FIRSAT TÜKENDİ

Ramazanda Cami Gezileri ve İftar Dahil Bursa İnanç Turu!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Bursa’nın Osmanlı döneminden kalma sayısız medresesi, camileri ve mimari yapılarını gezerken iftar yapacak, Bursa’da iftar yaparak huzuru tadacaksınız!

  HAREKET TARİHLERİ: Cuma ve Cumartesi günleri 25-26 Mayıs , 01-02-08-09 HAZİRAN 2018

  SINIRLI SAYIDA  4* Tiara Termal Otel Konaklamalı Cami Gezileri ve İftar Dahil Bursa İnanç Turu 219 TL!

  4* Tiara Termal Otel Konaklamalı Cami Gezileri ve İftar Dahil Bursa İnanç Turu 249 TL!

  Kişi başı 50 TL   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli (Otopark -Paralı yol Otoban vb ) olup rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir .

   *ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’kısmını dikkatlice inceleyiniz.

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  Tiara Termal 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

  Lüks Otobüsler İle Ulaşım

  Tatilslefie Tur Güvencesi

  Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

  Tatilselfie  Otobüs İçi İkramları

  Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı

  Açık Büfe veya Set Menü  Akşam Yemeği

  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

  Ekstra Olmayan Tüm Yayla Transfer Ücretleri

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Tüm Öğlen Yemekleri

  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

  Tüm Özel Harcamalar 

  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar    

  Müze Giriş Ücretleri

  TUR PROGRAMI

  İncirli Boyner Mağazası Önü  09:30

  Mecidiyeköy Mado Önü 10:00

  Kadıköy evlendirme dairesi Önü 10:30

  Ramazan boyunca belirtilen yerlerde buluşarak Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti, çarşıları, camileri ve türbeleriyle hala geleneğini korumuş kentimiz Bursa’ya hareket ediyoruz. Bursa'da ilk olarak, Bursa'nın panoramik görüntüsünün en iyi izleneceği yer olarak bilinen Tophane. Ramazan ayında iftar vaktini bildiren topun buradan atılmasından dolayı Tophane adını alan mevkide, Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Bey ile devletin ikinci sultanı Orhan Bey'in Osman Gazi Orhan Gazi türbeleriİstiklal Savaşı Şehitleri Anıtı ve 1906 yılında yapılmış altı katlı Bursa Saat Kulesi gezilerini yapıp, Türk İslam mimarisinin en önemli eserlerinden Ulu Cami’ye gidiyoruz. Kapalı namaz kılma alanı bakımından Türk tarihinde yapılan en büyük cami özelliğine sahip, Ulu cami’yi geziyoruz. Daha sonra sırasıyla, Türkiye'nin tek ipek çarşısı Koza Han, (Pazar günleri kapalı) Bursa’nın 7000 yıllık bir zaman diliminde geçirdiği değişim ve dönüşümlerin sergilendiği Bursa Kent Müzesi, Bursa'nın Batısına doğru Yeşil semt olarak adlandırılan Bursa Ovasına bakan sırtta bulunan, Bursa'nın mimari simgesi olan Yeşil Türbe ve Yeşil Camii'nin gezilip görülmesi sonrası Emir Sultan Camisi ve Türbesini  geziyoruz Otelimize hareket ediyoruz Otelimizde odalarımıza  yerleşiyoruz ve Serbest zaman ve otel aktivitelerinden yararlanma ve dinlenme imkanı Otelde Dualar ile iftarımızı açıp sonrasında  Misafirlerimiz Termal ve Spadan ücretsiz yararlanabilir İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ İLE TERAVİ NAMAZI KILMAK İÇİN  YEŞİL CAMİ VE EMİR SULTANI’a ücretsiz servisizimiz hareket edecektir. Konaklama Otelimizde

  2.Gün

  İsteyen Misafirlerimiz Sahur ile İsteyen misafirlerimiz ise kahvaltı ile güne başlayabilir. Otelden Otobüsümüz ile hareket ederek Gezimizin ilk durağı Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla beş yüzyıllık Osmanlı köyü Cumalıkızık’a geçiyoruz. Osmanlı erken döneminin kırsal kesim sivil mimari örneklerini günümüze ulaşmayı başarmış olan Cumalıkızık, günümüzde de tarihsel filmlere mekan olmaktadır. Önce köyü bir uçtan bir uca geziyoruz. Köy meydanında köy geçmişine ait eşyaların sergilendiği Etnografya Müzesi ve Sanat EviCin Aralığı Sokağı, (söylentiye göre dünyanın en dar sokağı) Cumalıkızık Cami, Cumalıkızık Hamamı, ve Zekiye Hatun Çeşmesi’ni gezip yöresel ürünlerin satıldığı tezgahlarda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. • HAREKET TARİHLERİ :Cuma ve Cumartesi günleri 25-26 Mayıs , 01-02-08-09 HAZİRAN    2018 HAREKET TARİHLERİDİR

  Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  TATİLSELFİE 8422  A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR.

  Kişi başı 50 TL   acentaya ödenmesi gereken kalan tur bedeli (Otopark -Paralı yol Otoban vb ) olup rezervasyon esnasında ödenmesi acentaya gerekmektedir .

  Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır.  Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  75 TL  ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir.

  Zorunlu Seyahat Sigortası 20 TL  (60 yaş üstü 30 TL ) rezervasyonda acentaya ödenmesi gerekmektedir

  0  -6  yaş arası çocuklar 110 TL  , 06- 12 yaş arası çocuklar  229  TL +hizmet bedeli   , öder  

  Konaklama yarım Pansiyon için  geçerlidir.

   Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0850 736 26 26 –0542 2948452  numaralı telefonu arayabilir ya da tatilselfiefirsat@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir.

  Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir.

  Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

  Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz·

  Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz. Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması Misafirler, Değişiklik taleplerini Yurt dışı turlar da ise 7 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

  Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak.

  Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 • Tatil Selfie Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 27/3 Hasanpaşa/Kadıköy/ İSTANBUL

  0850 736 26 26 veya 05437353250

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN