, Valideçeşme, 34357 Beşiktaş/İstanbul

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN