Her Cuma Hareketli Selanik-Kavala-Porto Lagos & Vistonida Gölü!

 • + FIRSAT SEÇENEKLERİ
Fırsat
SINIRLI SAYIDA Aralık 2017&Ocak Şubat Mart 2018 Kişi başı
Satış Adedi
TÜKENDİ
Fırsat Fiyatı
159,90 TL
 
Fırsat
Ocak Şubat Mart 2018 Kişi başı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
179,90 TL
 
Fırsat
SINIRLI SAYIDA Eylül & Ekim & Kasım Kişi Başı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
169,90 TL
 
Fırsat
Eylül & Ekim & Kasım Kişi Başı
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
179,90 TL
 
Fırsat
Nisan Mayıs Haziran Tur Bedeli
Satış Adedi
Fırsat Fiyatı
199,90 TL
 
 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • REZERVASYON İÇİN 0212 234 32 12 / 13 arayınız. Rezervasyonsuz tura katılamazsınız

  Erken Al 2017 Sonbahar Ve 2018 Kış Kullan Karlı Çık !!

  Selanik-Kavala-Porto Lagos & Vistonida Gölü

  15 Eylül  2017 – 31 Mart 2018  Tarihleri arasında Her Cuma Hareket

  SINIRLI SAYIDA Aralık 2017&Ocak Şubat Mart 2018  Kişi başı 159,90 TL

  Ocak Şubat Mart 2018  Kişi başı  179,90 TL

  SINIRLI SAYIDA Eylül & Ekim & Kasım Kişi Başı 169,90 TL

  Eylül & Ekim & Kasım Kişi Başı 179.90 TL

  Nisan Mayıs Haziran 199,90 TL 

  **ÖNEMLİ   Fiyata dahil olan ve dahil olmayan hizmetler ve  İADE & REZERVASYON için ‘Nasıl Kullanılır’  ve  ‘Detaylar  ve Koşullar’ kısmını dikkatlice inceleyiniz

  TUR PROGRAMI

  1.Gün  Cuma Akşamı         İstanbul – İpsala – Kavala  – Selanik

  Siz Konuklarımızı  21:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, 22.15 Mecidiyeköy Migros Önü, 23.00 Bakırköy Ömür Plaza’dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz.Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 

  2.Gün  Cumartesi               Kipi – Kavala –Selanik

  Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk,sabah saatlerinde  dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası Selanik’e hareket.

  2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender,

  E. Venezelo,  P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler.

  3.Gün  Pazar                   Selanik-Kavala-Porto Lagos & Vistonida Gölü       

  Sabah Kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket, iki saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile  İskeçe karayolu üzerinden yolculuk , Şirin bir belde olan Porto Lagos ve Vistonida Gölü&Agios Nikolaos Kilisesini görüp Kipi Ve İpsala sınır kapılarına varış.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek  gece İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. 

  Tek kişi , çocuk ve 3 . kişi ücretleri

  Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar.  tek kişi konaklayacak misafirler 24 mart dahil hareket tarihine kadar kişi başı 15 € , sonrasında ise 20 € tek kişi farkı ödemelidirler. 3-12 yaş çocuk ücreti 169,90 TL + zorunlu ücretler olup acenteye ödenir.

  Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

  *Otobüs ile Ulaşım.

  *Selanik de  Perinthos Alexandros vb otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama.

  *Rehberlik hizmetleri

  *Mesleki sorumluluk sigortası ( 65 yaş üzeri misafirler 10 € fark öderler)

  Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

  *Sınır geçiş, ayakbastı ve  konaklama vergileri için  kişi başı 10 € zorunludur ve kayıt ile birlikte acenteye nakden ödenir.

  *Müze ve ören yeri giriş ücretleri

  *Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.

  *Kavala,Porto Lagos & Vistonida Gölü  Turu için katılımcılar kişi başı 10 € ücreti kayıt ile birlikte nakden acenteye ödemelidirler ve

  *Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

  *Schengen vize ve hizmet bedeli 130 € dur

  16 Şubat tarihi dolmuştur. 20 Nisan hareket tarihini tercih eden misafirler acenteye ilave olarak 5 € ödemelidirler.

    • Rezervasyon Detayları

  a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

  b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

  c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur  Sorumlu tutulamaz.

  d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

  Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması

  Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da  28 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

  Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

  Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1  gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

  Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar. 

 • 0212 234 32 11 / 12