FIRSAT TÜKENDİ

Şişli Aura Estetikte Karbon Peelingle Uygulaması

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Aura Estetik’'te yüzünüzde oluşan lekelere çözüm uygulaması veya tazelik sunacak Carbonpeeling uygulaması ile yenileneceksiniz.

  Aura Estetik’in Lazerle Karbon Peeling Uygulaması ile Cildinizde zaman içerisinde değişik sebeplerden dolayı oluşan lekeler, akne ve renk değişimleri sorununuzdan kolayca kurtulacaksınız.

  Üstelik, leke, akne, renk değişimi gibi sorunlarınızdan kurtulurken yapılacak işlemlerle cildinizde gözenek sıkılaşması oluşturarak cildinizin yenilenecek. Cildiniz daha sağlıklı ve kusursuz bir görünüme kavuşacak.

  Cildinizde zaman içerisinde değişik sebeplerden dolayı oluşan lekeler ile yaşamak zorunda değilsiniz!

  Karbon peeling uygulaması sonucu ciltteki lekeler, büyümüş gözenekler, yağlanma düzensizliği, sarkmalar tedavi edilebiir. Öğle arasında bile uygulanarak sizi günlük yaşamdan alıkoymaz . Her mevsim uygulama yapılabilir. Ağrısız ve enjeksiyonsuz olan Karbon Peeling avantajını kaçırmayın!

  Aura Estetik'ten 1 Seans Karbon Peeling Uygulaması Sadece 75 TL

  Karbon Peeling

  Ciltteki lekeler ve cilt rengini açmak için yapılan bu işlemde ilk olarak cilde aktif karbon emdirilmekte ve daha sonra 1064 nm lazer ile ciltte foto termal etki oluşturulmaktadır. Emilen karbon ciltte leke oluşturan melanin ile birlikte parçalanmaktadır. Kısa ağrısız ve etkili bir işlem olmakla birlikte belli aralıklarla yapıldığında cildin renk bütünlüğü sağlanarak parlaklığı yeniden kazandırılmaktadır.

    • 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.

  Rezervasyon gereklidir.

  Rezervasyon için 0507 701 96 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.

  Dövmenizin büyüklüğüne göre ve 5 seans üzerinden hesaplayarak kampanyaya katılmanızı tavsiye ederiz. İstediğiniz kadar kampanyaya katılabilir. Arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. 

  Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.

   

 • Aura Esthetics & Beauty Feriköy Mah. Şişli Şişli / İstanbul

  0507 701 96 80

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN