Kapadokya’nın Eşsiz Güzelliklerini 'Balon Turu’ ile Keşfedin!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
Sarıçamlar Turizm ile 'Kapadokya Balon Turu'
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
239,00 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Bulutların üzerinden güneşin doğuşunu; vadi içlerine girerek peri bacalarını ve vadi manzaralarını seyre dalacağınız muhteşem bir serüven sizleri bekliyor!

  Balon turunun ardından unutulmaz maceranızın bir anısı olarak adınıza düzenlenmiş pilot imzalı özel uçuş sertifikası takdim edilecek!

  Kapadokya'nın muhteşem manzarasına tanık olacağınız balon turunu ölümsüz kılmak için fotoğraf makinelerinizi yanınızda getirmeyi unutmayın!

  Peri Bacaları'nın eşsiz güzelliğine tanıklık edin!

  Kapadokya'da unutulmaz bir maceraya gökyüzünden imza atacağınız; 60 dakika boyunca 1000 feet yukarıdan Peri Bacalarından olağanüstü gün doğumu manzarasına kadar eşsiz bir gezi sizleri bekliyor!

  Belirtilen fiyatlar özel dönemler (Yılbaşı, sömestr, ramazan/kurban bayramı, resmi tatiller, fuar dönemleri) HARİÇ geçerlidir.

  Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerini havadan görme imkânı bulacağınız 'Kapadokya Balon Turu' Sarıçamlar Turizm ile 360 TL yerine 239 TL!

  TUR PROGRAMI

  Balon transfer ekibimizin, bir gün önceden size belirttiği saatte, yörede konaklama yaptığınız otelden özel araçlarımızla uçuş yapılacak olan noktaya transfer. Uçuş hazırlıkları öncesinde hafif kahvaltı ikramı. Tecrübeli pilotlarımız ve uçuş ekibimiz kalkış hazırlıklarını tamamladıktan sonra uçuş emniyetiniz ve genel kurallar ile ilgili size bilgi vereceklerdir. Muhteşem Kapadokya panoramasının tadını çıkarmaya başlıyoruz. Uçuş esnasında ortalama 3 ila 20 kilometrelik bir mesafe yol alıyoruz. Turumuz esnasında Kapadokya’nın benzersiz güzelliklerini bazen birkaç yüz metre yükselerek, ama daha ziyade vadilerin içinde ve peri bacalarının çevresinde, yere çok yakın mesafede, çok alçaktan süzülerek görme şansını yakalıyoruz. Yanınıza fotoğraf makinesi getirmenizi öneririz. Uçuş süresi yaklaşık 1 saattir. Pilotumuz uygun iniş için ideal yeri bulduğunda yumuşak iniş yapacaktır ve indiği yerde deneyimli çalışanlarımız sizi karşılayacaktır. İniş sonrasında görevlilerimiz tarafından sertifikalarınız dağıtılacaktır. Daha sonra sizleri aldığımız noktalara geri bırakıyoruz.

  FIRSATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  1 Saat Balon Uçuşu

  Konaklama yapılan otel yada bölgede belirtilen bir noktadan özel araçlarımızla Balon biniş noktasına gidiş-dönüş Transfer (Balon yer hizmetleri ekibimiz 1 gün önce sizi arayarak otelden alınış saatinizin bilgisini verecektir.)

  Uçuş öncesi hafif kahvaltı ikramı

  Yolcu Uçuş Sigortası

  Adınıza özel uçuş sertifikası

    • Belirtilen fiyatlar özel dönemler (Yılbaşı, sömestr, ramazan/kurban bayramı, resmi tatiller, fuar dönemleri) HARİÇ geçerlidir.

  30 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

  Fırsata; 1 saatlik balon uçuşu, konaklama yapılan otel ya da bölgede belirtilen bir noktadan özel araçlarla balon biniş noktasına gidiş-dönüş transfer (balon yer hizmetleri ekibi 1 gün önce sizi arayarak otelden alınış saatinizin bilgisini verecektir.), uçuş öncesi hafif kahvaltı ikramı, yolcu uçuş sigortası, iniş sonrası içecek ikramı, adınıza özel uçuş sertifikası dahildir.

  Uçuşlar ilk seans kalkışlarda gerçekleşmektedir.

  0-5 yaş çocuklar güvenlik nedeni ile uçuşlara katılamamaktadırlar.

  Rezervasyon gereklidir, kupon alım işleminden sonra en geç 3 gün içerisinde 0212 630 10 15 veya [email protected] aracılığı ile rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.

  Her fırsat kodu tek bir uçuşta geçerlidir, birleştirilerek kullanılamaz.

  Hava koşulları nedeniyle tur iptalinde ücret iadesi yapılacaktır.

  Rezervasyonlar müsaitlik dahilinde yapılacaktır, satın alma işlemi öncesinde acentamızdan müsaitlik onayı almanızı rica ederiz.

  Rezervasyon iptali en az 5 gün öncesinden bildirilmelidir.

 • 0212 630 10 15