Ramazan Bayramı Dahil 3 Günlük Romanya Transilvanya & Şatolar Turu!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA Ramazan Bayramı Dahil 3 Günlük Romanya Transilvanya & Şatolar Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
349,00 TL
 
Fırsat
Ramazan Bayramı Dahil 3 Günlük Romanya Transilvanya & Şatolar Turu
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
399,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 •  ROMANYA,TRANSİLVANYA & ŞATOLAR,TURU

  BÜKREŞ,SINAİ,BRASOV,BRAN,VARNA,NESSEBAR

  (2 GECE KONAKLAMALI 4 GÜN)

  HAREKET TARİHLERİ : 10-17 -24  Mayıs , 14 Haziran (Ramazan Bayramı ) , 05-26 Temmuz , 2 - 30 Ağustos ,6 - 27 Eylül ,26 Ekim ) tarihlerinde geçerlidir.

  SINIRLI SAYIDA Ramazan Bayramı Dahil 3 Günlük Romanya Transilvanya & Şatolar Turu 349 TL

  Ramazan Bayramı Dahil 3 Günlük Romanya Transilvanya & Şatolar Turu 399 TL

  *Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için 30€ acenteye ödemekle yükümlüdür. Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur.

  *30 Ağustos, 29 Ekim 2018 sezon dönem farkı 25 Euro, 14 Haziran Ramazan Bayramı sezon dönem farkı 45 Euro  olup rezervasyonda acentaya ödenir

   *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

  Lüx Otobüsler ile Gidiş Dönüş Ulaşım

  Seçilen kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 2 gece konaklama(Oda Kahvaltı )

  Bükreş   Rİn Grand , Novotel,ibis otel vb

  Türkçe Rehberlik Hizmeti

  TURSAB zorlunlu mesleki sorumluluk sigortası

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

  Zorunlu Seyahat sigortası (15 Euro)  rezervasyonda acentaya ödenir

  Shengen vize Ücreti 135Euro

  Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

  Yurtdışı çıkış harcı bedeli

  Transilvanya şatolar turu zorunlu olup misafirlerimiz kişibaşı 45 € kayıtla birlikte acentaya  ödemelidir.0-2 yas grubu katılımcılar hariç tüm katılımcılar için zorunludur.(Müze ve ören yeri girişleri hariçtir)

  Extra ve Program dışı geziler,

  Kişisel harcamalar

  Turu satın alan misafirlerimiz sınır geçiş masrafları,konaklama vergileri için 30€ acenteye ödemekle yükümlüdür. Bu ücretler kayıt esnasında acenteye ödenecek olup zorunludur. Bu ücret 0-2 yaş grubu katılımcılar hariç tüm katılımcılar için zorunludur

  Müze Girişleri &Şato Girişleri

  ROMANYA,TRANSİLVANYA & ŞATOLAR,TURU

  BÜKREŞ,SINAİ,BRASOV,BRAN,VARNA,NESSEBAR

  (2 GECE KONAKLAMALI 4 GÜN)

  1.GÜN                     İSTANBUL – KAPIKULE  – BÜKREŞ

  19.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı

  20.30 Beşiktaş Yıldız Camii

  21.15 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Çorlu ,Edirne , güzergahını takip ederek  Kapıkule Türk sınırına varış.

  2.GÜN                    KAPIKULE -SLİVEN-RUSÇUK-BÜKREŞ

  Türk(Kapıkule) Ve Bulgar (Kapitan Andreevo) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Yambol,Sliven otoyolu takip edilerek Bükreş’e yolculuk,sabah saatlerinde  dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra) sonrası, Rusçuk sınır kapısı üzerinden Tuna nehrindeki dostluk köprüsü geçilerek Bükreş’e varış ve  şehir turu ; Zafer Takı, İhtilal ve Üniversite Meydanları, Milli Tiyatro, Çavuşesku tarafından yaptırılan dünyada Pentagon’dan sonra 2. Büyük yönetim binası olan Parlemento sarayı görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek 1808’ de yapımı tamamlanmış,  Bükreş’in  önemli bir noktası olan ve farklı mimarisiyle ilgi çeken Manuk Bey’in Hanında müzikli geleneksel Romen Gecesi turuna katılabilirler.Akşam konaklama otelimizde.

  3.GÜN              BÜKREŞ TRANSİLVANYA (ŞATOLAR TURU)

  Sabah kahvaltı sonrası Transilvanya Turumuza Başlıyoruz ,yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından doğal ve tarihi güzellikleri içinde barındıran Sinaia şehrine varıyoruz, Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peleş şatosunu ziyaret ettikten sonra Bran şehrine hareket ediyoruz ve burada Osmanlı tarihinde Kazıklı Voyvoda olarak bilinen III.Vlad'ın Kont Drakula filmlerine konu olmuş ve vampir efsanesinin doğduğu gizemli Sarayını ziyaret ediyoruz. Kısa Bir Fotoğraf  molası sonrası tarihi güzellikleriyle ünlü Braşov şehrine hareket ediyoruz. Ortaçağ Alman Rokoko stilinde inşa edilmiş tarihi yapıların yer aldığı bu güzel şehirde Kara Kilise, Şehir surları, göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası akşam saatlerinde Bükreş deki otelimize varış ve konaklama.

  4.GÜN             BÜKREŞ-VARNA-NESSEBAR -İSTANBUL

  Sabah Kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden ayrılıp Varna’ya hareket 3,5 saat sürecek yolculuk sonrası varna’ya varış panoramik şehir turu sonrası alışveriş için verilecek serbest zaman sonrası Nessebar’a hareket Nessebar şehir turu ve öğle yemeği için verilecek serbest zaman sonrası İstanbul’a hareket. Pasaport ve Gümrük işlemlerini takiben gece İstanbul’a varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. • Bu fırsat ; 10-17 -24  Mayıs , 14 Haziran (Ramazan Bayramı ) , 05-26 Temmuz , 2 - 30 Ağustos ,6 - 27 Eylül ,26 Ekim ,  )tarihlerinde geçerlidir.

  Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  TATİLSELFİE 8422  A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR.

  Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  50 Euro  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir.

  0-2 yaş arası çocuk koltuk istenmiyor ise ücretsiz  , 3-12 yaş arası çocuklar için ücret  249TL   +hizmet bedeli ,varsa dönem farkı öder)

  Konaklama 3*4*  oteller için geçerlidir.

  30 Ağustos, 29 Ekim 2018 sezon dönem farkı 25 Euro, 14 Haziran Ramazan Bayramı sezon dönem farkı 45 Euro  olup rezervasyonda acentaya ödenir

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt dışı turlar da ise 20 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır Rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0850 736 26 26 –0542 2948452 numaralı telefonu arayabilir ya da tatilselfiefirsat@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir.

  Programlarda havayolu , uçaksaatleri ,ekstra tur fiyatları değişiklik gösterebilir. Gideceğiniz tarihe göre Tur programlarını acentadan talep edebilirsiniz Tarihlere göre programlar güzergahta değişiklik gösterebilir. Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir.

   

   

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 veya 05437353250