FIRSAT TÜKENDİ

Şişli Aura Estetikte MicroDermabrazyonlu Vitamin Destekli Leke Tedavisi!

 • Koşullar ve Detaylar
 • Nasıl Kullanılır?
 • Mekan Bilgisi
 • Şişli Aura Estetik’te  MicroDermabrazyonlu vitamin destekli leke tedavisi  ile cildiniz, ışıl ışıl parlayacak ve yeni doğan bir bebeğin cildi gibi temiz ve pürüzsüz olacaktır. 

  Bu uygulama sadece estetik açıdan değil, cildimizin sağlığı açısından da temizliğine ve bakımına özen göstermek gelecekte oluşabilecek leke, kırışıklık, mat ve solgun bir görüntü siyah nokta ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi açısından da etkilidir. 

  1 Seans MicroDermabrazyonlu Vitamin Destekli Leke Tedavisi 500TL yerine 100 TL 

  AURA ESTETİK MİCRODERMABRAZYONLU LEKE TEDAVİSİ 

  MİKRODERMABRAZYON NEDİR?

  Alüminyum kristallerinin basınçlı bir sistemle cilde uygulanması ve aynı anda geri vakumlanmasına dayanan bir işlemdir. Bu sayede cilt yüzeyindeki hasarlı,uzaklaştırılması gereken hücrelerin ve cilt atıklarının daha hızlı yok edilmesi sağlanır. Bu işlem cilt yenilenmesini aktif hale getiren ve alttaki yenilenen dokunun daha hızlı yüzeye ulaşımını sağlayan bir işlemdir. Cilt yüzeyindeki yıpranmış tabaka kaldırıldığı için kullanılan ürünlerin cilt altına emilim oranını ve yararlanımı artacaktır. Yapılması planlanan diğer cilt işlemlerinin de etkisini arttırdığı için uygun ciltlerde öncelikli başlangıç işlemimizdir.

  MİKRODERMABRAZYON HANGİ NEDENLERLE UYGULANIR?

  Ciltte yenilenme ve iyileşmenin hızlandırılmak istendiği her durumda kullanılabilir. Özellikle mat ciltlerde, akne izi tedavisinde, cilt lekelenmesinde aydınlanmaya destek amacıyla, cilt yağ dengesini sağlamak istediğimizde kullanmaktayız. İşlem kontrollü bir cilt soyulması sağladığı için ve bölgesel kan dolaşımını hızlandırıp kollajen yapımını uyardığı için Anti-aging amaçlı işlemlerin başında yer alır.

  İŞLEM SONRASI RAHAT DIŞARI ÇIKABİLİR MİYİM?

  Mikrodermabrazyon kontrollü bir soyulma etkisi yaratır. İşlem sonrası ciltte hafif kızarıklık olsa da bu klinikten çıkarken yatışmış olur. Birkaç gün içinde kişiyi rahatsız etmeyen hafif kepeklenme şeklinde soyulma gözlenebilir veya gözlenmez.

  MİKRODERMABRAZYO’NUN YAN ETKİSİ VAR MIDIR?

  Kuru ve hassas ciltler haricinde diğer cilt tiplerine rahatlıkla uygulanabilir. Düzenli aralıklarla ve sürekli yapılan uygulamalarda, uygulama açısından bilinçli ve tecrübeli kişilerce yapılmadığı zaman işlemin kendisi sarkmaya yol açabilir. Mikrodermabrazyon tamamen ağrısız ve doğru uygulandığında zararsız bir yöntemdir.

  UYGULANMAMASI GEREKEN DURUMLAR VAR MIDIR?

  Ciltte aktif enfeksiyon (akne, herpes...) durumunda uygulama ertelenmelidir. Kuru ciltlerde de uygulama tercih edilmez.

  MİKRODERMABRAZYON SONRASI NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

  Özellikle uygulamanın hemen ardından cilt hafif kızarık olabileceği için ve uygulamadan sonraki günlerde de alttaki yeni hücre tabakasının direk güneşe maruz kalmasını engellemek için düzenli güneş koruyucu uygulanması önemlidir. Uygulama günü makyaj yapılmaması ve diğer günlerde de yenilenme süresince hafif makyaj tercih edilmesi gerekir. Cilt soyulması olursa, bu soyulmaya elle müdahale etmemeniz ve doktorunuz tarafından önerilen uygun nemlendiricileri kullanmanız gerekmektedir.

   

    • 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.

  Rezervasyon gereklidir.

  Rezervasyon için 0507 701 96 80 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.

  Kampanyaya katılanlar dilediği kadar fırsat kuponu alabilir. Kendisi kullanabilir veya arkadaşına hediye edebilir. 

  Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.

 • Aura Esthetics & Beauty Feriköy Mah. Şişli Şişli / İstanbul

  0507 701 96 80

BENZER FIRSATLARI

HEMEN ARA

0850 223 95 65

TÜKENDİ!
Size özel daha birçok alternatif için
HEMEN 0850 223 95 65'i ARAYIN