Bakırköy Riwana Güzellik Salonu'nda Tüm Bacak ve Koltuk Altı Sir Ağda Uygulaması !

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Tüm Bacak ve Koltuk Altı Sir Ağda Uygulaması
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
19,90 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Pürüzsüz ve bakımlı bir cilt,  etkili ve güvenilir bir sonuç elde etmek için Riwana Güzellik Salonu'nda tüm bacak ve koltuk altı sir ağda uygulaması 70 TL yerine 19.90 TL ! 

  Riwana Güzellik Salonu'nda pürüzsüz ve yumuşacık bir tene sahip olmanın keyfini yaşayın, istenmeyen tüylerinizle vedalaşın.

  Riwana Güzellik Salonu Hakkında

  Riwana bir güzellik salonundan ziyada bir kulüp. Riwana'ya girdiğimiz andan itibaren kötü enerjileri, somurtkan hallerimizi, derdimizi asla getirmiyoruz. Riwana'da ilk günden beri ilkelerimizi vazgeçilmezimiz haline getirdik. Güler yüz ve elbette siz önemli misafirlerimizin memnuniyeti. Hijyenik tercihler bizim için cok önemli. Tüm malzemelerimiz ve kozmetik ürünlerimiz sizin için son derece titiz yerlerde belirleniyor. Bölgesel inceleme için makinalarımız son teknolojiyi takip ediyor. Güzellik trendlerini günlük izliyor ve hemen Riwana Güzllik Salonuna yansıtıyoruz. Uzman kadromuz misafirlerimizle minimum süre içinde güzel dostluklar kuruyor ve her sene özel günlerde bir araya geliyoruz. Uygun fiyat servisimiz ve kampanyalar ile bütçelere zara vermeden zerafetin gücünü sizlere veriyoruz.

  Misyonumuz: Ülkemizde, dermatokozmetoloji hizmetlerinde, medikal estetik kozmetik uygulamalarda, kozmetik rehabilitasyon ve medikal kozmetik çalışmalarında öncü olmaktır. Misyon doğrultusunda, bilimsel ilkeleri temel belirler, ülkemizin öcü ve en etkin dermatokozmetoloji salon zinciri haline gelip, yeniliklere imza atan, bu yenilikleri kendinden sonrakilere verebilecek düzeyde, güçte ve kalitede hizmetlerini büyütmek ve ülke geneline sunmak. • 30 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

  Rezervasyon zorunludur.

  Rezervasyon için  0212 571 55 94 nolu telefonu arayabilirsiniz.

  Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 6 saat öncesinden bildirilmesi gerekmektedir.

  Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır..

  Dilediğiniz kadar kupon alabilirsiniz. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

  Her kupon  1 (bir) kez kullanılabilir. 

  Bu fırsat  1 kişiliktir.

  Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

  İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.

   

 • Kartaltepe Mah. Gençler Cad.Öz Apt. No:6 D:4 (Osmaniye Minübüsleri Karşısı Diasa Yanı) Bakırköy / İstanbul

  0212 571 55 94